Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

@Mitzi Naravno da se sjecam, jao je to bilo ljepo vrjeme. Ma sta to sad kao obdobje 'bad boysov' ili nesto. Za francuza i lazne optuzbe stvarno mi je tada bilo zao, zato se i sad veselim kako ce navratit i ako ga u koreji prvo niso zeljeli vise. Sasvim druga prica je Kim Hyun Joong koji razocarao na celoj crti. I ova kazna, sta je to blah.

Link to comment
Share on other sites

Mitzi, ja ga isto tako osuđujem, ali osuđujem i nju. Pa zar joj je bilo malo jednom, pa je još par puta došla po još. To je trajalo jako dugo, ako sam dobro shvatila. Vjerojatno joj to i sud zamjera, jer šta je  5.000 dolara za takve batine
 Koja bi normalna došla opet, po još, ako se nije nadala da će izvući puno para.  Iskreno mi je žao te cure, što je toliko bila glupa, ali žao mi je i njega i njegovog talenta, jer nema  sumnje u njegov talent, koji se toliko izvitoperio da misli da mu je sve dozvoljeno.

Link to comment
Share on other sites

Pravi su vam komentari na dešavanja kakva novčana ja bih takve u zatvor deset godina najmanje da se prevaspitaju, u wgm mi on stvarno nekako bio čudna osoba nikako nisam mogla da ga shvatim što se tiče nekih izjava i slično.... 
Čujem da taj film s YEH i PSH i nije nešto al probamo gledati
Danas čitam o Tajči u novinama super joj ide engleski za razliku od Korejaca, prava uspešna žena nakon svih tih dešavanja i tog vremena 
Isto LMJung pa eto mogla se udati za nekog kao npr. SJSub gledam ovu njegovu dramu iz 2004 i divim se da je rođeni glumac a vidim kasnije da je i pre te drame imao dosta snimljenog. 
Slažem se u vezi LMJung opraštam joj na naivnost najverovatnije joj se tako nešto i desilo a nikad nije kasno za bolju budućnost što se nje tiče, mada kako većina nas žena razmišlja druge žene bi rekle da mi nismo normalne jer one na neke nelogične načine dolaze do egzistencije i uspeha i njima je to normalno... ko će znati kome je šta u mislima 
Mitzi drago mi da te čujem slučajno sam pročitala o poplavama u Sarajevu ... a baš retko čitam vesti.. čuvaj se  :-h


Link to comment
Share on other sites

Oh sad so dobili mojo paznjo, kakva dobra kombinacija dveh jako simpaticnih glumca:
http://www.soompi.com/2015/01/19/jyjs-park-yoochun-and-miss-as-suzy-in-talks-for-new-drama-by-rooftop-prince-director/
Nikad se nebi sjetila da jih stavim zajedno na ekran ali sad... Suzy ako kod vecine nije nesto popularna je meni stvarno simpa, a za Mickey-a previse beseda- savrsenost ;) jer tako @hobi .Pa ako se od strane umjesa se rezisra Rooftop princa mogla bi zadeva nesto donjesti na kraju.

Link to comment
Share on other sites

Bila bi to lepa saradnja, ma kako su krenuli ne bi me čudilo do kraja godine videti i  neki BoF par u novoj drami, a sve to su pokupili iz thai drama gde neki glumci sarađuju skoro svake druge godine u dve drame.... stižu i novi glumci a nekad ti se učini da baš nemaju koga angažovati za neku novu dramu  pogotovo kad prave te velike razlike u godinama glumaca

Link to comment
Share on other sites

Pa ovo je zezancija, 4000 evra kazna, ma strasno...to je ismejavanja svih zrtvi nasilja! A to, zasto se ona vracala po jos, nemam odgovor. Nikakve pare ne mogu da nadoknade takav teror. 
@orhideja Slazem se i mislim da je dobro sto su poceli da ponovo spajaju glumce koji su vec raili zajedno. Jao, iz tvojih usta u drama gods usi, kada bi spojili moj par iz BOF Kima i Gil, valjda cu jednom toj glumici upamtiti ime  :D 
Danas sam virnula malo u Secret, cisto da vidim da li je tu onajjjj osecaj i da li cu ih porediti sa KMHM. Medutim, na moje iznenadenje apsolutno nisam, sto samo govori o njihovom talentu da predstave odredene likove. Cak mi u novoj drami deluju mlade, samo je hemija ista, neverovatna!
 Nisam ni v od vesti videla, odoh da procitam sta se to kod @Mitzi.D desava...

Link to comment
Share on other sites

@anagard ma ta hemija će se draga moja bez brige od nekog režisera jednom iskoristiti osim ako tu neko nekog ne izbegava kao Ha Ji Min našeg LJKija kojem je životna želja da glumi u nekoj drami s njom
Samo ti pominji te drame izgleda i ja još ove sedmice krećem sa sve tri ili četiri nove drame.... 

@Mitzi godine pa mislila sam na neke uopšte druge glumce a ne na njih dvoje, a oni si odgovaraju više nego što mu odgovara Yoona rekla bih 

Link to comment
Share on other sites

@Mitzi.D. Bice bolje....
Pravo da ti kazem, scene jesu hot, glumica se proslavila po njima...Mada, ruku na srce, bas joj uglovi u kojima su je snimali nisu laskavi, ili je on sa bas bebi facom...
Tek sad sam upalila, jel rekoh ja da sam nesto sve usporena, ma zar on nije trebalo da je u vojsci? Nije da se bunim, neka samo on snima, obozavam ga!
@orhideja Vidis, nije mi to palo na pamet... A verovatno si u pravu, jer broj obozavaoca ovog para se godinama ne smanjuje vec raste. Citav maltene serijal na YT je napravljen koristeci scene iz drame sa njima...Pitanje je ko koga izbegava? Uh, ja zbilja ne podnosim Yoonu.....
 8-}  Ja posto sam proverila forum Healera.....   :D

Link to comment
Share on other sites

@Mitzi.D. Mozes zaludenika zamisliti, proverim forum, brze bolje odem na cool, skinem 14 epizodu , zapalim cigar i sva u fazonu se namestim da gledam i  @-) kad lujka zaboravila da je epizoda bila danas pa da je ovo raw  =))  Svejedno sam  =P~  

Link to comment
Share on other sites

Pošto smo si zaraženi sa Healer,evo jedan gif i najbolji dio jucerasnje epizode >:)
http://imagizer.imageshack.us/a/img540/9372/WY0Gbs.gif
Znateli vi možda ko danas slavi rodjendan,ja sigurno ne znam <:-P
Svaka nova serija koja je krenula je stvarno dobra,ne znam ni ja sam za sto da se odlucim da gledam,jer sve zanrove volim,do akcije,historijeske pa do rom-com.Najbolje je sve ih pratiti i skratiti sebi muke :D
A pošto nisam neki kuhar,naručite sebi šta želite,ja cu da platim :P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..