Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

adnanado said: @orhideja vec je 5 epizoda prikazano,bice jos 3 epizode do kraja septembra,onda ide pauza pa ponovo u zimu 8 epizoda,znaci bice ukupno 16 epizoda.
Ja svaku epizodu sebi skinem,odgledam i snimim na hard disk.
Evo ti dva linka za online gledanje,pa izaberi koji ti je bolji i brze se ucitava za gledanje.

http://watchtvseries.to/serie/outlander
http://watchserieshd.eu/category/outlander

Link to comment
Share on other sites

Možda kod tebe bude radilo @hobi kod mene ne rade linkovi
Čuj @Mitzi treba čekati, nisam pre gledala interesantan plot kod te radnje OLander.Pratim i ja IOIL i čekam zadnje dve isto, već kraj zadnje epizode daje ozbiljniji ton ovoj drami.

@anagard i ja juče na listi čujem preporuke za kinesku dramu ali ne verujem da ću početi gledati vidim čak dve desetke u ocenama, drama je Sealed with a kiss ima 45 epizoda, e grmi i kod mene a taman sela da se odmorim od obaveza i da nešto pogledam. 

Link to comment
Share on other sites

@orhideja Sta da ti kazem, gledala pojedine epizode cak raw  .....jos pre  mnogo meseci......stidim se...evo....ali znate kako sam malo uvrnutog ukusa,  ...a radnja je kao da su je pisali pisci lakorna samo mnogo bolje obradena.....

Evo i kod mene se sprema nevreme!

A zivo me zanima zasto su samo za My Secret Hotel odlozili prikazivanje ove nedelje....u veoooooma kriticnom momentu!!!!

Link to comment
Share on other sites

@anagard nekad gledajuci takve situacije i ophođenje prema ženama pomisliš da i nemaš nekih velikih žrtvi u svom životu, možda si osoba koja više voli neku realnu sliku sveta od lažne, žalosno je to kako  za vreme izlazaka, veridbe  mnogi pripadnici drugog pola daju lažnu sliku sebe a kad se već ušeta u bračnu zajednicu sa njima toliko se opuste i pokazuju  svoju nasilnu stranu, svedoci smo takvih novopečenih brakova i podivljalog ponašanja i iskaljivanja besa i nezadovoljstva nad ženskom populacijom i pitamo se gde je tu ljubav i poštovanje i iznad svega strpljenje. Po raznim forumima kad čitam vesti malo-malo se neko žali na zlostavljanje od strane supruga, oca, dečka ili brata i traži savete od starijih članova foruma. 


@hobi Negde kazu da se drama zove Iron man, gledacemo. Ma ti si pro što se tiče preuzimanja serija, nisam nikad do sada preuzimala, meni traži neke registracije i broj visa kartice a kao besplatno je na neko vreme. 

Ako neko gleda Discovery of Romance nek mi da neku približnu ocenu, gledala bih. 

Link to comment
Share on other sites

@orhideja instaliraj ti Adblocker ekstenziju ako slucajno nemas i provjeri jer ti antivirusni program radi kako treba,jer te registracije su nekad lazne i sluze za ubacivanje virusa ili spywera u kompjuter/laptop
@hobi Serija se zove Iron Man,vjerovatno na Mydramalist nisu je htjeli nazvati Iron Man zbog veoma popularnog filma sa istim imenom,pa su dali ime Blade Man.

Link to comment
Share on other sites

id="watch-headline-title" class="yt" style="margin: 0px 0px 10px; padding: 0px; border: 0px; color: rgb(34, 34, 34); font-weight: normal; line-height: normal; overflow: hidden; font-family: arial, sans-serif; background: rgb(255, 255, 255);"Asian beauty secret revealed: non surgical eyelid lift!


Baš me zanimalo o čemu se tu radi, neki će biti sretni što nisu žene  ~O)
id="watch-headline-title" class="yt" style="margin: 0px 0px 10px; padding: 0px; border: 0px; color: rgb(34, 34, 34); overflow: hidden; font-family: arial, sans-serif; background-image: initial; background-attachment: initial; background-color: rgb(255, 255, 255); background-size: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; background-position: initial; background-repeat: initial;" Sealed with a Kiss Trailer II


Mnogi kažu da je ova drama sliči korejskoj drami Secret, odlična gluma i neobičan plot. 
Link to comment
Share on other sites

Hvala draga :-*  Ja sam toliko zauzeta K-dramama, što gledanjem, što prevođenjem da nemam  puno vremena za istraživanje. Gledam nešto novo jedino kad odmaram oči i prste od silnog kuckanja. Neki dan sam morala kod očnog, po cvike. Muž mi kaže da je to zato što sam non-stop za lapomNije, majke mi, samo mi se neka paučina nahvatala na oči, pa sad moram malo razbistriti vidike. 

Link to comment
Share on other sites

=)) =)) selotejp šta još nećemo čuti
Zdrače nas sa svih strana, ekrani, televizori, meni su smešni ljudi koji misle da je ok provesti ceo dan i noć uz tv ekran a ako provedeš par sati uz lap odmah utiče na vid...... nije dobro..... nije zdravo... ja tu ne vidim razliku. Ne mogu više od tri sada sedeti za kompom a kako oni a znam ih dosta provedu ceo dan i noć za televizorom nije mi jasno da se ne ukoče.... 

Link to comment
Share on other sites

Ja ti imam jedan veliki problem, ne umijem da odbijem ljude. Bude mi nekako žao da kažem da nemam vremena, pa se prihvatim prevođenja, a ne volim ni da ostavim stvari nedovršene. Zato toliko vremena provedem za kompom. Imam nekoliko serija koje trenutačno prevodim i dok ih ne završim, čvrsto sam riješila da ne preuzimam nikakvu novu. Problem je u tome, što kad počnem da gledam nešto novo i zaljubim se u to, teško mi je odoljeti.  :\">

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..