Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

@anagard ljudima je smetalo sto pjeva samo strane pjesme ipak je ovo nas X-factor,ali sta drugo ocekivat od naseg mentaliteta.Nek covjek pjeva dobro i sa puno emocija,na kojem jeziku manje vise vazno.
Ana pametan nacin trazenja smajlica :D .Ma nece mene omesti koji trn da te omirisem cijelu =))

A sila nagrada,a sigurno snima album nakon X-factora.
A Ilma je posebna prica,samo cu to reci.

Link to comment
Share on other sites

Dragi  moji, ja vas napuštam  :-h Idem da gledam BOC, jer X factor nisam gledala pa ne mogu ni da komentiramA Mitzi ima najbolje smajliće koje sam u životu vidjela  =D> DefinitivnoPozdrav omladino, uživajte večeras...i ja ću... ;)

Link to comment
Share on other sites

Setila sam se tebe @adnanado kada sam gledala poslednju epizodu Full hause thai, kako divan kraj serije, nekako zaokruzen potpuno i koliko takvih krajeva nisam imala u k dramama, osim naravno u Secret garden serije sa najboljim krajem ikada...

Link to comment
Share on other sites

Ana nebi da komentrisem ni jednu damu sinoc,samo cu zalijepiti ova 2 komentar sa Klix.ba :D
El clasico u znaku penala, a x faktor u znaku sisa :D
Kristina Kovac, ljubim ti stilistu. Malo je nedostajalo da TI budes moja solja caja

Ana ne brine mene bumbar,ponijet cu ja insekticid =))
@anagard rijetko serije imaju potpuno zaokruzen kraj a u Full House Thai su bas ti lijepo odradili,a glumica mi je bila super simpaticna.Samo sto se super mala,samo 1.57 m :D

Link to comment
Share on other sites

@anagard ok meni se baš sviđa za sada What is Love, ako budeš neke gledala javi utiske i da probala sam gledati i Jao Sao Salatan .... imena li ... tek prvu epizodu.... možda jednom nastavim.... vidim gluma je dobra..... sve na viki
Ne pratim x - faktor
Spavanje baš su te @Mitzi dobro opisali ono na kraju  osoba s velikim osećajem za pravdu, pravnica.... i ja isto uglavnom prvo vojnički položaj spavanja da mi se dobro ispravi kičma a onda isto kao i ti mirotvorac, ja sam ti inače nesuđena pravnica baš sam volela pravne predmete. Nisam skoro gledala neki film pa ni Hope kod Hobi na listi imaš dobrih filmova
Jupi stigla Bride čujem ove dve da su fantastične epizode idem da se uverim :)
Imamo jednu malu slatku vevericu na forumu hi  @anagard  da za nekih dvadeset godina i Ado će slično izgledati ovom starijem glumcu iz FHouse baš imaju sličan oblik lica, meni isto glumica niska ali njena kosa me očarala i nekako više mi hemije imala sa starijim glumcem mada on je fino građen ali nešto na njegovom licu mi ne štima skroz, inače ima lep oblik lica 

Link to comment
Share on other sites

@orhideja Moj thai miljenik ostaje Wher, sada upravo pronadoh njegovu dramu koju nisam gledala...

Takode me je fascinirala njena kosa ....ubila sam se od smeha sceni gde ona u crvenom hanboku izlazi i nakon pauze...krece hip hop  =))

Link to comment
Share on other sites

@orhideja Da li si primetila kako se asistentkinja glavnog lika u Full hause zove..... BENZ
=))   =))  =))   =))

A sta fali malim zenama...nista,,,zgodne za rukovanje ...mala bocica..malo otrova...  :D

@Mitzi.D. Bas dobra drama, skoro sve karte otvorene, ona me odusevljava, steta hemija joj bolja sa sporednim macorom ....lele sto je sladak  :D

Link to comment
Share on other sites

Covjek vise ne moze ni prokomentarisat nesto kako treba a da ne bude Adnan rekao ovo,Adnan rekao ono :D
@Mitzi.D. bolje mala za malog =))
@anagard ma sta mala bocica,velika da ne bude greske slucajno >:)
Da nije mozda Benz Mercedes :P

Link to comment
Share on other sites

Da Viki prevodi,mislim da viki sve prevodi serije koje trenutno gledamo osim Bride of the Century,to prevodi Dramafever.
Brzo rade prevod za Clady,mislim da uglavnom bude preko 95%,nekad i 100% do 11 ili 12 sati isti dan nakon prekazivanja.

