Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

@orhideja :\"> stvarno pokusavam govorit/pisat koliko se da po vase, ali morat ces mi oprostit ja sam ovdje samouk i niko me nikad ucio. A i koliko znajem i slovensko je ex jugo :D zar ne?  Ja sam samo rada kako se Rain vratio, ne svi povratniki iz vojske vrne se u glumo. Pa znam kako puno ljudima nije pri srcu... valda ce biti kritike. Vsejedno je planiram odgledat a kako kazes da je za predah onda jos bolje takve drame so vedno dobrodosle. Kumawoza fit back :)

:-S @anagard da sam zaboravila na tako vazno vjest? Znam da sam diskutirala sa nekim... hm onda ne ovdje, sowy  :-??  Vjesti so vec nekoliko stare, kako tobiloprije augusta:
http://www.dramafever.com/news/big-news-the-stars-of-hana-yori-dango-reveal-they-have-been-dating-9-years/
http://koalasplayground.com/2014/05/14/matsumoto-jun-and-inoue-mao-reportedly-tying-the-knot-this-august-according-to-japanese-magazine/
Sad ako imas ti sta novog PLEASE djeli samnom. Inace to bi se moglo diskutirat... govorice traje vec neko vrjeme- prakticno sve od HDY, tu so i dolocene komplikacije o kojima se ne diskutira ako si fan Arashi-ja ali ako jima je ipak uspjelo... (moje reakcije dobijes kad cujem vjest)

ps. A sad se sjetih kad vec kod vjesti i ja dobila hladan tus znam da se puno ludi sad izogiba te teme ali wtf Kim Hyun Joong?! Kako nisam nista znala tek jucer citala i... boze stvarno nimam rjeci, ovo je... dali samo mene toliko sokiralo?

Link to comment
Share on other sites

KHJ nas je sve šokirao, ali, po meni ni ta cura nije normalna, što je čekala toliko dugo pa nije prijavila prije. I da se razumijemo, pametnom je i jedanput dosta....a ona se vratila po još nekoliko puta.? Po meni to nije ništa drugo, već samo pokušaj da izvuče što više love, jer mu je izgleda dosadila... Sjetite se samo onog slatkog iz Cheongdam-dong Alice, kojeg je neka optužila za silovanje....čovjek je nestao, karijera upropaštena.....a samo su pare u pitanju. Mislim da njima ni jednom tako nešto nije potrebno, žene se same bacaju na njih... Ako pratite njihove Tv, filmske i glazbene zvijezde, vidite i sami s kakvim se napasnim curama oni svaki dan susreću i nose. Treba to, ne izdržati, nego preživjeti. Zato mislim da su ipak samo pare u pitanju, jer sumnjam  da bi ta koka -tko god ona bila, došla opet, ako je bila samo u vezi s njim, a da nije očekivala da će joj se to debelo isplatiti...

Link to comment
Share on other sites

Jang hyuk u kombinaciji sa Kim Wo Binom  :-bd uskoro krećem gledati i Reset

Mada su hvalili kao najbolju japansku period dramu The Tempest u sporednoj ulozi Gackt nije mi se nešto dopala više od obične drame, slučajno vidim da Gackt sad snima nešto novo Time Spiral od osam epizoda njegova treća glavna uloga 
Kao što reče dragaaana mladost ludost, često ljubav zna biti slepa a kasno valjda shvate koliko će ih koštati tih par dana ili godinica. Park Si Ho već uveliko snima u Kini a u Koreju tko zna možda se vrati uskoro kao glumac, čini mi se da radi kao model i snima po koju dramu u Kini, KHJonga sam gledala u WGM tad mi i nije bio neki karakter još sazreva pa otud i takvi problemi u njegovom životu.... 

Link to comment
Share on other sites

    @lexiesanja cak su me i clanci koje si postavila do te mere odusevili da su me celo jutro u kancelariji onako ...cudno gledali  8-| ona i njene drame..Ali ne mogu se pozaliti, one kolege koje mi znace, uvek me razumeju i iskreno se raduju svakoj mojoj radosti...
        Sto se vesti tice, nekako je @hobi preuzela ulogu novinara pa nam kao sto i sama vidis donosi vesti ne samo iz sveta korea zabavne industrije vec i razne clanke koje uvek rado citamo. Da, zaboravila sam da napomenem, onaj poslednji o jeziku su procitale sve moje kolege, pa su onda prenosili i stampali dalje, tako @hobi da je taj clanak stigao i do skole, bolnice, frizera....da ne nabrajam dalje! 

   @draaagana mislim da si potpuno u pravu, gde su velike pare, veliki talenti, tu su i veliki izazovi , zavist a verovatno i neki dobar zaplet drame vredan o smestanju. Znam da smo mi balkanci malo operisani od paranoje, ali nisu u belom svetu gadljivi na tipicne smestim ti zaplete. Ispade da branim glumce koji su a mozda i nisu krivi za to sto ih optuzuju. Ali, kao i sto ti rece, mogla je da sve to prekine davno ali nije, vracala se po jos. I ko sam  ja da bilo koga branim ili osudujem, u sobi im bila nisam... 
@adnanado mislim da je krajnje vreme da guknes golube....
Lele..... sto ovo pomracenje meseca utice na nas rakove...........Mislim, psiicki jer sam nenormalno razdrazljiva i fizicki svaka mi se dlaka nakostresila.....transformacija je u toku......

