Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

Siroti Gun bas se umorio... ta epizoda me bas dobro nasmejala   =)) Juce sam bacila pogled na yt i kako su njih dvoje izgledali pre 12 godina u njihovoj prosloj drami, uplasih se i tamo kad sam videla Hyukovu frizuru i boju kose, a videla sam i njihov profesionalni odnos id="watch-headline-title" class="yt" style="margin: 0px 0px 5px; padding: 0px; border: 0px; color: rgb(34, 34, 34); font-weight: normal; line-height: normal; overflow: hidden; font-family: arial, sans-serif; background-image: initial; background-attachment: initial; background-size: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; background-position: initial; background-repeat: initial;"Making of Fated to Love You with Interview



@anagardMwa 13 epizodu sam premotala prva tri dela, zadnji deo mi je bio prvovidjen u kdsvetuIznenadila si me izborom boje, dosta je nezahvalna za odrzavanje, ja ovih godina krecim boju breskve razmisljam da i plafon jednom ne bude vise beo vec kao i zidovi. 

Link to comment
Share on other sites

Hej narode, odgledala sam Tri Mušketira i slatko sam se nasmijala. Mislim da će mi se ova drama jako svidjeti. Inače jako volim Jung Yong Hwa i da gledam i da slušam.... Pa je li čudno, kad je tako svestran...( čitaj: dobar sa svih strana)
;;) :x ;;) :x

Link to comment
Share on other sites

@orhideja  Aha, evo ga tvoj par iz Que sera sera opet zajedno!

Dragi moji, toliko sam umorna da nista ne gledam!!!!! Ozbiljna situacija, zar ne? Cak ni Fated....

Ali,  jos koji sat i pocinje Marriage, pa cu bar da virkam putem recaps.....
I kazu da je leto vreme za odmaranje.......

Link to comment
Share on other sites

@anagard ko se odmorio do sada dobro je cinio, evo ni trepnuli a skolska godina dolazi. Sinoc pogledala Fated 15 ep, obicna epizoda a tako posebna, e bas preteruje sa tim smehom vise od pola epizode se smejao taman ce ti dobro doci epizoda. Nisam znala koju pre da gledam kad stizu isti dan.Da ponovna saradnja nisam jos gledala nek odmaknu malo, hobi je isto toliko novih drama objavila taman ove stare kad nam zavrse te nove ce malo odmaci s epizodama
Probala gledati novu dramu od JIW NWJournal i vidim ja od prve do pete epizode da tu ima puno nekih efekata i fantazije tako da je verovatno necu gledati. 
http://mydramalist.com/10447-hirugao
Za nase japanke kazu da je nova drama koja ide pravi hit ne usudjujem se poceti gledati kazu da je odlicna

Link to comment
Share on other sites

@adnanado  Slusam da je opet u tvom kraju bilo katastrofa nevreme. Vidim da si uglavnom na muzickom forumu i hvala na divnim melodijama. Nadam se da je kod tebe sve ok.

Zavrsila se MWD i da vam najiskrenije kazem, jedna od najboljih rom coma u mom zivotu. Upleli su sve tako dobro...da sam bez teksta. Lazem, kuckam samo tako  :D  Mnogo stvari u ovoj drami je kazano, naoko  uzgred  ali ostavlja utisak.   @orhideja draga mogu ti reci da me je dobrano prodrmala GT mama i njena sudbina. Nekako, juris da vaspitas decu, da budes uz muza, porodicu a posto smo mi balkanci i povecu familiju, da radis i da svuda dajes maksimum. E pa lako je u takvom muvabezglave rasporedu da zaboravis na sebe. A jedino ako si srecan i zadovoljan samim sobom, mozes i porodicu uciniti srecnom!!!

Iskidala sam se od smeha kada sam na forumu Fated nasla greskom postavljen post devojke sa MWD foruma sa poslednjom scenom....Gde je kiss za pamcenje i neverovanje da ga snimise i pustise u drami! Jao a gde bas tamo da ga postavi kada vec par stotina strana kukaju za poljupcem snail para  =))  =))

