Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

Poredo programskog i dramskog savjetnika,jos sam jedan od urednika muzickog programa i takodje DJ :)>-
Mitzi pa ko ce meni biti najdraži ako ne noona :D
Pa pametni su Korejci,bolje pokoloniti cipele nego kupovati prsten,ušteda je velika >:)
@anagard pitala si za instrumental iz Healer,ja mislim da ce biti tek izdat sa zavrsetkom serijom,kada full OST CD bude stavljen u prodaju i online download,tako je do sada bio slucaj sa svim serijama.
Najbolji dio Blade/Iron Man serije je ovaj instrumental,za odmoriti dusu :-\"
Origin of Love - Choi Min Chang


l
Anagard ma youtube ima samo ovaj mali isjecak od instrumentala od Helaer,traje 51sec,full verzija ce vjerovatno biti izdata sa zavrsetkom serije kao sto sam rekao.
https://www.youtube.com/watch?v=cs0dj9mccyU
Link to comment
Share on other sites

class="content-title" style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; font-family: 'Open Sans', 'Helvetica Neue', Arial, sans-serif; font-stretch: inherit; line-height: 1.4em; vertical-align: baseline; color: rgb(63, 63, 64); text-shadow: rgb(255, 255, 255) 1px 1px 0px; visibility: visible; background-color: rgb(255, 255, 255);"Actress Nam Sang Mi Got Married Today   :-bd
nevaljalica jedna mala nije nas pozvala  <:-P <:-P

Link to comment
Share on other sites

 Ado ma kakva noona ona je za tebe miss Mitzi nisi ti toliko premlad u odnosu na nju  :D , al bi to bila neka astronomska plata za sve tvoje funkcije imaš potencijala možda te neko i angažuje kad vidi šta ti sve znaš 
i čuo si od sad moramo dobro čuvati miss Mitzi jer voli cipele a znaš šta bi se dogodilo kad bi otišla u Koreju još je mlada za udaju 


Za sad sam do četvrte epizode stigla ali ću gledati sutra dalje ako me ne omete neka druga serija kao npr. ova istorijska KSRoo ima 32 epizode
Inače sam pročitala najsmešnije do sada za ORJin da previše otvara usta, meni se ne sviđa to njeno kreštanje ni malo 
Moji prioriteti za sada su: Hyde, Healer, Kill... sve dok se i Spy ne ubaci možda na drugo mesto nisam još gledala 

Link to comment
Share on other sites

Noona Mitzi uz svo dužno poštovanje ja bi da vas od sada zvao gospodjice ili jos bolje da vas zovem vašim prvim imenom,vec se dugo poznajemo i nadam se da to nece biti problem.Recenica kao iz kakve serije :D
ORJin rodjena u znaku vodolije kao i ja ,pošto je u Koreji vec 25 ona je porslavila svoj 30 rodjedan a meni lično kreštanje ne smeta.A ako su vam dosadasnje epizode bile smijesne,kao ce vam tek bi ove sto se snimaju,evo scene gdje zenska licnost preuzme tijelo,pa ja cu da placem kada budem gledao ovu scenu,gledaj samo kako trci =))
http://ww2.sinaimg.cn/large/005KH3gdjw1eojm02keoag307q077qv6.gif

Link to comment
Share on other sites

Znaci ipak prelazimo na prvo ime,drago mi je zbog toga,tebi mozda nije bitno ali meni jeste :D
Sve nove serije su dobre,a on je bio treci izbor za glavnom glumca u Kill Me, Heal Me.Ne znam koja su bila prva dva,ali sva sreca da je on prihvatio,jer stvarno gluma mu je bez mane,
Od licnosti ima jos ta zenska licnost,onda dijete od 7 godina i jos jedna ali ne zanm sada napamet.
Ma kakav ja i buntovnik,ja cu uvijek da budem fin i staložen momak  O:-)
Evo ti jos jedna slicica,da ga vidis u profilu kako izgleda u suknjici + mašnica u kosi je pun pogodak =))
image

