Jump to content

К-поп и забава за EX-YU/ K-pop i zabava za EX-YU


Recommended Posts

@adnanado odlicn izbor. Obozavam Imortal song show, nesamo da prirejajo odlicne pesme cak ima neke koje jih uradijo bolje od originala =D>
Jedino sta sam promjetila pa neznam ali se samo meni tako desi ali kao i drame tako i OSTovi ove godine niso nesto prometljivi :-/

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Od većine ovogodišnjih ostova već na prvi zvuk zaspem, stvarno od Secreta nemamo pravi ost, dobro ovaj iz My Girl mi je bio sladak id="watch-headline-title" class="yt" style="margin: 0px 0px 10px; padding: 0px; border: 0px; color: rgb(34, 34, 34); font-weight: normal; overflow: hidden; font-family: arial, sans-serif; background-image: initial; background-attachment: initial; background-color: rgb(255, 255, 255); background-size: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; background-position: initial; background-repeat: initial;"
id="watch-headline-title" class="yt" style="margin: 0px 0px 10px; padding: 0px; border: 0px; color: rgb(34, 34, 34); font-weight: normal; overflow: hidden; font-family: arial, sans-serif; background-image: initial; background-attachment: initial; background-color: rgb(255, 255, 255); background-size: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; background-position: initial; background-repeat: initial;"My Lovely Girl OSThttps://www.youtube.com/watch?v=cm3auVMiH7E


id="watch-headline-title" class="yt" style="margin: 0px 0px 10px; padding: 0px; border: 0px; color: rgb(34, 34, 34); font-weight: normal; overflow: hidden; font-family: arial, sans-serif; background-image: initial; background-attachment: initial; background-color: rgb(255, 255, 255); background-size: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; background-position: initial; background-repeat: initial;"Do Isang - Howl



Sanja ne zaboravi Japan
Link to comment
Share on other sites

@orhideja bez brige nemuguce zaboraviti Japan

Dragi moji dali smo ikad spomenuli musicale... Ima ovdje koga ko uziva uz nesto tako? Ja jih obozavam, tako da me moja sledjeca pot vodi u Hamburg na musical Koenig der lowen aka Lion the king da ga konacno vidim uzivo! A kad pravila research odkrila da imajo i korejci svojo produkcijo musicala i izvajajo jih na koreanskom jeziku.
Grease


Mozart

Lion the king

I kad vec kod Lion the kinga @adnanado predvidevam da i ti kao mnogi nasog godista odrastao uz taj crtic pa neznam za tebe ali ja sam ovaj crtic dozivljela kroz njemacki jezik i mi je ta verzija najmilija... onda sad slusala i korejskog, naravno nije los:
http://youtu.be/-ZrQfnk8TRk

kako se tebi desi?

Link to comment
Share on other sites

K6  Only you

id="watch-headline-title" class="yt" style="margin: 0px 0px 10px; padding: 0px; border: 0px; color: rgb(34, 34, 34); font-weight: normal; line-height: normal; overflow: hidden; font-family: arial, sans-serif; background: rgb(255, 255, 255);"[Mini Album] Lee Jae Hoonhttps://www.youtube.com/watch?v=_5QlM6kcOuI
id="watch-headline-title" class="yt" style="margin: 0px 0px 10px; padding: 0px; border: 0px; color: rgb(34, 34, 34); font-weight: normal; line-height: normal; overflow: hidden; font-family: arial, sans-serif; background: rgb(255, 255, 255);"[MV] 2BiC(투빅) _ I Love You



Link to comment
Share on other sites

id="watch-headline-title" class="yt" style="margin: 0px 0px 10px; padding: 0px; border: 0px; color: rgb(34, 34, 34); font-weight: normal; line-height: normal; overflow: hidden; font-family: arial, sans-serif; background: rgb(255, 255, 255);"Hong Dae Kwang

id="watch-headline-title" class="yt" style="margin: 0px 0px 10px; padding: 0px; border: 0px; color: rgb(34, 34, 34); font-weight: normal; line-height: normal; overflow: hidden; font-family: arial, sans-serif; background: rgb(255, 255, 255);"Jay (Trax / SM The Ballad)

id="watch-headline-title" class="yt" style="margin: 0px 0px 10px; padding: 0px; border: 0px; color: rgb(34, 34, 34); font-weight: normal; line-height: normal; overflow: hidden; font-family: arial, sans-serif; background: rgb(255, 255, 255);"Ji Sun (Loveholic)


pitaju se neki sto oni nisu vise slusani i poznati pa da im poslusamo glasove
Link to comment
Share on other sites

@orhideja neznam ako ti slavis ali znas sta dode pomalo? Upravo danas na Becu vec setala kroz bozicne stojnice- weinahtsmarkte sa salco punča... uhuh koji feeling. Upravo ja ne volim ovog cirkusa prije 6. decembra ali ovdje pocinje stvarno rano pa me nekako uspjeli udoseviti... kakokoli vec, poanta- stize i bozicna glasba...jedva cekam da odkrijem sta korejci pripremili ove godine.

