Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

@adnanado SRECAN TI RODENDAN!!!!! Da si nam zdrav, srecan i uvek nasmejan!!!

Mali poklon, ali radoznalac je verovatno vec video, ukoliko nije.......

Narode KMHM VAUUUUUU Postaje sve bolje i bolje.....Pao kiss a ko je koga.....e pa videcete  :P

Link to comment
Share on other sites

@adnanado vse vse najbolje!!!
6RWregY.png

@Mitzi.D. ma znamo za ono zono medu korejama... ma nije pupotno tako vise je tamo napeto, kako u tim hisicama vojaci (medutim mozda i koj nas oppa) sa jedne strane severni sa druge juzni i kad pokne (sto se moze dogoditi svaki trenutak) oni su prvi na udaru. :( Ah ce ko pogledati ovaj pompozni The Interview?

Link to comment
Share on other sites

Otišla je legenda... bar desetak godina još da je živeo 

Možda se neko odluči gledati ovaj divni lik kojeg je glumio JShttp://www.soompi.com/2015/01/18/man-crush-monday-save-the-last-dance-for-mes-kang-hyun-woo/

Prvi put čujem za te kućice... ako ikad šta i krene sad su južnjaci u drugom položaju mnogi bi ih udomili širom sveta 

Link to comment
Share on other sites

@Mitzi.D. stvarno nisi cula, toliko je bilo govra o tome, kako razmere sa n. korejo sve lose posledne vrjeme
http://www.ibtimes.com/did-kim-jong-un-order-sony-hack-over-interview-movie-1763952
i film:


upravo osim da je americka glupost od komedije nije lose+ bonus igra James Franco(fanica sam ovog glumca ;) )

A kad vise kod americkih stvari povezanih sa korejom jos jedan ame. film u kojem igra glavno ulogo korejka,vjerujem da je svi znate- BoA i film Make your move:


Link to comment
Share on other sites

@lexiesanja Upravo jutros, koleginica ga gledala... Kmekala posle tri sata, nije joj se dopao....
Ali, oprostila sam joj sve, jer se posle toga ponovo bacila na Arang, uz komentar da joj se gleda nesto kvalitetno.....

Ko se nama zaljubiskio opet???? Ja  :D
Gledao ko KMHM?   :D   :P

Link to comment
Share on other sites

Ime moje, pa zar opet? Mene nikako ne popušta zaljubljenost  :D  Sa svakom novom serijom sam sve zaljubljenija u  K- drame i naravno njihove protagoniste  :D
 Intervju je izazvao cijelu krizu prije mjesec dana, zbog takozvanog hakiranja ... Mada nisam u to povjerovala ni na sekundu, samo im je trebao publicitet za film...

Za Kemala Montena sam čula danas na poslu i strašno mi je žao, jer sam ga obožavavala. Jedan je od najkvalitetnijih autora i kantautora na ovim prostorimaSlava mu....

Link to comment
Share on other sites

Hvala svima na lijepim zeljama :),a da budem iskren ni mene ne popušta groznica K-svijeta i nece jos dugo vremena sigurno :D
Ja mislim da cijela ta zbrka oko Intervju je bio cisti publicitet i nista drugo.
@anagard gledam ja Kill Me,Heal Me odlična drama,kao i sve nove koje su krenule,teško da se i jedna od ovih novih nije glediva.

Link to comment
Share on other sites

@draaagana Pa sa obzirom da sam vas upoznala zahvaljujuci zaljubljenosti u Secret par, neka traje jos duuuuuugoooo!A inace, moja koleginica je pravi primer, ko jednom ude, ne izlazi iz ovog divnog sveta!
Rodendanac, tebi posebno zelim da se zaljubis  :x  
Da, drame koje se emituju ili krecu, obecavaju mozda vise nego sve proslogodisnje ukupno...
Iskreno, meni je jedino Ok bila onako kompletna, ili, imala je i miris i ukus!

Link to comment
Share on other sites

Nisam pitala [-X  već samo iskazala lepe želje  povodom sretnog dana :D ti misteriozna osobo ;;)

Sad čekamo Sanjin rođendan pa tek onda Anagard ili nova članica slave.... 
Gleda li neko Punch kakvo ime za dramu čini mi se da ima i film od HJW ako se dobro sećam 

Link to comment
Share on other sites

Jednim delom se slažem sa nepostojanjem Mr. Perfecta ali neki deo mene i dalje želi da veruje da postoje neke osobe koje su bar na par koraka od savršenstva. Mada Mr.Perfect je za svaku ženu neko po njenim merilima 

Fascinirala me opet drama o prijateljstvu Last Friends na oko obična drama ali puna poruka u svakom smislu

Link to comment
Share on other sites

Ja sam prvu godisnjicu proslavila u decembru, naravno sa vama, najboljim drustvancetom! 

Malo abrova sa foruma: Pisac Hide, Yakil and me optuzio pisca KMHM za plagijat... Digla se prasina, ali ne da je brate odabrao los momenat, pa je ispao smesan. Naime, zakmekao je tek posle prve emitovane epizode kada je video los rejting. Mislim, kako je mogao da propusti najavljivanje KMHM jos od januara prosle godine? Da stvar bude gora, napao je JS... Mislim da je covek prso, kako kaze strucna psiholoska ocena od strane moje malenkosti, jer koliko u poslednje vreme gledamo drama sa slicnom tematikom, odosmo svi u psihice....More, normalan li je, coveku je to posao, dobije scenario i glumi... A glumi ne za Oskara vec najvecu mogucu  nagradu za glumacko umece!

Odoh da virim na forum, upravo pocinje.... 

Link to comment
Share on other sites

Oh, ja sam od prvog dana, znači od decembra 2012, a čini mi se kao da sam jučer počela  :D

  @anagard, vala ima kretena svugdje na svijetu. JS bi odglumio za  Oskara i glavicu kupusa, a ne znam da li bi dotični scenarist  HJM uspio napisati scenarij za  dotičnu glavicu...mislim kupusa  
;))

Link to comment
Share on other sites

Sanja i meni je 15.01 stigao badget o drugoj godišnjici <:-P <:-P eto kad kreneš za Koreju imaćeš s kim 


Taman posla da se čvrsto stojeći jarčevi ne slože u bitnim stvarima :D
Ma baš me briga za nisku gledanost ima da gledam HBina a i HJMin pa ću odlučiti, inače to mi bio najprivlačniji plot a danas krećem i ja s KMHM 
Mitzi da li se neko slučajno javljao strancima za posao :-/
a znaš Tajvance uvek na sredini razvuku dramu, pre će se Tajlanđani popraviti što se tiče drama kvaliteta čini mi se 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..