Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

Ako budemo u inspirativnom raspolozenju,moze svasta da se ocekuje,ne samo lijepi stihovi :D
Cim se culo da Sestre Hong spremaju novu seriju,prasina se digla na sve strane i svi ocekuju neki master piece,ipak imaju takav status.
Heart to Heart po komentarima na Dramabeans je odlicna serija,drugacija ja po nacinju pisanja,bolje receno nije tipicna k-drama,a sta drugo ocekivati kada se prikazuje na tvN.
Ovako izgleda transformacija u djevojcicu od 7 god :))
image

Link to comment
Share on other sites

Guten Tag i tebi,ja masallah kao i uvijek,kako si mi ti ?

Pa na glavnim televizijama kao sto su MBC,SBS,KBS neces sigurno naci puno scena ljubakanja,bed scene i slicno,dok na tvN ili OCN,kablovskim televizija ovih scena ima dosta vise,npr Marriage no Dating bila je na tvN,I Need Romance isto,bilo je dosta scena ljubakanja,i naravno te televizije nemaju velike brojeve u rejtinzima posto valja placati pretplatu a televiziji kao MBC.SBS,KBS se gledaju dzabe,cak kod njih imaju ugradjene antene u mobitelima,samo za Korejsko trziste tako da mogu gledati TV na mobitelu dok se voze tranvajom ili busom kuci,sa posla,iz skole itd.
Eto ukratko objasnje,valjda sam bio jasan :D

Jos jedna drama u opticaju sa split-personality temom,sva sreca pa se dvije trenutno ne prikazuju!
http://www.dramabeans.com/2015/01/yoo-ah-in-to-bring-dr-frankenstein-back-to-life/

Link to comment
Share on other sites

Mislim da su prosle godine sa It's Ok,Thats Love testirali teren,i kad su vidjeli da je serija odlicno prihvacena od strane publike,onda su vjerovatnp rekli 2015 ce da bude godina psihickih poremecaja a ubacit cemo i par serija o vampirima,sto da ne :D
Mitzi nakon onog skandala Park Bom oko uzimanja tableta koje su zabranjene u Koreji a dozvoljene u Americi i odluke CL da uradi album na engleskom jeziku svasta je moguce ocekivati,a ako se ne varam u zadnjim vijestima o Fergie ona je trudna,mozda hoce da se posveti porodici i odmori par godina od muzike,pa zbog toga je CL u opticaju,a mislim da je ona porpilicno bliska sa Will I am,pjevali su zajedno vec na njihovim MAMA dodjeli nagrada,vidjet cemo,nista nas ne trena iznenaditi.

Link to comment
Share on other sites

Cita se sve i svasta,pa nesto ostane u glavi,a Ferige se porodila avugustu 2013 god,a porodila se sa 38,otkud tebi da ima 46 god :D
Nemoj mi molim te Nicki Minaj ovdje na forumu i njezine pjesme,not fan at all!!!
Na dramabenas ima svega i svacega,od dobrih recap do novosti iz svije K-drama.

Link to comment
Share on other sites

A  joj, što ste sinoć bili vrijedni, Slatko sam se ismijala, dok sam sve pročitala. Adnane, srećice, tebi je suđeno da budeš blažen među (ovim) ženama... Neke bi te mazile i pazile,  neke bi ti nešto i zabile u guzicu ( Mitzi-tko bi drugi), a neke bi te rastvorile da vide što se krije unutra:-/
 Ja se nadam,jedno čistokrvno muško  :D

   Nego, kad spomenuste otvaranje, sjetih se jednog vica:

 Poginula tri mlada pedera u prometnoj nesreći i došli pred Sv. Petra Gleda on njih, pa kaže:- Djeco, mladi ste, što mislite o tome da promijenite način života, pa da vas  ja lijepo vratim na zemlju? Klimnu oni glavom, a on pita prvog. -Što bi ti želio biti? - Ja bih želio biti poznata pjevačica, vrlo popularna i slušana, da držim koncerte, da punim dvorane...Sv. Petar pucne prstima i vrati ga. Pita drugog:- Što bi ti želio biti?- Ja bih htio biti poznata glumica, da snimim puno filmova, da dobijem Oskara... Sv. Petar opet pucne prstima i vrati ga na zemlju Pita trećeg.- A ti, što bi ti želio biti?- Ambulantni auto.- Zašto, za Boga miloga, ambulantni auto? - Da me otvore od pozadi,  da mi gurnu pacijenta unutra, a ja da idem ulicama i vičem:"Iju,iju, iju.."