Link to comment
Share on other sites

No stvarno nitko nemoze znati sta bilo izad zidova kod njih... pa valda nije jedina koja se vratila po jos sto god ji bili razlogi ali KHJ... ovo je druga prica ali ne zasluzuje komentara. Vsejedno vjest je nekako bila sok jer pratila sam ga i u intervjujih pa neznam imao takvi miran karakter ali sjetila me sad na WGM kad se vise puta pitala sta je sa njim pa ako se ko sjeti clanka, neznam vise ko ga postovao, o moskih kojim so misice najveca radost.... onda se covek pita. Ipak pa ne razumijem zasto tako pogosto to svi primeru sa Park Si Hojem?  Neznam za vas ali jasam kod njega vec od pocetka bila ovjerjena da so ovo samo spletke jer se je vidjelo da nekomo nije bilo po godu kako u trenu postao priljubljen. B-) ali kako kaze @orhideja vraca se nam Oppatako pomalo ali vstrajno.

@anagard i meni je drago. Cela prica oko 'junmao' je nesto posebno. Btw vidim da te Mao udusevila zato prjedlog My darling is a foringer tj. njen film ako ga nisi moras vidjet. Pitanje kako ide stapici?

Link to comment
Share on other sites

@anagard možda sam bila novinarka u prošlom životu, pa to sad izbija, jer moja profesija nema veze s novinarstvom . u svakom slučaju drago mi je da od toga ima koristi tvoja šira zajednica =))

evo i članka ...volim rad j. austen a volim i k drame, i slažem se s nekim zapažanjima, ali usporediti ponos i predrasude s BOF.. :-j

http://mydramalist.com/article/2014/10/13/why-your-jane-austen-loving-friends-should-be-watching-k-drama

Link to comment
Share on other sites

@draaagana Vise ovo drugo nego prvo  =)) znaci dlacicavucica  =)) I samo se ti smej @hobi ali postajes polako sedma sila pa ti vidi sta ces   :D 
@lexiesanja Znas i sama da su oni moja prva ljubav...a ona zaborava nema.... Film cu sigurno pogledati! A za stapice...joj....posto sam se dobrano par puta usvinjila i posto mi je grupa za podrsku dala nogu tesko ...veoma tesko... a danas opet radili raznjici, sto moj muz spremi rucak niko ko on  :D i cerka mi opet nabi kompleks kako mlati sa onim drvencima....ma savladacu ja to!!!
By the way, danas se zavrsila katastrofa od Secret Hotel...umrla sam od smeha....koliko srecnih ljudi na forumu da se drama zavrsila  =)) =))

Link to comment
Share on other sites


Jang Nara and Jang Hyuk to Reunite for MBC’s Drama Special


Jang Nara Says That After 37, She Wants to Marry by Any Means


Lepe vesti dragog nam drama para
class="content-title" style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; font-family: 'Open Sans', 'Helvetica Neue', Arial, sans-serif; line-height: 1.4em; vertical-align: baseline; color: rgb(63, 63, 64); text-shadow: rgb(255, 255, 255) 1px 1px 0px; visibility: visible; background-color: rgb(255, 255, 255);"Jang Nara Looks Back at Her Awkward Relationship with “New Nonstop” Co-star Jo In SungNisam znala da su glumili zajedno
Link to comment
Share on other sites

@orhideja Naravno da su lepe vesti, takva hemija i glumacki perfomans se ne propusta nikako....
Sada zurim da sto pre odgovorim na tvoj post @hobi jer me ona vanila na soompiju izbacuje...opet nesto drndaju....e @Mitzi.D. ko zna gde cemo sada zavrsiti  :D Elem, pisac clanka se verovatno o smislenosti posavetovao sa onim piscem Secret Hotel, toliko logike ima..... A i malo se zajebunila, u filmu Lizi pri plesu ne nosi rukavice u seriji da! Nasla ona mene sa ekranizacijama ....normalna li je.... U prilogu video za koji znam da cu biti grdena jer je buldozer kvaliteta ali tamo negde oko 2.11  se lepo vidi...


 
Link to comment
Share on other sites

Dobro se vidi ovaj video, uz tako simpatičnu glumicu trebali su nekog lepšeg glumca staviti u PP

Za simpatizerke LMH juče ih se setih ovaj član bbgrupe ima njegov osmeh čini mi se samo što je dete dosta lepše nego LMH iako u plavom tonu
images?q=tbn:ANd9GcRaajkwPsDOYINj9p0wXgs

Link to comment
Share on other sites

slijedi filmska preporuka...radi se o ozbiljnim japanskim filmovima,  od navedenih sam gledala samo Nobody knows 2 puta, i kažem vam to je film koji se ne zaboravlja brzo. midlim da je @orhideja spominjala film Hana
http://mydramalist.com/article/2014/10/14/a-film-guide-the-works-of-hirokazu-koreeda

Link to comment
Share on other sites

@hobi no way hose da bi drama mogla biti bolja od japanske. Drama je malo da ne legendarna sa odlicnimi scenami, muziko i glumci u njej su vise nego odlicno opravili svoj rad zato neznam kako bi moglo biti bolje. Ovdje imajo korejci sad prakticno nemugoci iziv... ali me vsejedno zanima kako so si to oni predstavljajo.


vs original


Btw sta jeu zadnje vrjeme sa korejcima? Dali ostali bez ideja kako to nije jedina drama ove godine koja je remake japanske. Prati ko vec Tomorrow's contabile moguce?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..