Link to comment
Share on other sites

@anagard sva sreca ovaj put moj grad je zaobisla ova nepogda ali nazalost sve okolne opstine su ponovo pretrpjele ogromene stete,najgora je prosla mjesna zajednica Orahovica,gdje je krov na preko 1000 stambenih objekata totalno unisten,jer je padao led velicine teniskih loptica jedno 30 min,i sada je naraod doslovno ostao bez korva nad glavnom.Ostala mjesta koja su pogodjena uglavnom je ponovo nekoliko objekata bilo poplavljeno.
Najgore od svega je sto je Orahovica u sva tra navrata do sada, u Maj pa dva nevremana koja su bila u ovom mjesecu prosla katastrofalno,narod jadan kaze da nema vise snage da se bori sa prirodom i vremenskim nepogodama.
I ja sam itekako zadovoljan sa zavrsetkom Marriage No Dating,a kada citam sve one lude komentare na Fated forumu posteno se ismijem :D.
Dame budi te mi pozdravljene i do slijedeceg puta :-h

Link to comment
Share on other sites

@adnanado Strasno je mala rec za uzas koji je zadesio jadne ljude. Zbilja je grozno a zima je na pragu... Da ne govorimo o finansijskom momentu, najpre im je svima potrebna psiholoska podrska...Ma samo oni znaju kako im je.... Ostaj mi dobro i zdravo!

@hobi  Kako sam opsednuta poslednjim OST Ailee za Fated i slusam je bukvalno non stop, pokusavam, da bih mogla da je i pevam, da je uobličim onako kako je ja cujem. Ima ovo pisanije i svrhu, ne brini nisam odlepila   :D   Sinulo mi je zasto je ona zena govorila da je Srbima lako da nauce koreanski. Pa imaju č, ž, ć, nj....A ja je ispljuvala samo tako, sram me bilo....  ~:>

Link to comment
Share on other sites

Trebalo bi da editujem prethodni post ali bas mi se nece..... Narode, kucnite koje slovo, ovako imam utisak da vodim dnevnik  :D

Pocinju nove drame........ izbor za jesen, sjajan. Ja pocinjem sa 

http://mydramalist.com/10698-my-secret-hotel

 i sa ovom, od koje ocekujem puno

http://mydramalist.com/10166-age-ending-in-nine-boy

Iskreno, meni je Fated veliko razocarenje na izvestan nacin.

First, we had a ROMm, then six episodes melo and then we had COM back. Now we have our OTP together, but not, writers are very clever and chipped genetic diseases. So safe sex is the must. It is a genetic disease, did you want your children to pass through the same??? Jeez, could they not find some other disease.... like this they ruined drama for me.....

 Kopirala svoj post sa My drama list.....

Link to comment
Share on other sites

@anagard nadaj se jesenjim dramama, nesto mi se bas nista ne gleda ona vrsta gledanja reda radi i cisto da se malo odmori od obaveza uz nesto. Ne planiram gledati bar do sledece sedmice nove drame tako bar mislim, a sto vise gledas ove drame videces da ce ih biti sve manje koje ce ti biti od prve do zadnje odlicne, tako je to sredina korejskih drama se iskvarila kao i kod tajvanskih, zaintrigiraju te na pocetku a kasnije ni sam ne znas gde i u kojem pravcu vodi drama mada neizvesno opet predvidljivo na neki nacin. 
Gun ce biti rado pamcen lik, odlicni u svojim ulogama oboje glumaca to je ono zbog cega gledamo ovu dramu, a sad se setila da me Narine oci i gluma podsecaju na glumu MGJang.

Link to comment
Share on other sites

U pravu si, jedina drama koja je u poslednje vreme, za mene imala konstantan tok radnje je Marriage. Eh, da ova poruka je za tebe i @draaagana

U My Secret hotel vam glumi TAL TAL devojke!!! 

Ja Ki nisam gledala ali po forumu nove drame zene vec padaju u nesvest i ponavljaju tal tal tal.....  :D

Upravo pogledala teaser..... zasto mi niko nije rekao kakav glas ovaj covek ima....
:x   ;;)   :@)   3:  -O   ~:>  :o3    :bz sve zivotinjke proradile......