Link to comment
Share on other sites

Meni je drago da mi je nesto tako lijepo sudjeno,malo muskaraca ima takvu srecu ,mora da sam spasio drzavu u proslom zivotu :D
Dragana sta drugo ocekivati od MItzi,nego da vrsi torturu na mene :P
Gdje iskopa ovaj vic,placem od smijeha i vrtim se po podu kao ovaj smjesko =)) =))
Mitzi znas koliko je meni simapaticna,to ti rijecima ne mogu opisati >:)

Link to comment
Share on other sites

Ja bi molio sve uvažene dame da malo obrate pažnju na svoj riječnik,zar nije ljepše napisati zafrkancije nego zaj....cije,bio bih veoma zahvalana da prihvatite ovu moju sugestiju :D
Dragana nemoj tako,ti si dama sa dosta zivotog iskustva i mozes ti nama dosta toga pametog reci,jos mi nista nismo vidjeli u zivotu,a ti si sigurno svega i svacega.
Mitzi mislio sam na Nicki,ona mi je toliko simaptica,rijecima ti ne mogu opisati :P
Ovo su serije koje su radile sestre Hong:


Link to comment
Share on other sites

Bože, što nam je ovo muško fino nešto, sve se bojim da ćemo ga pokvariti. A, cure, što kažete, fino muško je danas prava rijetkost. Da znate da  je to čista istina. Čujem danas na poslu žalila mi se jedna kolegica kako je muž naziva svakakvim imenima ( kravetino, krmačo i sl.), a onda bi još i da se seksaI pitam je: pa šta ti onda radiš? "Ništa",  kaže ona, "lijepo mu objasnim da kravetina samo jedanput godišnje primi bika" Nisam znala da li da plačem ili da se smijem  :-/

Link to comment
Share on other sites

Ona mi je presimpaticna,a sta je pozadina,u mom rijecniku ta rijec ne postoji :D
Mitzi ja mislim da je vakat da on tebi kupi kakve dobre stikle i ozvanici tih 10 godina :P
Dragana jasno je da taj muskarac nije dovoljno zreo i nesto mu fali u glavi!!!
Gdje neces postovati zensko:
1.ko te nosi 9 mjeseci u stomaku
2.ko se brine o tebi kad si mali i daje ti svu paznju svijeta.
3.kome ces dati srce kada odrastes.
4.ko se brine i tebi kada ostaris i budes bolestan.
I odgovor na sva cetri pitanja je zena,za paziti je i cuvati kao malo vode na dlanu.

Link to comment
Share on other sites

Uhvatio Lala zlatnu ribicu a ona deebeela, 
naduvana k'o balon, 
samo što ne prsne ... 
Čudi se on, čudi pa je priupita:
Lala: Što je sa tobom, što si takva?
Zlatna ribica: Uhvatio me skoro neki dilkan 
i ja mu kažem kako sam ja Zlatna ribica 
i kako ću mu ispuniti želju 
a on me baci u vodu i kaže: Aj' ne seri!

Link to comment
Share on other sites

Dragana ovi tvoji vicevi su vrh :D
Mitzi ja sam jednostavno takav,nisi me nikada upoznala uzivo,da jesi bilo bi ti sve jasno,ovako je tesko imati pravu sliku neke osobe preko chata,u jedno mozes biti sigurna,da nisam toliko vezan za mamu koliko ti mislis.
Znate li vi zasto je kompjuter zakasnio na posao?
Zato posto je imao hard drive :D

Link to comment
Share on other sites

Pita perica oca:
Tata sto je to kolibri?
Ma to ti je sine neka glupa riba...
Ali tata ovdje piše da lete sa cvijeta do cvijeta?
Eto vidis koliko je glupa ta riba :D

Pita Perica oca:

Tata šta je to kolibri?

Ma to ti je sine neka glupa riba...

Ali tata ovde piše da leti sa cveta na cvet?

Eto vidiš kolko je glupa ta riba.

Pročitajte još na strani: http://www.vicevi-dana.com/tag/kratki-vicevi/Pita Perica oca:

Tata šta je to kolibri?

Ma to ti je sine neka glupa riba...

Ali tata ovde piše da leti sa cveta na cvet?

Eto vidiš kolko je glupa ta riba.

Pročitajte još na strani: http://www.vicevi-dana.com/tag/kratki-vicevi/Pita Perica oca:

Tata šta je to kolibri?

Ma to ti je sine neka glupa riba...

Ali tata ovde piše da leti sa cveta na cvet?

Eto vidiš kolko je glupa ta riba.

Pročitajte još na strani: http://www.vicevi-dana.com/tag/kratki-vicevi/Pita Perica oca:

Tata šta je to kolibri?

Ma to ti je sine neka glupa riba...

Ali tata ovde piše da leti sa cveta na cvet?

Eto vidiš kolko je glupa ta riba.

Pročitajte još na strani: http://www.vicevi-dana.com/tag/kratki-vicevi/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..