Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

Hvala na odgovorima, znala sam da cete razumeti. Ne znam sta je sa mnom i obavezama ali nikako ne mogu da uhvatim dovoljno vremena...Da budem brutalno iskrena, razvalim se od posla za praznike...Nisam BOB gledala mislim od 12 epizode ali, bar cu imati dobar maraton. Kako je niko od vas ne komentarise, verovatno su je razvukli... 
Sta da vam kazem, ovde sneg pici kao lud, sutra verovatno nece biti neta ili struje ili i jednog i drugog...
@hobi Predivan clanak i na izvestan nacin, i on odgovara na moje pitanje. A to je da ljudi primecuju i vole da diskutuju o razlicitim stvarima koje otkriju u dramama. Ovaj clanak je izuzetno dobro i pronicljivo pretresao drame Azije sa ovom, veoma osetljivom tematikom.  Komentari su takode neverovatni...

Link to comment
Share on other sites

Guest ari_changwooki

Pozdravcic narode. Ja sam se tek logirala..sad sam na poslu al evo samo pozdrav . Veceras cu se fino pridruzit. Uglavnom trenutno gledam Healer i jos nekoliki drama..vise o svemu kasnije...

Link to comment
Share on other sites

Narode moj lijepi, ja vam ovih dana ne mogu ni glave dići od gostiju.. Vidjeli ste da me nema, jel' da? Kad nisam stigla ni svoje serije pogledati, čak ne znam ni koja je proglašena najboljom u protekloj godini... :(  Totalno sam okupirana... taman sam se jednih riješila, dođoše drugi...nakon njih treći.... Sad mi je u gostima "nevista", tj cura moga sina... Čovječe ne sjećam se kad sam ovoliko kuhala, pekla, mijesila.... A sutra... e sutra počinjem da radim... milina..malo ću se odmoriti na poslu....  ;)

Link to comment
Share on other sites

Još bi mogla Dragana zbrisati večeras kod tebe u grad na doček, da se odmori od gostiju  ;)) nije lako biti sveki 

Ma ne brinite ni meni još sasvim nije jasno koja je drama prva ili koji glumac i glumica su najbolji ove godine već ćemo nekako saznati za koji dan  :) Pitam se da li je stigao negde prevod My Palpitating Life 

Link to comment
Share on other sites

Kad spomenuh lijepe usne, ljudi moji nešto sam poželjela da me poljubi Kim Soo Hyun...seke drage, samo se sjetite poljubaca iz serije MLFTS...  Mislim da me treba malo ljubiti...ovaj moj, k'o da je zaboravio da me ima... :-w  Doduše...dok se ne riješim gostiju,vjerojatno se neće ni sjetiti ....."... Da bih ga ljubila, da bih ga ljubila..."

Link to comment
Share on other sites

Ana meni je sigurnije da bacam lol-ove nego da kometarise,jer se bojim kakav cu odgovor dobiti od tebe :D
Dragana kao što moji tebe stavaljaju na muke,isto tako tvoje stavljaju mene na muku :P
Ko nebi bio srećica kad je u ovakvom drustvu :)
Evo jedna lijepa stranica http://tabforacause.org/?r=11135843 ,sa svakim novim otvorenim tabom skupljate srcad,koja kasnije donirate zeljenoj organizaciji i tako svaki dan mozete pomoci nekome jednostavno otvaranjem novog taba O:-)

Alesso ft. Tove Lo - Heroes (we could be)


Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..