Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

Teska godina za Koreju i Korejski showbiz,prvo smo imali onu strasnu trajekt nesrecu gdje je preko 300 mladih zivota izgubljeno,zatim smo imali veliki broj skandala,od ucjene preko fizickog zlostavljanja do "upotrebe opojnih sredstava".Kao da dosta nije bilo sada i ovo,jedan mladi zivot nas je napustio a dva se jos uvijek bore da ostanu sa nama :(

http://www.allkpop.com/article/2014/09/breaking-ladies-code-member-eunb-revealed-to-have-passed-away-in-a-car-accident


Kada gledmo opcenito slika cijelog svijeta, ona nije nista bolja, pa nije ni cudo sto svi bjezimo u K-drama svijet da malo zaboravio ovu surovu realnost i strahote koje se desavaju svaki dan.!!!

Link to comment
Share on other sites

Dragi @adnanado potpuno si u pravu, sve je definitivno postalo nepodnosljivo. Svakoga dana samo strasne vesti. Da li smo mozda stariji pa nas takve vesti vise pogadaju ili su vremena surova gde samo najgore izvlace iz ljudi, opet ce vreme pokazati! Bas sam juce i ja isto prokomentarisala i primetila, stvar koja me utesi  na par, lazem, vise sati otrgne od stvarnosti su upravo k drame, u mom slucaju azijske drame je tacnije. Jadna porodica te mlade devojke. Vidim u ovom clanku koji si postavio da je na jednoj slici fokus na nekakvoj limenci, verovatno je pivo ili neko drugo alkoholno pice u pitanju. Koliko je samo kod nas tokom prosle godine mladih izgubilo zivot upravo zbog pica, cini mi se da je otisla citava jedna mlada generacija koliko ih je....

A u drama lendu danas je, sudeci po preview dan za secerni udar... Epizoda Fated koja je san svakog fana.......

Link to comment
Share on other sites

 @adnanado odlični zaključci od tebe, ne zna se više s koje strane sveta šta da očekuješ, jedni  neprijateljski nastrojeni ljudi  kažu dolaze uskoro drugi za koji mesec prete doći... neki su nam već u državi, ali zato su tu drame, nekad stvarno mislim da se previše brinemo, svako vreme je na kraju podjednako teško i neizvesno a kad se okrenemo unazad neke duše su i u takvim vremenima pisale, mislile, stvarale i istraživale druge kulture i prostranstva. Imam utisak da tv treba ugasiti jer medijski teror i zastrašivanje je ogromno na svakoj televiziji, okrenuti se svom životu i dragim ljudima. 
Mlada osoba nisam tu grupu nikad slušala, došlo vreme da više ne znaš da li da žališ ili ne jer nam je kao u citatu: Ustajte mrtvi da lijezu zivi

Link to comment
Share on other sites

I naravno, popiskila kisa.....ja celo popodne i noc bez struje......Ako, dobro je to za oci, za zivce narocito!   Nisam ni virnula Fated.... Ali zato od jutros blejim po forumu  :D  Rekoh ja, dijabetes garantovan!

@draaagana tal tal tal....

Prosto je neverovatno da imam dramu sa CJH koji jos uvek drzi primat glasa nad glasovima i da nisam cvrcala oko toga,  ali ovaj ima nesto....glas i ono nesto .............................zene znate sta  :D

Link to comment
Share on other sites

@anagard jeste da Hyuk nema neki glas ni stas ali lik CJH ne primetim u ovoj drami baš ima malo minuta sećam se raznih drama gde drugi glumac ima više pojavljivanja. Ovih dana kad si već kod glasova jeste na nema neko prelepo lice ali  zato ima glas i stas Le Jun Jin iz Temptation  znaš da povisim ton kad se pojavi sa svojom dragom odlična hemija i ovde bilo bi mi na neki način drago da ipak sačuvaju svoj brak i da se promene oboje =))  =))

Link to comment
Share on other sites

@orhideja   =))  =))  ludilo pa i tu se stari par vratio jedno drugom....Znaci u pravu je  potpuno @adnanado kada se zalio da je ovo godina bivsih.....HahahaOdmah cu da proverim tvoju tvrdnju, naravno :D  zahladnilo, pa treba se malo ugrejati!

Jao........ kakav kraj i kakva epizoda u Fated, ma i ko nije gledao seriju u ovoj poslednjoj bi se zaljubio.....jaoooooooo @adnanado jel pobedio tvoj omiljeni kraj iz Secret garden? 

