Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

Znači ona je ljubomorna na mene,sad su mi već neke stvari jasnije :P
A naravno da te se bojim,ljubomone žene svako se treba bojati :D >:)
Čekam da prevedu obije epizode Kill Me Heal Me pa da odgledam,a po komentarima na soompi forumu veoma dobra serija.

Link to comment
Share on other sites

Stigla je konacno... jaooooooo sta mi rade....@orhideja razumeces sto cicim na par iz Kill me Heal me, jel da  :D
Healer upravo skinula, ceka me duuugaaa noc....Sutra javljam utiske.....
@draaagana samo za tebe par kiss..ova samo da se podsetis....kad gosti odu...
 


Slucajno naletela danas pa se setih tebe....
Link to comment
Share on other sites

nove drame

http://mydramalist.com/10873-kill-me-heal-me
zvuči zanimljivo,
http://mydramalist.com/12128-spy
jaje u glavnoj ulozi :D
http://mydramalist.com/12036-perseverance-goo-hae-ra
http://mydramalist.com/11582-heart-to-heart
još jedna psihijatrijska

Link to comment
Share on other sites

@anagard stigla sam do četvrte epizode Healer-a nekako prva epizoda mi je bila malo dosadna, već od druge epizode mi se drama više sviđa, neki je upoređuju sa CH ali možda samo zbog akcijskih scena, a kad gledam našeg princa kako se vešto pentra tamo i vamo pomislim da gledam HJWon ili LJKija  =))

Znači stigla nova drama  a i 600 - ta strana <:-P
Šta mi imamo i neke ljubomorne dečurlije ovde =)) otimačina za mamu Draganu 

Link to comment
Share on other sites

@Mitzi.D. Tek od skoro sam pocela da skidam serije jer mi je lap na izdisaju a i pauze na poslu posto nemamo net se mogu i korisno iskoristiti  :D
 Kada je  @hobi vec pomenula jaje, sta kazes na ovo @draagana ? Ja samo jedno...i tata bi sine 50 puta radio remake  :D



Kasnim po obicaju......
Narode 600 strana   <:-P    =D>
Link to comment
Share on other sites

Ma ima da izmisle još ovaj mesec Alien dramu producenti samo za nas baš ste bili vredni čak 600 strana  <:-P
Gledam dramu uklapam kockice, nije mi nešto wow ali dovoljno intrigantna da gledaš a nadam se u ove nove četiri drame 
Pametno Anagard nikad ne znaš kad će net nestati 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam sada ljubomoran na draganu sto mi je ukrala Anu,zakomplikovala se situaciju ko u indijskim serijama i oduzila na 600+ epizoda :D
Meni je Healer ko Alien dobar,izgleda da super drame krecu uvijek pred novu godinu a koliko je poplarna drama dovoljno govori podatak od 1000 komentara po epizodi na dramabeans.
Sretna nam 600 strana :)

Link to comment
Share on other sites

anagard said: @Mitzi.D. Tek od skoro sam pocela da skidam serije jer mi je lap na izdisaju a i pauze na poslu posto nemamo net se mogu i korisno iskoristiti  :D
 Kada je  @hobi vec pomenula jaje, sta kazes na ovo @draagana ? Ja samo jedno...i tata bi sine 50 puta radio remake  :D



Kasnim po obicaju......
Narode 600 strana   <:-P    =D>
Link to comment
Share on other sites

Draga te rijeci da nemas afiniteta prema zenama je mala utjeha za mene,jer izgleda da ih Ana ima i to mi slamica srce na milion dijelova :D
Ja sam uvjerena da ima vise nasih na soompi forumu samo nece da se pridruze nasom ludom forumu :P
Vec kad smo romanticno nastrojeni,evo jedna pjesmica pri takvoj atmosferi

Marvin Gaye - Lets get it on


Link to comment
Share on other sites

Imence moje, sada mi je tek jasno ....pa sa onim kapicetom i cvikerima prvo i jedino sto je u fokusu su mu usne .....   :\"> E ovo ...i mama bi sine
  =))  =))  =))  Dobro je da ste me upozorili da nastavim posle prve...evo na sestoj sam.... oci su mi  ovoolike  @-) 

Link to comment
Share on other sites

Anagard  stigla i ja do šeste i sad se mislim da bi bilo dobro bar koju epizodu ostaviti za kasnije.... ili da poslušam ove ljude i više neće biti problema za čekanje prevoda 
images?q=tbn:ANd9GcQgCBhukbcVLV7OvIEIhas


Hobi kakav samuraj nego mene brine ima li to kakve posledice po kosu, sad me seti da sam skoro čitala članak o šišanju sa upaljačem ko bi to očekivao eto ima maštovitih ljudi još ova planaeta iako nema šta nije isprobano do sada  :)>-

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..