PS znam da je rano,valda cu sse sa muziko zadrzati do primjernog vremena :D

Link to comment
Share on other sites

id="watch-headline-title" class="yt" style="margin: 0px 0px 10px; padding: 0px; border: 0px; color: rgb(34, 34, 34); font-weight: normal; line-height: normal; overflow: hidden; font-family: arial, sans-serif; background: rgb(255, 255, 255);"Jaurim Kim Yuna


The Grace
id="watch-headline-title" class="yt" style="margin: 0px 0px 10px; padding: 0px; border: 0px; color: rgb(34, 34, 34); font-weight: normal; line-height: normal; overflow: hidden; font-family: arial, sans-serif; background: rgb(255, 255, 255);"

id="watch-headline-title" class="yt" style="margin: 0px 0px 10px; padding: 0px; border: 0px; color: rgb(34, 34, 34); font-weight: normal; line-height: normal; overflow: hidden; font-family: arial, sans-serif; background: rgb(255, 255, 255);"Timeless - Jang Ri In & Xiah Junsu id="watch-headline-title" class="yt" style="margin: 0px 0px 10px; padding: 0px; border: 0px; color: rgb(34, 34, 34); font-weight: normal; line-height: normal; overflow: hidden; font-family: arial, sans-serif; background: rgb(255, 255, 255);"
id="watch-headline-title" class="yt" style="margin: 0px 0px 10px; padding: 0px; border: 0px; color: rgb(34, 34, 34); font-weight: normal; line-height: normal; overflow: hidden; font-family: arial, sans-serif; background: rgb(255, 255, 255);"Boni id="watch-headline-title" class="yt" style="margin: 0px 0px 10px; padding: 0px; border: 0px; overflow: hidden; background: rgb(255, 255, 255);"

i za njih misle da nisu dovoljno poznate po glasovnim mogucnostima
Link to comment
Share on other sites

:)] ooooh ooh @orhideja nesto moram podjelit sa tobom...  nije neki masterpice i tebe valda nece uduseviti kao mene ali ipak nesto posebno i moram sa nekim podjelit. Moja omiljena grupa- FT island, moja omiljena slavna osoba- Lee Seung Gi, jedna najboljih balada- Go hae, komponirana od jos jednog mojog miljenika- Lim Jae Buma. Kako se moze toliko stvari poklopit 8->  je meni nedojemljivoali evo sta nastane:
http://youtu.be/EIYIJmjWoec
evo da se za svoje pretirano navdusenje oduzim sa originalom:



btw svida mi se kojo ulogo ima kitara u pjesmi Bohemian :-bd 
Link to comment
Share on other sites

Kazu negde čuh da kad su zaljubljeni najlepše pesme komponuju, jedva čekam njegov novi album.... Ima mi lepši glas od Honkija vidi se razlika kod baladera i rokera, a kazu da su najslicniji  :)

id="watch-headline-title" class="yt" style="margin: 0px 0px 10px; padding: 0px; border: 0px; color: rgb(34, 34, 34); font-weight: normal; overflow: hidden; font-family: arial, sans-serif; background-image: initial; background-attachment: initial; background-color: rgb(255, 255, 255); background-size: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; background-position: initial; background-repeat: initial;"Remember me PSByul


Link to comment
Share on other sites


Jang Nara - All Day [Mister Baek]



Every Single Day - Non-fiction [Pinocchio] :-\"
https://www.youtube.com/watch?v=_2QeUYhOVLk&list=UUZr4fs9gCexFbqbG55b7phA

Every Single Day - Challenge [Pinocchio]
https://www.youtube.com/watch?v=kSygnHiDEaM&list=UUZr4fs9gCexFbqbG55b7phA

Every Single Day - My Story [Pinocchio]
https://www.youtube.com/watch?v=JVe1FenLGcM&list=UUZr4fs9gCexFbqbG55b7phA
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..