Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

@lexiesanja znam, i meni su neki dragi naravno osim LMH  =))
@anagard probala sam gledati tu dramu ali mi nesto nije islo, spomenula si Ann i mog omiljenog glumca cini mi se ;)) jos se secam one osme epizode i putovanja, gledam sad dramu kao sto rekoh sa glumcem iz MGardena. 
@hobi veoma fer od tebe 

Link to comment
Share on other sites

Koke, jeste li pogledale zadnju epizodu Pinocchio? Ja sam se smijala na glas!  =)) =))  =))  Lee Jong Suk je  zažvalio Park Shin Hye !!! >:) I to baš onako lijepo. A ona nije samo stisnula usta i izgledala k'o krepana riba, nego je i uzvraćala... Opasan mali, opasan .... =)) =)) =))  Ili joj se sviđa ili je u međuvremenu dosta vježbala.... =)) =)) =))

Link to comment
Share on other sites

@anagard sh* t happens sta drugo da ti kazem. Ali dobila neke detajle sta bilo i kako oko Jaea. Dogovoreni smo za kafu kad ja posjetim korejo tj. nakon vrati iz vojske zato se necemo sad previse vznemiravat ovdje ;)
Veseli me tovoja ocjena Let's watch meteor shower. Znaci pohvale kineski ekipi... kako znamo da ovo nije laki projekt. Meni samo se ova verzija fali pa upravo danas gledala neke stare Junove snimke medu njima valda Tsukasa i mislila kako je vrjeme da se vratim u mojo dobo HYDja. Vidim nema druge kako da stupim na kinesko stranu i to odgledam. Sad zans kde me nades prihodnjih dana i obavezno debata kad zavrsim :D Ya-ne!

Link to comment
Share on other sites

Ne znam što toliko imate protiv Lee Min Ho-a, meni je on baš sladak, pogotovu kad ga se sjetim iz Personal Taste ili City Hunter, BOF Ili Heirs... A u njega sam se zaljubila u liku Choi Young-a u  The Great Doctor ( Aka Faith)  Stoje mu one haljine kao salivene... :x  Ona mi se uvijek čudno ponašala prilikom poljubaca u You're Beautiful sa Jang Geuk Suk-om.... Pa on je bar komad, a ona k'o da  je ljubi žaba...Bože me prosti....Izgleda da ovaj malac ima nešto osim onih usana, mmmmm....i ja bih ga pustila da me ljubi... :\">  Mislim, samo da vidim, što je to u njemu toliko poljubljivo...
O:-)

Link to comment
Share on other sites

Sorry, Mitzi.... :P
 Ali ja dobru glumu idem da gledam u kazalište, ovdje samo parim oči i maštam o tome da me pregazi jedan LMH....Sanjam o tim sočnim usnama jednog Sanjinog "Jajeta" i moslim da bi mi se od još ponekih usana i nožni prsti ukovrčali... ;)

Link to comment
Share on other sites

Dramski nesporazum u toku   =))
Nije sve ni u izgledu a ni u glumi što se tiče uspešne karijere, inače želim im oboma da stasaju u prave glumce jer izgled i harizmu imaju, većina gledaoca primećuje da PSH ima bolju hemiju sa YSY i sad LJS. 
Lee Min Ho možda se iskaže u ozbiljnijim žanrovima, eto nek bude budući JJHoo ili KJHwan.... 
Usput nakon 15 epizode su malo razvodnili LNForgetting.... 

Link to comment
Share on other sites

hahahha cure sasvim u svemu govorimo o takih i drugacnih talentima neka bude gluma, glas, sarm, hemija, vruci pogljedi, cak i akcija.... za svakog nesto ovo vam je car dramalanda i sanj sa kojimi nas azijci uspjesno ocarali :)

Ali pitam se @draaagana stvarno smatras samo glumo u teatru za vrhunec? Pa onda da ti omjenim imam i nekih drama glumca koji grade kariere pokraj drama i u teatru ;)

=)) =)) vidi kako Ado zna kad se bolje drzati iz debate =)) =))

Link to comment
Share on other sites

Ma Sanjice samo se zezam, htjela sam reći da ja ovdje odmaram mozak od svega pa i nemam neka prevelika očekivanja, mada ima glumaca za koje mislim , da su u Americi ili u Europi, bili bi glumci višestruko ovjenčani Oskarima. Nemam neku averziju ni prema kojem glumcu ili glumici sa bilo koje strane svijeta.... Neke naravno volim više, neke manje, ali gledam sve što mi se svidi na prvu.... Bilo da se radi o drami u kojoj glumi   Kim Bum ili onaj  doberman s loše kupiranim ušima...Uvijek počnem gledati bez nekog prevelikog očekivanja, jer želim da me pozitivno iznenade pričom, glumom ili muzikom... Gledam i uživam, ne opterećujem se dubokoumnim razmišljanjima   

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je svima jasno ja je moj omiljeni mode "Stalker mode",kao što je draaagana to lijepo opisala,gledam iz prikrajka i uživam :D
A kad smo vec kod voajer i stalkera,krenuo sam gledati novu seriju Stalker,baš je mračna serija i pokazuje šta su ljudi u stanju uraditi kada se fiksiraju na jednu osobu,koji psihički poremećaji vode do toga,traume koje ljudi prozivljavaju koji su bili žrtve stalkera.Veoma interesanta tema,koja je veoma malo ili opšte nije obradjivana na malim ekranima i pokazuje jednu veoma mračnu stranu našeg društva.

@draaagana a kada ja nisam bio sumnjiv :P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..