Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

Pozdrav svima.
Ima nekih godinu dana kako sam postala opsednuta korejskim serijama, filmovima, muzikom,... mislim kulturom uopste, ali nemam sa kim to i da podelim.
Neko je napisao da bi voleo da se grupa prosiri, pa sam se osetila pozvanom.
Molim, povedite racuna o meni, kako bi korejci vec rekli.

:)

Link to comment
Share on other sites

Dobro nam došla, Ana. Mi volimo veliko društvo ljubitelja K-drama... Pokušavamo proširiti tu zarazu na što veći broj ljudi, jer je zanimljivije kad imaš s kim podijeliti mišljenje, a lijepo je i čuti kakvu preporuku, možda za neku dramu ili film, koji nismo gledali...

Link to comment
Share on other sites

Znam ja našeg Adu kako izgleda... Crni, seksi macan...jednom je postavio sličicu svoju da ga vidimo...Kud' me podsjeti kako izgleda, zločestoćo jedna...pa onda kažu  da sam poludjela....  :x
Nego, Ado, srećice, reci ti meni, voliš li adjumme? ;;)

Link to comment
Share on other sites

Pa piše ti, scena je iz Potato Star... Mala je preslatka i uopće ne bih rekla da je od njega starija 7 godina  (ona je '90., a on je '97. godište) Morala bi Park Shin Hye ići malo kod njih na obuku, mada u Pinocchiu se ljubi skoro pa kao prava cura, ili joj se samo partner više sviđa od ostalih s kojima je snimala. ;)

Link to comment
Share on other sites

Šta li se u zadnje vreme s ovim našim damama dešava te ne vide dobro a pri tom neke i ne čuju  =))

Anagard stani malo, javi se odmori oči  :-h
Neću još gledati novu dramu, ali ću zato početi stariju dramu od JS jer još neke od njega nisam pogledala  a sada ću probati i ovaj film na yt  id="watch-headline-title" class="yt" style="margin: 0px 0px 10px; padding: 0px; border: 0px; color: rgb(34, 34, 34); font-weight: normal; overflow: hidden; font-family: arial, sans-serif; background-image: initial; background-attachment: initial; background-color: rgb(255, 255, 255); background-size: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; background-position: initial; background-repeat: initial;"Breaking The Waves (2014) 

Link to comment
Share on other sites

Piše ti na kraju, poslije scene, kad je kao neka najava, reklama ....što li...ali ja sam  ih vidjela, pa znam da je Potato Star Čuj nju, ljubi se kao da mu je trideset..  Pa najvatreniji su u tim godinama, imaju ruke kao hobotnice, a misliš da će te cijelu progutati koliko su uspaljeni..

;)  Moja Mitzi, zar se ne sjećaš? Ja jesam starija, ali se sjećam kao da je jučer bilo 8->

Link to comment
Share on other sites

@kuguarAna pozdrav i dobro došla. kakav žanr preferiraš i koja ti je prva kdrama?

zaboravila sam vam reći da turci opet snimaju seriju po kdrami. u pitanju je poznata autumn tale ili autumn in my heart, dakle okosnica radnje je zamjena djevojčica u rodilištu. serija se zove paramparčad i trenutno je hit u turskoj. ne planiram je gledati, ovo je onako informativno
:)

Link to comment
Share on other sites

Hvala vam svima.

Hobi da budem iskrena u pitanju je film, romatican, My ps partner, a drame sam pocela da gledam zbog Princeze.
Zao mi je ali malo mi je bitno ko glumi, vaznije mi je prica, i znate onaj ...osecaj, kao da se sve uklapa al ne bi verovao.
To mi je tako savrseno.Sta ja znam..

U svakom slucaju, drago mi je da sam vas nasla.

Link to comment
Share on other sites

Jao doma se ti seti   =)) =))
Ako ništa zbog Kim Nam Gila bi bilo to dobro pogledati
Gledam sad ovaj miran film sa talasima i sede dve dame u stolicama i gledaju kako se ljudi kupaju ja pomislim e ove bi uloge odgovarale Dragani i Mitzi, glumi Lee Soo Hyuk, film onako miran ali taman za ove naše romantične duše na forumu 

The Boy From Ipanema (2010)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..