Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

Poslušajte savjet svoje doktorice sestro,ona misli samo najbolje za vas :D
Vi mislite da ste samo pomagac ali vas uloga je mnogo,mnogo vaznija >:)
Eto jedan veoma koristan savjet od vase doktorice,sve je u iskustvu,zato sto vise pacijenata primite,to bolje za vas >:) =))

Link to comment
Share on other sites

Ma ne, draga, samo sam okružena mnogim bolesnicima  :D  Moja životna želja, koju naravno nisam ostvarila, je da budem medicinska sestra, ali eto, kao što rekoh, nisam je ostvarila... To ne znači da nisam spremna  pomoći svakom mladom pacijentu, kojemu je moja pomoć potrebna   ;)

Link to comment
Share on other sites

OTP iz Secret ponovo zajedno u novoj seriji .

http://www.dramabeans.com/2014/12/kill-me-heal-me-secures-leads-and-supporting-cast/

Preporuka http://mydramalist.com/524-romantic-prelude

Na drama.net ili gooddrama traziti pod imenom Oto-na-ri

Link to comment
Share on other sites

OTP iz Secret ponovo zajedno u novoj seriji - verovatno neću čuti bolje vesti danas 
id="watch-headline-title" class="yt" style="margin: 0px 0px 10px; padding: 0px; border: 0px; color: rgb(34, 34, 34); font-weight: normal; overflow: hidden; font-family: arial, sans-serif; background-image: initial; background-attachment: initial; background-color: rgb(255, 255, 255); background-size: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; background-position: initial; background-repeat: initial;"100 Years of Beauty in 1 Minute



Misterija PSHye se rešila, snimali su još letos neku reklamu zajedno s LJS 
Link to comment
Share on other sites

Kao i obično u pravu si, pa bolje i tako nego da svet priča o njoj kako je sva ukočena ima nade za nju
:D

Ne bih o dotičnom g. Lee ali baš se vidi da je više na snimanju prisna s LJS nego sa prijašnjim drama partnerom. Mogu misliti šta će sve tu biti kad joj d.partner bude neko zreliji od naših omiljenih glumaca

Link to comment
Share on other sites

ghost.gif

Ahhhhhhh kakve vesti.....par iz Secret ponovo zajedno .....cekala si na moju reakciju zar ne @orhideja?
Danas mi je i godisnjica ovde na Soompiju tako da gde cete bolje vesti za  rodendan?????
Doktorice, sestro i pacijentu nisam se ovako ismejala sto godina, najbolji ste  :)>-
@draaagana na sta me sve neces naterati. Naravno odgledala kiss i da li se to meni cini ili je ona uradila nos. Nekako mi ne lici na sebe......Mislim, nije onako misava  =))

Link to comment
Share on other sites

draaagana said: Joj draga, ja ti obožavam male medvjediće....Da ih mazim, da ih pazim i da spavam s njima...
 da znala sam da na njega misliš, pa ti ko moj sin ima neko belo kuče koje je jedno vreme nosao sa sobom a sad i spava pored njega i ne vredi da mu objašnjavam da već ima devet godina i da mu ne stoji u tim godinama.... sad je dobio i svetleću kornjaču za lepe snove 
@anagard sretna ti godišnjica i dok je takvih doktorki ne moramo brinuti o svom životu jel, eto tvoj omiljeni par opet stiže
credit za dramu Pride, zanimljivi mi ti njihovi slučajevi, dok DORomance probala prvu epizodu i nešto mi uopšte sklop same epizode skroz bio čudan, možda ni ne krenem dalje od prve 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..