Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

Meni se čini da su godine jedna od njegovih omiljenih tema  :-B  e ta današnja omladina 
Draganin komentar će možda shvatiti i možda mu pomogne kad bude kojih desetak godina stariji, ne treba nam proći život sa mislima koliko godina smo ostavili iza nas, već da li su te godine bile ispunjene više sretnim nego tužnim trenutcima i šta smo sve postigli i ostvarili u tim godinama za svoje bližnje a i sebe.  

Link to comment
Share on other sites

Nebi ja nikada spominjao godine ali kada je Ana u pitanju to mi je jedna od najdrazih tema i dok se god ona pali ili košto je ona sama rekla "prima" na tu temu,ja cu da je koristim :D
Što se tiče drame Dr.Frost,na dramabeans vec ima recap prve epizode,pa ko je voljan nek procita utiske i vidim isplatili se krenuti gledati seriju.

Link to comment
Share on other sites

Ti treba da budes sretna da od toliko zena(dama) na ovom svijetu,ti si moja opsesija :D
Ana ako me ti dohakaš necu se buniti,makar me je moja opsesija dohakala :P
A ja cu da budem dzentlmen pa necu prokomentarisati dva komentara iznad mene,jer protiv zene je nemoguce dobiti raspravu [-(

Link to comment
Share on other sites

Ako cu da skocam mlad od tvojih ruku nije mi zao :D,a ako ne bolje da sacekam 100 godina,mislim da ce tada da bude vrijeme :P
A da samo mi pisali samo o dramama i filmovima nebi mi nikada dogurali do 582 strane a nebi se ni ismijali koliko smo vec,uskoro 600 jubilarna strana i moj i tvoj 3000 komentar :D

Link to comment
Share on other sites

Ma nije Mitzi, mi imamo život i uživamo u njemu maksimalno, pa samo svoje zadovoljstvo želimo podijeliti s prijateljima... Život nemaju oni koji nas promatraju i čitaju naše komentare,a ne žele  nam se pridružiti. Ja uživam u ovim našim malim prepucavanjima i zafrkancijama.. Što se tiče dotičnog gospodina ( ovoga sa svijećom) vjeruj mi da mi ribanje tih pločica uopće ne bi teško palo.... >:)  Kažu: što ih više ribaš, bolje se sjaje....

Link to comment
Share on other sites

Visoki sjaj  =)) =)) na ovoj temi ako mogu primetiti

Čula sam za LBJ, a isto čula sam i za Lee Min Jung da je muž uveliko vara po nekim e baš je požurila da se uda i to još za nekog tako starijeg uvek mi zapamćena uz JKH iz Smile you 

Link to comment
Share on other sites

Danas svi u ovim modernim tobož vremenima dok su zaljubljeni i previde razliku od desetak i više godina a kasnije kukaju nama ostalima kako im ne štima u braku iz raznoranih razloga.... najdraže bi mi bilo da su samo glasine ipak takve osobe kao ona zaslužuju najbolje 

Link to comment
Share on other sites

Stavio sam lol zbog njene prve recenice u postu,a ona mi je omiljena glumica a muža(kretena) ne treba ni komentarisati,imas takvu ženu pored sebe a petljas se sa curama od 20 god.Cudi me sto se udala za njega jer je i od prije bio poznat po tome,ko ce ga znati.
Smile You mi je njezina najdraža serija i u samom vrhu mojih porodicnih drama.

Link to comment
Share on other sites

hobi mora da si se obradovala misleći da imamo novu članicu ili člana kad ono ja  ;;) i meni se dopao film nego za GTee mi nešto nisu prevodi u redu a sinoć tražeći neki prevod stignem i do nekog indijskog filma ...... ko bi to gledao... toliko šarenila i živahnosti.... govore neki engleski koji naravno ne razumem evo uverite se kakav je to film 
id="watch-headline-title" class="yt" style="margin: 0px 0px 10px; padding: 0px; border: 0px; color: rgb(34, 34, 34); font-weight: normal; line-height: normal; overflow: hidden; font-family: arial, sans-serif; background: rgb(255, 255, 255);"Bride & Prejudice (2004)


=)) =))

Hitno neka drama komedija potrebna ps. da nisam gledala..... od muke ću i Pinokija početi gledati.... ako mi nešto pametno ne preporučite  =)) =))
Link to comment
Share on other sites

Ana pun sam ti ja iznenadjenja :D
@orhideja ja ti preporucujem BoB,Mr.Black(Baek),Nobunaga Concerto,Cantabile Tommorow,Pinocchio takodje nije losa,solidna prica prvih 6 epizoda,Misaeng:Incoplete Life,drama je dostigla skoro 7% rejting iako je na kablovskoj televiziji tvN,vec se prica o drugoj sezoni,koliko je to izvodivo vidjet cemo.

Link to comment
Share on other sites

Ado hvala vidim da svi volite prvu, nešto se dvoumim za Incomplete life a čula sam o njoj
Ne treba da se brinemo dok je tebe i Hobi svi mi koji smo zaboravni ;) opet sam zaboravila na kojoj je stranici popis onih filmova koje si pre preporučio 

Link to comment
Share on other sites

Hvala Ado na listi, sreća moja pa sam neke i gledala inače tko zna kad bi to sve stigla odgledati. Pošto ti voliš da te mi uvek nešto pitamo, evo pitanje koristim x-marks za bookmarke da li ti možda znaš za neki bolji program od x-marksa
A tako Dragana sad mi je jasno odo ja u Indiju juče zahvaljujući drami  ;))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..