Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

Tko zna da brat nije preuzeo lap 
Spy nisam stigla danas gledati ma znam da će se meni to odmah sviđati a kako pa ne samo zbog glavnog glumca :D  već zbog legende o dramama od 16  epizoda 

Sad neko da postavi i brata ili dr.Yoon Tae Joo/Sung Joon ili Binija i kompletirani smo, traže se novi članovi radi postavljanja avatara 

>:/

Link to comment
Share on other sites

Drug gdje hoces,kada hoces,reci vrijeme i mjesto,samo rezervisi sebi unaprijed mjesto na klinici,trebat ce ti vjeruj mi :D
Ja cu tebe da valjam po betonu,snijeg je preblag za takve kao sto si ti :P
Ja ne gledam Spy,nema se vremena za sve ali po komentarima nije uopste losa serija.

Link to comment
Share on other sites

Nisam ni mislila na sebe. 8-|   Mislila sam na crtani film, koji je postavila @anagard Bože Petra, pa zar me ne znaš? Nego kakvu ti to porođajnu kliniku spominješ? Nije mi se učinilo da je dotični mladi gospodin natuknuo nešto na tu temu...Doduše, jeste spominjao neko valjanje po betonu, ali nisam imala utisak da bi to valjanje urodilo takvim plodom  ;)

Link to comment
Share on other sites

:-O Sta se tu dogodiloooo?! Vi ste ludi... @anagard tvoja prica nekako slici moji... dali sam stigla na pravi forum sam se pitala dok nisam 3 puta skroz i skroz ponovno citala zadne 3 stranice. Tek naucila da pisem vasa imena a sad treba da ucim od pocetka. Pa ako to nije bilo dovoljno jos promenili slike tako da jos olaksali prepoznavanje i... I give up  =))  =))

Onda pozdrav novima clanovima: @Vanilia @MitziD (cuza konacno si se sjetila maknut ove pike) i @Adnann bog svima!

Mene nije dilo jedan dan, ali kako je jos neko vrjeme nisam cula mozem reci samo jadna @hobi kad navrati na forum i vidi sve nove clanove... ^#(^ cura, da ces barem nekog prepoznati jaz ti ostajem ista ;)

Oh izbacuju se tu neka imena meni jako ljuba (draga ili kako se vec kaze)
tumblr_m55hp7CP721rqjzdeo1_500.gif
Biiiiniiiiieeee  :x moj Binie! Ko mi dira njegovo sliko?!  Onda jos vise Seung Gi-jaaaaaa! Kako dobro pocela ova godina huh?
Mitzi dali Ahn Jae Hyun stvarno konacno dobio glavno ulogo?? YAY! Mene vise nego dovoljno udusevijo u  alienu ali moram da tek vidjet u You are all sorounded.

Link to comment
Share on other sites

Hahhahahaha  Potpuno sam sludena od novih imena i nickova ...ludilo...a tek nadimci.....

Pocela HJM, Bini je Bini naravno! Odgledala prvu i sta cu, nisam kriva, ruka sama otisla i izabrala Secret Garden ....ahhhhh  :D bas sam uzivala. Mogla sam doduse i ovde doci da podelim sa vama, ali poneo me Bini.... Secate se scene u liftu, ono je genijalana gluma..... Sigurno da ce i u ovoj seriji dati maksimum. Steta je sto se obe serije prikazuju u istom terminu, stvarno....

A za beton, pa, meni samo ovo padne na pamet kada se pomene ....
 
  



Bloood! Konacno nesto, za onu  >:) moju licnost  :D
Link to comment
Share on other sites

Sanja košto je Vanilllia rekla bolje give up,ne može nas niko shvatiti,ovaj forum i članovi su ne shvatljivi :D
I hvala na dobrodoslici,dugo sam se vrtio po soompi forumu i drago mi je da sam naletio na sve vas :P
Ana nama kad udju lude ideje u mozak,ovaj forum se zapali od budalastina i nista pametno covjek da procita =))
@anagard odose bubrezi kad se sjedi na hladnom betonu :))

Link to comment
Share on other sites

Joj, ljudi, znate kako kazu: sa kim si takav si. Moji su ozbiljno zabrinuti za moje stanje.

Znate ono: A ja sam mislio da nema ludji od tebe!     8-}  =))

Sta kazete da se "bacim" na Bina i odgledam onu istorijsku dramu, kad mi se vec toliko dopada,mislim glumac? Kako se zove?

Link to comment
Share on other sites

@lexiesanja Naravno, sa tim nema zezancije, doduse, malo sam preskakala njegovu mamu jer mi uvek izazove ubilacke nagone  :D

@kuguarAna Na koju istorijsku mislis, ja nisam ni jednu njegovu tog tipa gledala. To je @Vanilia fah...umalo da napisem orhideja pa se setih......

Proverila, nasla samo ovo

TheFatalEncounter.png
Mislim da je ovo njegov najnoviji film.

Link to comment
Share on other sites

Anagard  [-X :-$ nemoj da razotkrivaš moje druge ličnosti:-O ponovo gledati jednu te istu dramu ima se vremena može se  :Dznam, znam neki ljudi se nikad ne menjaju 

Evo nešto iz tvog omiljenog žanra, prva epizoda more, talasi... jahte... možda i neće biti tako loša 11 ep 
Fai Ruk Plerng Kaen

Ana sasvim si normalno nenormalni gledaoc  kdrama kao i mi svi uteši svoje i kaži im da će te to proći ali tek za koju godinu strpljenja molim  ;))

:D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..