Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

Mitzi, Ado i Dragana da li slučajno poznajete nekog u Sarajevu da bi hteo čuvati troje dece strancima? Sestra mi u Beogradu radi taj posao i tu živi pa joj nemoguća misija čuvati decu u Sarajevu a ljudima je potrebna osoba za čuvanje.

Link to comment
Share on other sites

Dragana nadam se da sam ja kod tebe makar medju prvih deset :D
Danas sam odgledao i treci nastavak Rurouni Kenshin,meni licno najbolji Japanski film i najbolja trilogija.
Orhideja ja ne poznajem nikoga,najvece sanse su da Mitzi nekog zna.

Link to comment
Share on other sites

Jel treba da kažem kako je ova 11 epizoda Healer bila toliko lepa, a ovu stariju glumicu ne mogu prepoznati kad je vidim na crvenom tepihu iako ima toliko godina baš mi bude drago da je vidim u nečem što nije ajumma stil =))
Vidiš Mitzi kako se popravila u glumi, a juče me u nekim momentima i s tim njenim užurbanim likom podsetila i na Jeon Ji Hyeon  tj. Song Ji i njoj bi ova uloga odgovarala
Juče isto kad sam videla koje godine je Esumi Makiko rođena nisam mogla verovati
M4Pxw8V4_26a944_c.jpg

Baš me zaintrigirali ovi uslovi rada u ovim zemljama možda nekog od mlađih bude interesovalo na drugoj strani imaju sajtovi preko kojih se može zaposliti 
http://www.putovanja.info/forum/topic/13608-posao-i-zivot-na-srednjem-istoku-pitanja-i-odgovori/

Link to comment
Share on other sites

Makiko ima 48 a izgled i figuru od 25 rekla bih

Healer mi ima malo manje akcije nego što je to bio slučaj s CHunterom a i ne možemo ih baš upoređivati skroz ipak je i plot drugačiji, kad se samo setim glume onog starijeg glumca u CH, Kim Sang Joonga iz prve epizode mi je drama postala dobra zbog njegove glume, skoro je glumio i u BGuys

Lik iz Helera Kim Moon Ho glumi ga Yoo Ji Tae mi se sve više sviđa 
http://mydramalist.com/1702-city-hunter

Link to comment
Share on other sites

Mitzi, draga, moje koke trenutno rade, pa bolje ti potraži među svojom rajom, ako imaš nekoga za Orhideju 

 Nemoj, srećo da se bacaš, nije Ado jedini, naći ćemo ti nekog drugog.. Uvijek ima onih tihih čitača, valjda ima među njima kakvo muško da se javi dobrovoljno... Ako ne bude, nahvataćemo negdje nekog  :-bd
 Sad se sjetih što sam vam htjela ispričati jučer. Ja na poslu, kad mi stiže poruka od sestre: " Vidi šta sam dobila za tvoj rođendan "  i naravno pošalje sliku frajera da ti pamet stane, skoro sam sa stolice pala.. Naravno na to joj odgovorim : " I   ja bih takav poklon za rođendan. Isporučuju li za Hrvatsku?"

Link to comment
Share on other sites

Ma ženo, ako je i prirodno klempavo, dobro de, može se to dobrom friuzrom prekriti, ili u najgorem slučaju operirati. Ali sjeti se samo iz Birth Of  a Beauty, bivšeg muža i njegovih kupiranih ušiju... Majke mi , k'o doberman. Šteta stvarno, ima lijepo lice i visok je, ali one uši, ja mislim da bih se svaki put smijala na sav glas, kad bih morala s njim nešto odglumiti... Čim mi pogled padne na one uši ja bih  =)) =)) =)) =))

Link to comment
Share on other sites

Ma ja se još čudim kako sam tek prvi put od vas ovdje čula za pojam kupirane uši, jel to neka vaša reč ili je baš ima u rečniku.  =)) =))


=)) =)) da moglo bi se srediti pozajmi im Angard slušalice jer očito nikad čuli za njih ili bi i selotejp poslužio pa ti lepi kačketi pa te trake za uši ispade ja maštovitija od režisera, ja tako šta nisam još videla ma ni Junki a ni Tayecon mu ne mogu parirati  =)) kako su Tajvanci jedna opuštena nacija, eto mogli bismo još i naučiti od njih 
Da Mitzi teško i sa svojim a kamoli sa tuđom decom, zvuči kao posao iz bajke ali u praksi treba se okušati. 

Link to comment
Share on other sites

Kupiranje ušiju ili repa je termin iz kinologije, odnosno uzgoja pasa. Neke rase pasa imaju prirodno jako dugačke uši ili rep, pa im smeta, ( mada ja mislim da im je priroda s nekom razlogom dala velike uši ili dugačak rep), zbog toga se obavlja kpiranje- odnosno kirurško prekrajanje, da se tako izrazim. Na primjer: dobermanima se kupiraju tj režu uši i rep ubrzo nakon rođenja,  na određenu dužinu, po kinološkim pravilima.. Zato su im uši onako špicaste kao kod Mr. Spock-a  iz Zvjezdanih Staza, a rep kratko odrezan. Rep se reže i rotvajlerima i nekim terijerima... 

Link to comment
Share on other sites

Hvala Dragana na objašnjenju.
Nego uvek zaboravim pitati ima li još ko psa u kući, moji ludi ukućani drže labradora u kući sve bi to bilo lepo samo da baš ovaj period nije sezona izmene dlake, usisavanje po dva sata dnevno i onda se čude kad im stigne račun za struju  ~X(
Gledam konačno poslednju epizodu Pride - neizvesna drama do kraja
JSunga sad čujem neko uspoređuje i sa malim Taeminom pogotovo kad se razljuti 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam imala Njemačkog ovčara. Dok nije uginula od starosti. A imala je 17 punih godina. Rješenje za dlaku je da ga se redovito četka. Ja sam svoju Candy četkala dva puta dnevno u jesen i u proljeće, dok joj sva poddlaka ne ispadne.  Čuj , ako ih voliš, nije ni teško  :D

Link to comment
Share on other sites

Ne znam ni ja više rešenje da li pobacati tepihe i prostirke, došlo je na žalost takvo vreme da se u današnjem svetu pre ugađa životinjama nego ljudima.
 Da je vidiš samo kad joj leti vruće namesti se pred klimu i pokazuje glavom da se upali  =))
Zbogom drami Pride, evo sad sam odlučila zapisati da sam negde od 2008 pa do sada odgledala 367 drama i samo 167 filmova sve iz Azije. Pa i nisam neki gledaoc tešim se  :)>- ;))
Juče naletim na predivnu kinesku dramu koja me podseti na one portugalske drame ali od mogućih 40 prevedeno samo 18 i tako krenem gledati a kad stignem do 18 valjda ću nekako naučiti i mandarinski, znam rećete da sam luda  :-$

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..