Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

@adnanado tvoj post ne zasluzuje ni jedan od znakova koje Soompi daje kao opcije. Divim se tvom duhu i kao uvek znas sta cu ti reci, poljubi svoju mamu za mene.

@orhideja znaci sinoc je pogodilo tvoj kraj. Srecno unosenje drva, ja sam to srecom zavrsila pre dve nedelje. Fated bi mozda mogla da preskocis jer ce ti posle tog teskog posla trebati i psihicko opustanje. Upravo ulaze u tonu mela u jednoj epizodi. I ja planiram da danas ? sutra krenem sa IOIL.

Link to comment
Share on other sites

@anagard mora covjek ostat pozivitvan,kad vidim sta je sve voda uradila u oklnim selima i opcinama kod nas je mila majka.
A sto se tice danasnje epizode Fated kraj je bio najbolji,svi fanovi su dozivjeli veliki šok :D

Link to comment
Share on other sites

@hobi Cestitke na stotoj drami  <:-P

@orhideja  Pocela juce sa Temptation, nastavljam naravno!

@adnanado  Znam da covek uvek treba biti pozitivan, ali ponekad je to stvarno nemoguca misija, juce sam gledala jos izvestaja i slika, i stvarno ne znam sta da kazem...

Jao a zaboravila da treba da pocnem i sa IOTL...

A iznenadenje je bilo bas dobro   :D

Link to comment
Share on other sites

 IOTL ne mogu da verujem da je to drama od SBS, unikatna i neobična kao MWA na neki način, psiholog i pisac, sviđa mi se što rešavaju razne psihološke slučajeve, nakon ove drame retko ko  neće sumnjati da pripada nekoj "psihološkoj grupi" njenih pacijenata  ;))
@anagardKonačno od 13 epizode Gun ima novu frizuru  =D>
Naravno nećeš požaliti ako nastaviš gledati Temptation, samo pripazi da ne dobiješ second lead syndrom kao ja, šta ću uvek primetim vitku figuru  =)) kad sam videla sve drame primetim da je to glumac iz stare komedije 9 end 2 outs a još je i off  
http://en.mediamass.net/people/lee-jung-jin/married.html
http://kdramafighting.blogspot.com/2014/04/exploring-second-lead-syndrome.html


Link to comment
Share on other sites

@adnanado  Odmor ti je bas... uh mnogo je naneto, hoce li vam dolaziti ekipa i za dezinfekciju? Kod mojih rodaka kojima je celo prizemlje i dvoriste poplavljeno danima su izbacivali blato... Dezinfekcija je uradena relativno brzo, ali ovi kisni dani im nikako ne idu na ruku, susenje je uzasno sporo a kada ipak ogreje i krenu isparenja, uzas...

I da zavrsim pozitivno, kakve ces plocice imati posle odmora, nece ti trebati teretana   :D

@orhideja Lepo vam rekoh da nisam odlepila  :x 

Definitivno cu patiti od second  lead, iz te drame on mi je ostao u secanju i te kakvom  ;;)  A sama drama ni nije legla nikako. Pokusavala iz dva tri puta jer su je svi hvalili, pa sam mislila da jednostavno ja nesto propustam, ali definitivno sam odustala...

Link to comment
Share on other sites

@anagard @orhideja Sva sreca da je u prizemlju kuce samo podrum,sva voda koja je usla,usla je kroz pod i poprilicno je cista pa nece biti potrebe za dezinfekcijom,najveci je problem kao sto se vidjeli blato i mulj,danas je 10 traktora zemlje odvuceni a ostalo je jos sigurno 3-4 za sutra.Ali makar cu se nabildat i lijepo "odmoriti" dok sam u BiH

P.S.Kada vidim kakvo je stanje sa nekim drugim kucama koje sam obisao,kod moje majke je super stanje.

Link to comment
Share on other sites

@adnanado odmori uz drame jer te sutra opet čeka novi radni dan, kamo sreće da se pravi neko jezero ili bazen a ne da se u ovom veku zanimamo sa blatom i muljem, kažu i jesen kišovita, odlično vam podrum poslužio.

Evo čitam IOL forum tumače boje, analiziraju slučajeve, oduševljeni su dramom, sviđa mi se objašnjene za fotografiju, i prvi put danas saznala da neki ljudi spavaju u kadi kupaonice. 

Link to comment
Share on other sites

Ja ovdje u Bg danima kukam što je loše vrijeme, pa ne mogu nikuda da skitam, a kad vodim kakava je situacija kod vas, dođe mi da se zapitam, da li sam normalna; ljudi se bore sa nepogodama i poplavama, a ja se žalim što ne mogu da skitam, jer mi paducka kšica. Zato sam rešila da više ne kukam, nego da uživam u druženju sa majkom i sestrom. Još dva-tri dana, pa moram i ja svojoj kući da se vratim.
@adnanado strašno izgleda sada dvorište tvoje nane, mogu da zamislim kako je izgledalo odmah nakon poplave. Hvala dragom Bogu pa se ništa strašnije nije dogodilo. 
A ti ćeš, srećo moja, morati uslikati pločice koje zaradiš na lopatanju....red je da i mi malo parimo okice  ;;) ;;);)

Link to comment
Share on other sites

@anagard tvoj mi je past o Fated bio čudan dok nisam odgledala zadnju epizodu.Plakala sam k'o kišna godina..ma šta plakala - ridala...A na kraju Guna skoro nisam prepoznala Izgleda k'o grom.A Mi Young mi je preslatka, baš joj dobro stoji.. :-bd

Link to comment
Share on other sites

@adnanado bar si proašao neku dobru stranu u tužnoj situaciji, fighting
:)>- kod nas je pripeklo sunce kao u tropima
draaagana  @anagard mene je fated osvojio, to mi se već dugo nije dogodilo s rom kom orhideja gun odnosno hyuk konačno liči na sebe  :-bd

e da, bacite oko na mermaid, drama je super zabavna http://mydramalist.com/10424-the-mermaid

Link to comment
Share on other sites

Joj @hobi, sad sam bacila pogled na Mermaid i umrla od smjeha  Posle pet minuta sam pomislila da je scenarista čitao naše postove, jer je opis dobrog komada skoro kao  da sam ga ja pisala  =)) =)) =))  Idem dalje da vidim šta se dešava, srećom imam vremena da pogledam ovu dramu, jer sam na godišnjem, ne znam kako ću sve da pratim kad se vratim kući i nastavim sa prevođenjem... Smislit ću već nešto, pa makar i ne spavala  :D

Link to comment
Share on other sites

@hobi pa znaci moramo malo i do sirena svratiti...Komediju nikada ne preskacem!!!

@draaagana sta znas, mozda i jesu....ipak smo mi sila u ovoj kako mi @Mitzi.D. rekla guz... Soompija. Skoro sam skontala da nas stvarno citaju, translate je cudo!!! Bar se ismeju!  Interesantno da je Hyuki potpuno zasenio Glas....da mi je neko to rekao da je moguce....Svaki je pravi muskarac, ne flower boy i te jabuke....

@adnanado Verovatno trenutno lopatas. Ali, kada odvojis malo vremena obavezno pogledaj poslednju MWD...ludo.....
Novi Ailee OST, juce pustim cerkici, njoj podose suze...treba li nesto jos reci....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..