Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

Glasala sam ali bilo je drama između kojih nisam mogla da se odlučim.... japanske mi nepoznanica evo taman prilika da pogledam neke dve s najvećim brojem glasova.

Čini mi se da će It's Ok, This is Love biti pobednik, a za period dramu zna se koja vodi za sada EK


Sretni božićni praznici našim dragim devojkama i nek paketići budu po vašoj želji
:x
id="watch-headline-title" class="yt"Bae Seul Ki (배슬기) - Happy Christmas




Link to comment
Share on other sites

Sretan Bozic, puno zdravlja, srece, ljubavi! 
Zao mi je sto ovoliko kasnim, ali, na sav posao kao da je ova godina resila da me dokusuri pa sam uspela i da se razbolim.....i da mi se cerica razboli......i da mi se lap pokvari......zato drustvance moje mozete da pretpostavite koliko ste mi nedostajali :((
Naravno, nisam gledala nista ovih dana, pa cu morati da nadoknadim, sto mi nece tesko pasti  ;)
@lexiesanja spot koji si postavila je samo spot, ne drama. I dobro si pretpostavila jeste sa thai glumcima. Za kinesku adaptaciju HYD, po meni najvise slici mangi. Ima svoju car ali je  previse epizoda....
Za nasu "novinarku" i sve vas vecito zeljne putovanja i novih saznanja
             




Link to comment
Share on other sites

@anagard veseli me da se nam javila. I ja ti zelim da ti stvariponovno idu na bolje, valda ce i drame malo pomoc. Inace hvalana info, ja nekako zaglavila u 18 ep Let's watch meteor  shover i ne mogu vise. Klice me ponovno nesto japan. Odgledala film Tada Kimi wo Aishiteru koji btw fenomenalan ako ko jos nije vgledao priporocam  :-bd. Onda se izsmijala Kamenashiju u One pound gospel @Mitzi.D. drama starija ali neznam ako ti vec vidjela? 

Link to comment
Share on other sites

Ime moje, nadam se da će s tobom i s kćerkicom biti sve  u redu Samo ti nama ozdravi, ima vremena za dopisivanje.. Kod mene gosti navalili k'o ludi, pa nikako da ih se riješim :P  Trebala mi danas i "nevista" stići ih Hercegovine, ali ju je zameo snijeg, pa mi sad sinac šizi po kući... Doduše, treba se ona i usuditi na ovo nevrijeme krenuti iz Hercegovine  na put, koji traje 14 sati autobusom..... Isuse, kao da smo u Zanzibaru...Eto, kad mene moj  muž ne sluša, a lijepo sam mu rekla da je najbolje ostati u nekom velikom gradu.... a on neće pa neće....E, pa sad sam zaglavila u ovoj selendri, koju i ralice zaobilaze... Jutros mi je trebalo pješice skoro sat vremena do posla (firma mi je udaljena 2 km) Naravno, po tom ludom vremenu,nema žive duše, što znači da nitko nije prošao, a zapusi snijega, do koljena. Preznojila sam se dok sam stigla.. Makar mi nije bilo hladno  :))

Link to comment
Share on other sites

Hvala vam, znate mene, ne predajem se lako.....
@le xiesanja ma i mene je negde oko 17 smorila, jer sam po logici vec ocekivala kraj kad ono...ali rekoh kada sam vec dotle izdrzala sta je jos toliko za mene :D
@orhideja On je upravo pravi glumac za takvu ulogu, to me i fascinira kod njega, kako je u jednom trenutku cool u drugom jadan i patetican. Jedva cekam...
@draaagana Gosti....izvini ali posle slave i nakon dva dana ponovo pune kuce zbog rodendana mog dragog na sam pomen malo sam pod stresom  :D   Salim se, naravno....
Kada pomenu sneg, verovatno ste svi vec ovo culi ali za one koji nisu, ja sam se iskidala
         


Link to comment
Share on other sites

@anagard želim  brzo ozdravljenje, a @draaagana siguran put do posla i natrag.
ja na svu sreću nisam okupirana gostima pa sam odlučila pogledati jdramu mother koja visoko kotira na listi i žabicu tj. lukavu raspuštenicu
ne mogu prežaliti dramafire
:(( znate li neku stranicu gdje su epke u jednom komadu?

Link to comment
Share on other sites

Poslala sam ti dva linka a ja se nadam da ce se df vratiti. Na viki često možemo gledati i ove novije drame. Od japanskih ove godine nisam puno gledala ali Kazoku Game 2013, Sayonara Wataschi i Kazokugari uz Kyou wa Kaisha Yasumimasu su mi dobre. Planiram i Bitter Blood i Dear sister po preporuci gledati. 

class="content-title" style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; font-family: 'Open Sans', 'Helvetica Neue', Arial, sans-serif; font-stretch: inherit; line-height: 1.4em; vertical-align: baseline; color: rgb(63, 63, 64); text-shadow: rgb(255, 255, 255) 1px 1px 0px; visibility: visible; background-color: rgb(255, 255, 255);"Ones to Watch: Upcoming January 2015 Dramaskoju izdvojiti, sviđaju mi se četiri zadnje na listi 

Link to comment
Share on other sites

Budi te mi sve pozdravljene,kao prvo zelim svima koji su bolesni sto brze ozdravljenje,a kao drugo da vam unaprijed cestitam novu godinu i pozelim sve najbolje u 2015 :)
Ja mislim da niko ziv nece slaviti Novu godinu na otvorenom,niko nije lud smrzavat se na -15 :D
Od novih serija vam preporucujem Healer,serija je predobra i ima City Hunter vibe,a i sami vidite da su mi gifovi iz date serije.

Do slijedeceg javljanja odjava.

Link to comment
Share on other sites

Ne trebam vam puno stvari poželeti za ovu novu godinu osim mnogo zdravlja, ljubavi i mira a za drame znate i sami bar vas drame u prvom mesecu neće razočarati. A naši dragi studenti da polože svaki ispit ove godine :x


th?&id=HN.608007227370768276&w=300&h=300 id="watch-headline-title" class="yt"
id="watch-headline-title" class="yt"Bitter Blood - Opening

https://www.youtube.com/watch?v=teC-UFl3e8Y

kakav otac, takav i sin, skroz su ludi ovi detektivi 


A stigao i prevod za japanski film, nije najinteresantniji do sada ali nešto slično ldk... zove se Sukitte li nayo 2014



Link to comment
Share on other sites

Hvala na lepim zeljama >:D< Sta da vam pozelim sem da budete zdravi, da vas prati sreca, oni koji nisu nasli da pronadu srodnu dusu, koji jesu da zajedno uzivaju punim plucima! Mnogo ljubavi i smeha i svakako da nam svima 2015. bude mnoooogo bolja od ove koju ispracamo   <:-P   

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..