Link to comment
Share on other sites

Mitzi prvo je Lee Sung-gi odbio ulogu,pa zatim Hyun Bin jer je prihvatio ulogu za Jekyll and Me,vjerovatno mu je 7 ličnosti bilo previše,lakše mu je glumiti samo dvije.I na kraju je dosao ko je dosao.
Dobra ti ova svakodnevnica u kuci,bas ti je veselo svaki dan,nikad dosade u tvome zivotu :D
Prvo mi dajes vrhunske nadimke,sada me zamisljas kako nosim suknjicu i masnicu na glavi,sta je slijedece jedva cekam,nesto orginalno sigurno :))

Link to comment
Share on other sites

Veoma lagano,nadjes gif,desnim klik na gif,ides na copy image,otvoris signature settings na profilu,ides na paste image,na mjesto gdje ide potpis,snimiš projene i posao je gotov.
Ja imam najmanje 10 ličnosti za koje znam,mozda se jos koja skirva samo nisam svjestan,buntovnik sto zene vole,ko ce ga znati :D

Link to comment
Share on other sites

Probala sam i ime promeniti ali izgleda ne radi opcija http://forums.soompi.com/en/discussion/2022236/how-to-change-your-username#latesta ne vidim ko je naš moderator 
http://forums.soompi.com/en/categories/rules-news-feedback

Danas su me obradovali ovim člancima, uglavnom prvi je odličan osvrt na korejsku istoriju kao i na početke kpop-a 
https://cynicalkpop.wordpress.com/korean-development/
http://officiallykmusic.com/kmusic-guide-newbies-chapter-1-terminology/
http://officiallykmusic.com/kmusic-guide-newbies-chapter-2-boygroups/

Mitzi  bez reči smo koliko su on a i supruga lepi jednostavno neko se rodi da bi bio glumac 

Link to comment
Share on other sites

Znate li vi ko je ovaj novi clana Adnano,meni je totalno nepoznat :D
Orhideja ipak radi ovo sa mijenjanjem imena,evo ja promijenio bez problema.
Mitzi kakva caka,kao sto sam objasio tako ide,ja veoma cesto mijenjam gifove i uvijek tako radim,kopiram gif,zalijepim,snimim i sve funkcionise kako treba.
Tebe se rijesiti,nikada,a mozda ni tada :P

Link to comment
Share on other sites

Mitzi samo ti iskoristi njegovu finoću putem privatne poruke pa nek ti on to objasni korak po korak  ;))

Sedmica ti oduvek neki fatalan i sretan broj kažu, i meni su ti sedmo, osmo, deveto do 84 najdraži glumci a i glumice ljudi imaju uz lepotu i tu neku unutrašnju harizmu i toplinu. 

Samo da vidiš HBina kao santa leda u novoj drami  

Link to comment
Share on other sites

O zločestoćo  jedna, tek sam se pojavila, a ti odmah evo Zle Majke  :P  Dok iščitam vaše postove i slatko se ismijem :))  Najblesaviji forum na ovim prostorima ,a i šire, čini mi se  =)) =)) =))
 Mene JS ubija ovim svojim preobrazbama, padam sa stolice od smijeha i definitivno je najbolji izbor za ovu ulogu. Ne kaže se džabe: Treća - sreća! :-bd

Link to comment
Share on other sites

Adnan zauzet pa eto ispalo sto je ispalo.
Bolje da ti ne kažem ko mi ovako tepa >:)
Kad ti ja kazem da ide tako onda mora ici,kod mene nema ne moze :D
Ne znam ni ja sam sta da gledam,ima dosta stvari na repertuaru,tesko se odluciti.

Link to comment
Share on other sites

Iskreno , ja jako volim Hyun Bina, ali mi je JS puno bolji i  za ovu ulogu. Ima onu savršenu dozu otkačenosti.Healer mi je vrh, Kill Me, Heal Me,  također, jedva čekam sljedeće epizode Hide, Jekyll, Me mi je dobra, ali za sada ne toliko kao ove dvije prethodne.

Link to comment
Share on other sites

Adblocker je spas od reklama a ti kako hoces,od njega ti sigurno nece stopati komp.
Vas dvije koga uzmete u svoje ruke,taj nece mirno spavati a taj sam ja :D
Morao sam promijeniti nick samo da bi vas dvije prestale imati cudne zamisli po glavi :P
Pitaš kakve žene volim,da je lijepe,manja od mene,ima dugu kosu...itd,znaš li ikog da paše mome opisu >:)

tumblr_nimiwncffx1sh8uxlo1_500.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..