Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

@Mitzi.D. Potpuno si u pravu, toliko toga sam saznala gledajuci i razgovarajuci sa vama, recimo za ovog pijanistu sada sam tek cula...neverovatan je.. Inace bas volim klasicnu muziku, srecom cera me vrlo cesto podseti, evo upravo sada slusa koncert na tv.. Volim sto moja deca slusaju bukvalno svaku vrstu muzike...

A micika za zeljicu...nadam se da ce ti se ostvariti...U sustini, posto imam i decka i devojcicu, nema neke posebne razlike, bar za roditelje, podjednaku paznju traze, podjednako ti paznje pruzaju i zbilja podjednako se brines za njih.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam prvo dobila sina i muž, kao svako muško, kaže: "Meni dovoljno"A ja željela curicu i kupila bila za novorođenče sve roza...Kad sam rodila i rekli mi dečko, nisam vjerovala...Samo da znate - četiri sam godine nagovarala muža na drugo dijeteNaravno, drugo je bila curica, koja naravno, obožava svog tatu.. ali curice su sve takveNajsmješnije mi je bilo kad je imala otprilike jedno 5-6 godina...sjedne ona tati u krilo, zagrli ga i kaže: "Tatice moj, ja tebe volim najviše na svijetu!" , okrene se prema meni kaže ."Izvini mama, tata me je rodio!" Ja sam se upišala od smjeha

Link to comment
Share on other sites

Da imam recept, prvo bi bila curica, ne bi mi sin imao traume što ga je iz rodilišta dočekalo sve u roza boji  Da stvar bude još smješnija, na ultrazvuku u drugoj trudnoći, doktorica nikako nije mogla zbog položaja bebe odrediti spol.pa je rekla da se ne iznenadim ako i drugo bude muško Ja na porodu i kaže sestra: "Čestitamo, dobili ste kćer"Ja sva u čudu, nije li trebao opet biti sin. Kažem sestri:" Dajte da vidim" One oko mene sve u čudu, izbečile oči. Znala sam babicu koja me porodila, pa je zamolim da mi pokaže. Ona digne dijete i kaže "Evo ti pa gledaj"Vjerojatno su mislili da sam prolupala od napora

Link to comment
Share on other sites

@draaagana  meni ultrazvuk za sina protekao vrlo traumaticno   =))
Dobro svi znate koliko na Balkanu ima tupavih i manje tupavih verovanja...
Jedno od njih je kako ce ti beba liciti na onoga koga pogledas kada beba ozivi...
Elem dosla silna familija ...izbombardovala me glupostima ja sutradan na ultrazvuk u Bg.
Udem, prilazi mi doca ala CM iz EC...znaci crn, visok cool, faca ..glas..ovo kazem zbog @lexiesanje da ne misli da smo je zaboravili...
Pritisne onu spravicu na moj stomak..
Beba ozivi a ja se troduplo izbuljim u njega  @-)...
I setim se cele familije..
A muz mi plav...
Malo sam se
:-??
Sve u svemu, rodio se tatin klon.....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..