Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

Čini mi se da nisam gledala tri kraljevstva
Ma i meni dođe da od prve gledam tu dramu od nje i HBina 
A da zapamtila sam za mačke što si pre rekla, ma ovo je strašno pune papuče, čarape i sve ostalo labrador dlaka ima dana kad mi to baš najviše smeta, a da ne pričam da se tepisi i nameštaj ne može uopšte usisati od te mase 
Tako je bilo i sa Pride ili me zaokupira jedna drama od prve ili ne, baš sam mislila što studiraš da će te zanimati. 

Link to comment
Share on other sites

@hobi ja mislila da ti najvise od svih odgledala ali vidim sad da ipak @orhideja vodi. Ali sve usvemu lepi brojevi ;)

Ja uspjela zavrsiti Myung wol the spy :D Wow, stvarno me presenetila ova drama. Drzali su napetost sve do zadne epizode. Cak sam pocetak jako zanimljiv, sa nekimi komplikacijami jos popestrili celo prico. Pitamse koliko se takog spionastva upravo dogada u koreji. Uglavnom svaka cast scenaristo. Drama me i natjerala da pogledam kaki dokumentarac o stvari medu severa i juga. Reziser se nekoliko poigrao i sa gledaocevimi osjecaji sa ne malo njeznih/sladkih (ali ipak ne pretjeranih) ili smjesnih scenama. Inace glumci isto opravili odlican job. Ericu pristaje takva uloga, Han Ye Sul osim cudne frizure bila solidna, ocarala me upravo Jang Hee Jin u ulozi Joo In A-e ili sam karakter bio jako dobro uraden. A Lee Jin Wok netreba posebnog komentara :-bd  Muzikase lepo uklapljala uzscene in neke melodije pristale sad na moji listi OSTova za ponovno slusanje. Sve u svemu mogla bi reci taka dobra 9-ka jer za 10 ipak nesto falilo na samom kraju. Tako se mi vidjeo cudan kraj- kako da bi neko rekao neda se nam vise i sad je konec... nekako jos nesto ocekivala ili da so zaljucili dramo kad se dogodi onaj (koji gledali znate sta mislim da me razkrijem previse) kaboom! Vredno svake minute gledanja i ko jos nije...ma znate sta vam treba ;)

Link to comment
Share on other sites

Meni je isto u lepom sećanju ta drama Sanja, da lepi brojevi zapisala sam si pa ću sledeće godine znati koliko drama pogledam u jednoj godini i da li trebam na drama terapiju  ;))
Hobi znači jednako voliš i filmove i drame, kod mene izgleda nije takav slučaj pih što bi rekla Sanja koliko sam njihovih filmova pogledala i bili mi dosadni 


Link to comment
Share on other sites

@draaagana Sve najbolje za rodjendan :)
@anagard cestitam tetka :D
@kuguarAna Za korejske serije ne znam ni jednu stranicu za skidanje,ako pratis serije iz USA ili UK,za to imam stranice gdje ih mozes skinuti,filmove takodje.
@Mitzi.D. cestitam na 3100 postu :D
Posto na forumu ima puno fanova Jaejoong,evo poslastica za vas
http://www.allkpop.com/article/2015/01/jaejoong-shows-off-his-glorious-abs-on-spy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..