Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

Pa draga Mitzi ... pojam Blicko ti je naziv za tvog dragog JIWoo jer bi bilo neprimereno da ga zovem namiguša jer nije  ženskog roda, kako bi taj naziv na engleskom zvučao pitam se
=))



A nisam tu dramu gledala priča se o njoj, odmah sam znala da nije film u pitanju

Nisam prestroga sa ocenama pa kod mene Fashion King ima visoku ocenu  inače glavni par mi nije omiljen valjda zbog Lee Ji Hoon- ove glume....
Link to comment
Share on other sites

Trenutno se družim sa Pandom.
Devojka je srećnica. Gde na mene da padnu dvojica čim me pogledaju? Eeee?
Sve svoje momke sam ja šarmirala, da se tako izrazim. Nepravda! Ni jedan da se potrudi oko mene.
Niski kriterijumi. Ili šta već...

Valjda, vidim u njima više nego što žele da pokažu.

Link to comment
Share on other sites

draaagana said: Joj, ime  moje, što da ti pričam, djevojka mog sina je totalno i nepovratno zaražena, od kad je prvi put kročila u moju kuću... Sin hoće da me linčuje, skroz mi prigovara, a nas dvije kad se zabodemo pred komp, ni ne dišemo.... Kaže da je znao, nikad curu u kuću ne bi doveo... ;))  Upravo sam joj dala listu sa nekih stotinjak  K- drama, i ona najviše voli romantične  komedije, pa je sva sreća što nam se ukusi i po tom pitanju slažu, jedini je problem, što ne mogu prevoditi brzinom, kojom ona može gledati.. Nije baš najbolja s engleskim, a ne zna ni ćirilicu, da može gledati ono što je prevedeno na srpski... Sve se nešto razmišljam, trebam li se klonirati ? :-?

Link to comment
Share on other sites

Ime moje, ti znaš da padam na pune usne, onako napućene  :-* Tu si u pravu, nabio cvike , pa su one u prvom planu( mislim usne). Namjerno je to učinio, zna što prvo zapazim na muškarcu. :P
   Sanjice pa sretna ti Nova Godina !  :-*  Tvoje Jaje ( Jae Joong) ima usne, Woow!! Najljepše valjda! Tako da mi je jedan od dražih  :D Znaš me. 
 Ana, trebaš njih pustiti da se malo prže... Znaš kako se to radi, zar ne? Pa žensko si... Ako te ne gleda, samo stani malo sa strane i počni ga odmjeravati od nožnih prstiju,onako potpuno ravnodušno... idi pogledom centimetar po centimetar na gore. Zastani na strateškim mjestima, s nekim podsmješljivim poluosmjehom, pa polako kreni pogledom na gore. Kad dođeš do usana, tu opet staneš, malo podigneš jednu obrvu... pa kreneš dalje, preko nosa, do očiju. Potpuno ravnodušno mu se zagledaš u oči, kao u kuhani krumpir... Napravi facu " I nisi nešto" i okreni se prema nekom drugom. Meni je uvijek bilo najinteresantnije gledati ih kako se nakon toga prže u nedoumici tipa : " Što to na meni ne valja? Jesam li ružan?" Je li mi šlic otkopčan?" Kad počnu da se vrpolje, i komešaju, samo ga pogledaš s jednom podignutom obrvom, bez osmjeha...  Ja ti garantiram, da će tip naći neki razlog u roku od pet minuta, da ti priđe i započne razgovor 
;)

Link to comment
Share on other sites

Pazi stvarno, a ja se zapitala, što li mu bi? Znači tako, mi stare koke u kokošinjcu,nismo bitne,a? Dođe novo pile i pijetao se probudi i odmah zamaše krilima i zakukuriče...  Pametna si ti Mitzi moja, k'o pčelica Maja. :bz :bz  :bz

Link to comment
Share on other sites

Čujem priča se o nekom krompiru opps JIW  =)) znači imamo i mi na forumu odanu fanicu. Samo ti prošetaj a i vreme je taman za šetnje Mitzi iz ovakvih primera ću bolje razumevati od sada likove iz drama, ovo je drugi put da srećem nekog ko se posvetio samo jednoj osobi u dramalandu  :-bd

Sanja rekla bih da je ta drama ali me nešto početak buni 
Ji Sung dobro da je neko od tih poznatih u sretnom braku kao on nek potraje, stižu novije generacije ali njega i još par glumaca mi drago što smo počeli gledati u najboljim godinama i popratili smo sve lepe trenutke u njihovim životima. Mene ove godine interesuje za koga bi se odlučila HJWon vreme joj je... nek i ona bude sretna kao JS i LBJ 

Link to comment
Share on other sites

Ne zna se ko je ljudji na ovom forumu Dragana ili Mitzi/Ana,perverzije na sve strane ovog naseg ludog foruma :D
Nebi ja vas nikada mijenjao,a ovo mijenjanje profilne slike je čista "slučajnost" sa dolaskom novog nam člana :P
@lexiesanja sretna i tebi nova 2015 godina :)

Link to comment
Share on other sites

Blam dana... Ostavila devetu epizodu Healera za danas i naravno kada se pojavio princ.....Prode koleginica i svecano izjavi: Lele, da mi je znati sta gledas, samo sto ti jezik ne ispadne....kada je videla teskom mukom sam je oterala da nastavim   =))  
@Mitzi.D. Znas kakav mi je osecaj dok gledam ovu seriju, ups ovo lepotance, pa otprilike kao kada sam cula ovaj glas...       



Ovde malo smeta sto se smeju ali znas ti dobro na sta mislim  :D
Link to comment
Share on other sites

@draaagana Moj problem je što znam šta želim ali ne i šta mi treba.
Pa, shvatite to kako hoćete... Istina je negde tamo.

 @anagard odlične su mange.Mene je oduševilo to da postoje razne vrste, ozbiljne, neozbiljne, čak i romantične -to je za mene bilo otkriće, ove nazovi borbene, magične za njih sam već znala.



Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..