Link to comment
Share on other sites

Budi te mi svi pozdravljeni.
Nesto smo se usutili na ovom forumu,dok sam ja super aktivan na muzickom.Valjda cemo se ponovo svi aktivirati dok malo zahladni.
Sto se tice Fated ispunila je sva moja ocekivanja,svaka epizoda je imala svoju svrhu i smisao,zeljno iscekujem zadnje dvije epizode i naravno happy end :D
I ja imam velika ocekivanja od Nine Boys,nadam se da ce dosljedno zamijeniti Marriage No Dating.
Izgleda gdje god da se Tal Tal pojavi zenska populacija naprosto poludi :P
Mene licno ne privlace dvije nove rom-com Discovery of Love i My Secret Hotel,jer radnja je ista kao i kod dosta serija ove godine kako se bivsi pomire,mislim da sam se dosta takvih serija ove godine nagledao.
Cekam ovu seriju http://asianwiki.com/Too_Lovely_Girl_for_Me ,Rain i Krystal u glavnim ulogama,mislim da ce da bude simpaticna drama.
http://www.koreandrama.org/?p=35747,ova mi je serija interesantna,nadam se da ce neko da uradi prevod tokom prikazivanja ili kada zavrsi sa prikazivanjem.
Vidim dosta se ljudi  The Three Musketeers svidjela,bice tri sezone,svake godine po 12 epizoda.
Surplus Princess je odlicna rom-com da dosta parodija na druge serije i filmove,steta sto je samo jedna epizoda sedmicno.
High School – Love On veoma simpaticna drama sa dosta cute scena,ali steta  sto je i ovdje samo jedna epizoda sedicno ali sta je tu je.
The Night Watchman,malo je bila spora na pocetku ali u zadnje dvije epizode se radnja ubrzala.Moja vrsta drame,saguke+romance+naucna fantasika.
Dosta od mene,odjava :-h

Link to comment
Share on other sites

Ni da sam članak čitala fantastičan post, hvala sad sam obaveštena o novitetima, meni se ta drama TNW ne sviđa i radujem se jer ću ih imati manje na listi, nešto ni JGunman ne pratim pa par zadnjih. MDating mi isto u zadnjim epizodama nestalo ono oduševljenje dramom što je postojalo u prvoj polovini serije, Fated zaista ništa posebno ni orginalno ali drama koja budi posebne emocije u svima nama, rado ćemo ih pamtiti kao par. Divim im se oboma kako veliku važnost daju svakoj i običnoj sceni  u svakom pokretu i gestu, čak mi se u ovoj drami čini da su ove epizode bolje nego prve ali ima još do kraja. 

Link to comment
Share on other sites

Odlicna prva epizoda Plus Nine Boys,4 interesantne price glavnih likova,sigurno ce dosljedno da zamijeni Marriage no Dating.
Dovoljno je samo da vidite ovo dvoje i gledate seriju 100% :D
imageimage
imageimage
                                 http://llllilian.tumblr.com/post/96076386988

Evo jedan super video za nas OTP iz Fated.



Super cute i BTS.

photo sarang_zpsf91407b4.gif
Link to comment
Share on other sites

Nije ni čudo da su mala deca iz Koreje najčešći izbor u svetu prilikom usvajanja, tako slatki s tim svojim očima.
A par iz Fated će nam ostati omiljen kao i par iz MSun, nezaboravni.
Te nove što izlaze po jedna epizoda nedeljno se ne usuđujem početi gledati. Danas saznala da Nara ima i kinesku dramu od tridesetak epizoda Iron Masked Singer
class="video-title mtn" data-block-track="containerLink" style="margin-right: 0px; margin-bottom: 10px; margin-left: 0px; padding: 0px; border: 0px; font-family: Roboto, 'Helvetica Neue', 'Lucida Grande', Helvetica, Arial, 'Liberation Sans', Freesans, sans-serif; font-weight: 500; font-size: 24px; vertical-align: baseline; color: rgb(77, 77, 77); margin-top: 0px !important; background-color: rgb(244, 245, 245);"

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav i tebi Mitzi, ne brini ima on i previše fanova po svetu da bi nestao. Nisam pratila detaljno aferu s njim i rebrima ali mi se čini da sve više takvih dešavanja se otkriva u Koreji ovih godina.
Voliš i moju omiljenu dramu. Čekaj setićeš nas se kad kreneš gledati Fated bojim se da ćeš se smejati u svakoj epizodi

Link to comment
Share on other sites

anagard said: U pravu si, jedina drama koja je u poslednje vreme, za mene imala konstantan tok radnje je Marriage. Eh, da ova poruka je za tebe i @draaagana

U My Secret hotel vam glumi TAL TAL devojke!!! 

Ja Ki nisam gledala ali po forumu nove drame zene vec padaju u nesvest i ponavljaju tal tal tal.....  :D

Upravo pogledala teaser..... zasto mi niko nije rekao kakav glas ovaj covek ima....
:x   ;;)   :@)   3:  -O   ~:>  :o3    :bz sve zivotinjke proradile......

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..