Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

lexiesanja said:Onda pozdrav novima clanovima: @Vanilia @MitziD (cuza konacno si se sjetila maknut ove pike) i @Adnann bog svima!

Mene nije dilo jedan dan, ali kako je jos neko vrjeme nisam cula mozem reci samo jadna @hobi kad navrati na forum i vidi sve nove clanove... ^#(^ cura, da ces barem nekog prepoznati jaz ti ostajem ista ;)

Link to comment
Share on other sites

@anagard niste ni vi bile nesto aktivne tada na forumu,pa sam i ja pravio pauzu,napisao koji post s'vremena na vrijeme i pucao lol all the time :D.Sada kad nam se forum ponovo lijepo aktivirao i novi clan dosao,odmah se i ja prebacim na aktivan rad,bolje receno pisanja gluposti i budalastina :P
I de vi meni sada recite gdje se covjek nece smijati kada vidi ovako nesto =)) =))
image
Ime AHN YO NA,moze cak ici u skolu sa ovom uniformom :))

Ko ce da pobjedi,ja navijam za Yonu
>:)
image
image

Link to comment
Share on other sites


@Adnann   =)) =)) =)) =)) Kao na Healeru za vreme emitovanja 15 epizode od dead body na sve strane tako i veceras odnosno danas oko dva ocekujem mrtvih, ali od smeha na forumu Kill me Heal me. Inace, veoma sam prijatno iznenadena ovim forumom, podseca na nas, svi su super raspolozeni, humora ima da vam ne pricam i zbilja je uzivancija citati njihove postove!

Link to comment
Share on other sites

@anagard ja redovno citam oba forum i u svemu imas pravo,humora i ludih ljudi ima na bacanje na tim forumima,ne znam odakle im tolike ideje za sve one budalstine koje pisu,ali lijepo je vidjeti da mi nismo jedini koji pisu gluposti,da ima jos raje medju nama koji su nam slicni,da se ne osjecamo u manjini :D
Ako bude kakva dobra scena izmedju OTP mozemo ocekivati veliki broj smrti na forumu ali cisto sumnjam,jos je rano za tako nesto,mozda tamo izemedju 10 i 12 epizode ocekivati tako nesto.

Link to comment
Share on other sites

@Adnann Upravo sam naletela na post Red riding hud, oprosti za los engleski, i iskidala se, devojka je opisala sve altere u krevetu sa RJ, naravno bez eksplicita...pis zivi... Ma definitivno ima ludih od nas. A recimo za 15 epizodu Healera dok se emitovala, dok recimo ja procitam stranu, a pri tome sam brz citac, tri naredne strane se formiralo...zbilja je bilo ludo....

Fan art, ludilo...

http://forums.soompi.com/en/discussion/2025210/current-drama-2015-kill-me-heal-me-%ED%82%AC%EB%AF%B8-%ED%9E%90%EB%AF%B8-wednesdays-thursdays-21-55-kst/p204

Previse mi je bilo da kopiram....

Link to comment
Share on other sites

Sve pohvale za vredne čitaoce, ja sam odustala od čitanja svih tih silnih komentara jer izgubim vremena i vremena, čisto nekad upalim zadnje dve strane da se malo nasmejem s njima ili ako mi nešto baš i ne bude jasno u nekoj epizodi
A vas dvoje linkajte neku stranicu kad je urnebesna i za nas bez puno vremena 


Od pčelice hobi ne možeš biti kameleon   ;))
Mitzi pa sad tek vidim onaj pad i čudim se sebi toliko žalosno a meni opet toliko smešno, baš smešan pad ko mu kriv kad je gledao u Sanju u publici  =)) =)) znači još ćeš me zvati i vanilica 
Koliko ja shvatam još nisu sve ličnosti isplivale kaže i autorka videa od pre neki dan a kompletiraće kad svi budu tu 
Da se primetiti da je ovaj forum aktivniji u jesen i zimu jer u proleće tu su obaveze od ispita pa sve do velikog spremanja.... 
I nešto pametno za kraj kažu dobar pisac ili reditelj je onaj koji te uspije što bolje uvesti u svoj svet  :-bd