Link to comment
Share on other sites

Mozes,oko 5 sati po nasem vremenu postave raw na Viki,a dok ne bude prevod 100% na Viki nece biti ni ads.Ja jutros odgledao God's Gift sa 98% prevedeno,iako imaju one tackice koje pokazuju kad ce biti reklame ali ih nije bilo,zbog toga mislim da tek sa 100% prevoda ukljuce reklame.
A jasno je meni u vezi reklama,moraju i oni nekako da zarade pare,a danas je najjednostavnije preko reklama.

Link to comment
Share on other sites

Veverice nemoj pojesti sve lešnike, volimo i mi lešnike [-X

Svaka vam čast na strpljenju sa dramom CLady =D>   ja bih pre gledala Let's Eat ili IGeneration  
images?q=tbn:ANd9GcSFCJgcV8YcegBuBEmPVdM
sad razmišljam on u stvari puno bolje izgleda kad je ozbiljan kao što je slučaj sa nekim korejskim glumcima JSWookom ili Lee Min Kijem, ili Jae Hee
Bride još 6 epizoda kažu, ove dve poslednje nisu loše ali bilo je i interesantnijih epizoda, većina režisera tu sredinu drame malo oduži pa ništa čudno ni ovde
Konačno stigao i wgm prevod epizode 


Link to comment
Share on other sites

Bice dovoljno ljesnjaka za sve,don't worry :D
@orhideja ja bi ti preporucio Let's eat,mislim da je bolje Igeneration odgledat kada se zavrsi.Ja sam odgledao 18 epizoda,nije losa,ima puno akcije ali sa pricom su malo zakomlikovali,a pri tome ima 24 epizode,ja mislim da sa 20 su mogli lijepo ispicat pricu ali tako je kako je.
Da jos 6 epizoda,a svi su mislili da ima 20 ukupno,polahko se zahuktava,mislim da u slijedece dvije istina ce izaci na vidjelo.
A sto se tice WGM,sve tri para su bila super smijesna.Novi par, mislim da ce biti dosta interesantan za gledat.

Link to comment
Share on other sites

Novi par ili kako izgleda upoznati 37-godišnjaka  =)) =)) kako se uplašio kad je ona spomenula da je tu jer želi da se uskoro uda, naš NGMin će biti večiti neženja, nije bio toliko neprijatan njihov prvi susret

Link to comment
Share on other sites

Stvarno njegova reakcije je bila neprocjenjiva kad je rekla razlog zbog cega je dosla u show,on se jadnik pogubio :D.A ko bi mu dao 37 godina,izgleda dosta mladje.Bice zanimljivo pratiti ih,ali najladji par mi je ipak najbolji,ja sam se ismijao kad su gledali film =))

Link to comment
Share on other sites

Sve vidi, čuje i primeti pravi detaljista, iznimno ljubomoran i posesivan, kaže moraće ona manje da se osmehuje pred drugim ljudima, nije čudo da je single u 37 godini, sviđa mi se uvek kod njega što širi neku mirnu energiju, deluje kao sentimentalna osoba ovde ćemo imati priliku videti tu glumačku otvorenost i neposrednost, mislim da je za partnerku trebao dobiti npr. nekog kao Seoyoung, da najmlađi su toliko simpatični, čini mi se da nije ona birala film definitivno već produkcija, od toliko filmova, mada vidi se i oseti se ta razlika u godinama ipak je on dosta mlađi od nje. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..