Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

id="watch-headline-title" class="yt" style="margin: 0px 0px 10px; padding: 0px; border: 0px; color: rgb(34, 34, 34); font-weight: normal; line-height: normal; overflow: hidden; font-family: arial, sans-serif; background: rgb(255, 255, 255);"Star Date - Won Bin 

=))

Hobi super je članak hm pitam se koji tip ajumme sam ;)) možda neki mix 

Link to comment
Share on other sites

@lexiesanja i Mitzi ma da kad mi bude falilo godina pozajmiću ajmo gledati Kyou wa Kaisha Yasumimasu sviđa mi se prva epizoda
Sanja baš me on iznenadio koliko je povučena osoba i ne govori puno valjda bi se ispričali drugog dana od poznanstva =))

Hvala na odgovoru Ado, NConcerto ću izgleda gledati, BOB mi nešto smeta gledati svako malo JWS ali razmisliću

Link to comment
Share on other sites

Još si ti premlada za ajumma ali ti aggashi paše,ili ako bolje razmislim ni noona Ana nije loše :D
@orhideja jedan od razloga zbog cega je BoB toliko smijesan meni licno je JWS,covjek se bas rodio za rom-com,svaka njegova grimasa je meni presmjesna i on nebi trebao biti razlog da ne gledas BoB.

Link to comment
Share on other sites

What Happens to My Family? (2014)

preslatki su 

id="watch-headline-title" class="yt" style="margin: 0px 0px 10px; padding: 0px; border: 0px; color: rgb(34, 34, 34); font-weight: normal; line-height: normal; overflow: hidden; font-family: arial, sans-serif; background: rgb(255, 255, 255);" Discovery of Love

i ovo je kao vredno gledanja vidim  id="watch-headline-title" class="yt" style="margin: 0px 0px 10px; padding: 0px; border: 0px; color: rgb(34, 34, 34); line-height: normal; overflow: hidden; font-family: arial, sans-serif; background: rgb(255, 255, 255);"Tomorrows cantabile


i on u nekoj komediji  ;))
Link to comment
Share on other sites

The Liar and His Lover ili Kanojo wa uso wo aishisugiteru 2013 japanski film možda je Sanja i gledala jer glumi Sato :) Ocena mu 8 film prožet s muzikom 



Mitzi na dcool su dodali osam epizoda ali je samo pet s prevodom super je snimak, ja od Haruke stalno mislila da gledam Nakama Yukie iz Gokusena  =)) kako žene liče, na prvu uobičajen plot za dramu ali gluma je super i ima toliko smešnih trenutaka, ja koja ne volim te poslovne japanske drame priznajem da mi svaki dijalog zanimljiv, mlađi glumac je simpatičan ali tu je Hiroshi tj. Asano san  :x Probaću i ovu gledati kažu da je veoma poučna životna drama http://mydramalist.com/10706-yuube-no-curry-ashita-no-pan
Link to comment
Share on other sites

@hobi Hvala ti milion puta za preporuku za BoB... Nesto bolje nisam gledala skoro. Potpuno neocekivano strava drama... Vidim da je vecina vas prati sto je super jer mozemo da je pretresamo do besvesti. Tek sam  doduse na sedmoj, ali definitivno me je kupila. Najpre jer je donekle realna za pocetak....svako ko misli da se iz duboke opsednutnosti odmah krene sa osvetom je budala, otuda njena prvobitna odluka da ga  ponovo osvoji... I onda krece crno klupko da se odmotava.... Dopada mi se i kako su obradili a kako su krenuli verovatno ce ici na bolje, bar se nadam, karaktere likova. Ne moze zena koja je bila stotonasica da odjednom promeni karakter, jos uvek ima potrebu da se zahvaljuje za kompliment. On mi je od Cuning lady jedan od omiljenih i ovde razbija. Jeste li primetili kucu koja je takode iz ove drame. A najomiljeniji deo pracen je pesmom
     



Poznato.....
Link to comment
Share on other sites

Mitzi, ako nisi počela, pogledaj je obavezno, jer je super. Ima toliko scena  da se nasmiješ od srca , ali i da otplačeš muku odbačene žene, zbog novijeg modela.  A tek kad vidiš bivšeg muže, i njegove kupirane uši, krepat ćeš od smijeha.

Link to comment
Share on other sites

anagard said: @hobi Hvala ti milion puta za preporuku za BoB... Nesto bolje nisam gledala skoro. Potpuno neocekivano strava drama... Vidim da je vecina vas prati sto je super jer mozemo da je pretresamo do besvesti. Tek sam  doduse na sedmoj, ali definitivno me je kupila. Najpre jer je donekle realna za pocetak....svako ko misli da se iz duboke opsednutnosti odmah krene sa osvetom je budala, otuda njena prvobitna odluka da ga  ponovo osvoji... I onda krece crno klupko da se odmotava.... Dopada mi se i kako su obradili a kako su krenuli verovatno ce ici na bolje, bar se nadam, karaktere likova. Ne moze zena koja je bila stotonasica da odjednom promeni karakter, jos uvek ima potrebu da se zahvaljuje za kompliment. On mi je od Cuning lady jedan od omiljenih i ovde razbija. Jeste li primetili kucu koja je takode iz ove drame.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..