Link to comment
Share on other sites

Mimo ako se nastavis tako ponasati ja cu od suda traziti zabranu prilaza meni na ne vise od 100m,prosli put sam te upozorio nisi poslusala,sada ces da placas posljedice toga.Oppa je pokusao da bude fin a ti si to samo iskoristila,sada ces da platis cijenu toga.Ne zelim da te moje oci ikada vise vide :D

Link to comment
Share on other sites

Ja bi zelio da i ovdje na forumu ne komuniciramo,ti se osoba koja treba hitno na lijecenje,postala si previse agresivna i ugrozavas sve ljude oko sebe,zato cu traziti od suda da te smjeste na kliniku sa psihicke poremecaje,ne moze ovo vise ovako :D
Kome ce vise vjerovati,uglednom gospodinu ili nekome tamo sa psihckim poremecajem >:)

Link to comment
Share on other sites

Jedva čekam da se današnja epizoda KMHM prevede na engleski, da je mogu na miru odgledati, ali sve mi se čini da ću je prvo gledati bez prijevoda, jer sam nestrpljiva.

 Adnane, tebe su počele i curice da salijeću? Bogami, morat ćeš da se pričuvaš. Sjeti se samo kako su ta djeca u Koreji napasna: sačekuju, pišu prijeteća pisma, napadaju iz zasjede... čuvaj se- to ti je moja preporuka  >:)
 Hobi, ja se ne mijenjam, ne da mi se, a uostalom  avatar mi je baš lijep pa ga neću mijenjati...osim ako se ošišam, pa se uslikam da me vidite sa novim frizom ili antifrizom :P

Link to comment
Share on other sites

Dragana hvala na savjetu a vec sam ja preuzeo neke mjere uvijek su kraj mene minimalno 4 tjelohranitelja,nista ja ne prepustam slucaju,bolje sprijeciti nego kasnije lijeceiti.
Evo vidis da vec prosipa lazi ovdje po forumu da sam joj ja prvi,draga curo nikad se nismo uzivo sreli a kamoli nesto vise,samo si mi slala pisma i poklone,sve je to bilo simpaticno u pocetku ali kasnije si presla sve mjere kad si krenula slati i pisati stvari koje ne rade tvoji vrsnjaci.I tvoji su se slozili da te treba poslati na lijecenje,ja cu platiti sve troskove,iskreno zao mi te je puno,tako mlada a luda :P

Preview za sutrasnju epizodu KMHM je za plakati od smijeha,Yona ce sutra da vlada epizodom :D

Link to comment
Share on other sites

Naj bolji dio preview je dosla Yona da vidi sve omiljene oppas,skace ona ko mala curica a zatim se pojavljuje doktorica da je odvede kuc,a ona ce doktorici:Do you wanna die, you bi___?!"



Ja te zadnji put lijepo molim da prestanes pricati te laži od mene,pa nisam ja nikakav pedofil da se petljam da maloljetnim curicama,ovo je zadnje upozorenje,nakon ovoga nema vise lijepo,ako neces milom ides silom na odjel psihijatrije :D
Link to comment
Share on other sites

U KMHM su svi punoljetni i tu su negdje sto se tice godina,a ja nebi da zavrsim u zatvoru,zato nek se ona igra sa svojim vrsnjacima i nek njih maltretira,a mene nek ostavi na miru,vec mi se popela na glavu,dosta mi je nje i njoj slicnih za cijeli zivot :D

Link to comment
Share on other sites

Gledam Healer; Kill Me, Heal  Me; Hyde, Jekil, Me; Heart to Heart i Dr Frost... nemam gdje da uguram Shine or go Crazy, a i ona je tek  na početku...sačekat ću da se malo nakupe  :D A da ne nabrajam one koje prevodim...lijepo sam rekla da bi mi dan od 72 sata bio prekrtak

Link to comment
Share on other sites

Heart to Heart je vrlo dopadljiva i mislim da će biti interesantnija sa svakom novom epizodom Što se tiče Dr Frost-a, moram priznati da sam malo razočarana, počela je jako zanimljivo i u nastavcima, zatim dvije epizode, koje nemaju veze sa prethodnim nastavcima, pa se sad vraćaju na taj problem...nekako mi je nedorečena i nedosljedna, što me, iskreno, po malo iritira.. Mislila sam da će biti bolja...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..