Link to comment
Share on other sites

@anagard nakon ovakovog finala,Fated sigurno ide na prvo mjesto sa Secret Garden,jer jedino rom-com moze nam dati fairy tail zavrsetak serije,ni jedan drugi zanr to nije u mogucnost i zbog te cinjenice rom-com ce mi uvijek biti najdrazi zanr.
A danas je jos jedna serija koju pratim imala finala i ta serija je imala sretan zavrsetak,ja prezadovoljan jer saguke drame uglavnom imaju otvoren kraj serije ili neko finale da ga sto prije zaboravis.
Sada sa nestrpljenjem cekamo novi ciklus serija, a ja se nadam da ce My Lovely Girl u duhu biti slicna Fated.

Link to comment
Share on other sites

Ako se neko pita gde je Gun sigurno tamo gde su neka dešavanja i nevolje... ko će nas sada zasmejavati.. .. Hyuk drugi put nadam se da ga gledamo u nekoj ozbiljnijoj ulozi a ako se neki drugi put bude ženio tu je Jang Nara, čujem da NMWoo uskoro ima neku dramu valjda je sredio glumu, Reset i LGirl obećavaju a i LDWook sa Shin Se Kyang u drami Iron man a da sad se sećam da smo rekli to gledati. 

Link to comment
Share on other sites


Samo vam se čini da smo zahtevne i nerealnehttp://www.vestinet.rs/zdravlje-2/10-osobina-koje-zene-traze-kod-muskarca-iz-svojih-snova
Uskoro i ITOL završava, odlične zadnje dve epizode, svaka je epizoda posebna, novi ost isto veoma lep nisam pronašla ko peve. 

Link to comment
Share on other sites

Ana sto mi nisi ranije rekla da mi se jedno oko ne vidi,dzabe sam se brukao,jel sada bolje,popravio sam koliko sam mogao :D
Sta ti to imas protiv Fated pa ne zelis da Lovely Girl bude u slicnom duhu :-?
@orhideja ja makar ispunjavam pola tih uvjeta,da kazem sve nebi bilo fer,ipak sam ja skromna osoba,eto to je 11 dobra osobina kod mene :P

Link to comment
Share on other sites

Mladiću pa to je gotovo pa savršeno za jednog Balkanca, izdvajaš se od ostalih, blago budućoj verenici na pravom si putu  :D
Nemoj nam još sklanjati Guna treba nam vremena da se oporavimo, ako budemo krizirale anagard i ja gledaćemo Robbers  ;))

Link to comment
Share on other sites

Ko nije prosao, ne zna sta je, kada ti rikne punjac za lap  :((   :((  i onda ti muz popravi  :x  ali ti stignu zahtevni  gosti na ceo vikend  :-O  Moja malenkost se trenutno oporavlja na poslu  ~:> 

@hobi Naravno da cu ga pogledati, dobro je da si me podsetila...moj slatkis....  ;;)

@orhideja Pa kako nam u Fated ne prikazase ne prikazase odredene ...hmmmm jedva cekam da se docepam ...lapa  :D

Link to comment
Share on other sites

Budi te mi pozdravljene dame,posto sam krenuo pratiti jednu novu seriju koja se radi na osnovu adaptacije knjige Outlander,reko da vam je preporucim.Da nista ne duzim,evo vam ovdje kratak opis serije http://www.imdb.com/title/tt3006802/?ref_=nv_sr_1 i sigurana sam da ce vam se svidjeti.

A sto se tice muzike,to je zasebna stvar,ovo je uvodna tema pa sami presudite :)



Bolje da ne krenem nista pricati o krajolicima Škotske,necu se znati zaustaviti :D
Link to comment
Share on other sites

Kao da smo se dogovorili ja ovih dana u Irskoj  =))
@anagard umorili se naši glumci, bilo je stvarno lepih trenutaka u našoj drami Fated, toliko divna njihova saradnja i iskustvo se dalo videti a i osetiti  u svakom pokretu a pogotovo u kiss scenama, nisam skoro videla u nekoj kdrami tako dobru saradnju. Juče gledam našeg dragog Li Jun Kija u zadnjoj epizodi JG ali njemu to nešto trapavo idu ks, inače odličan glumac a da bi bio kompletan moraće i to da usavrši. 
Juče gledam te nove jedino mi se činila DoLove intersantna, i konačno počela sam istorijsku dramu pa kad završim 108 epizoda po 30 minuta, King's Daughter, Soo Baek Hyang jer su je drama prijatelji toliko nahvalili. 

Link to comment
Share on other sites

Ana sale nikada na odmet a stvarno sam u tranziciji pustanja brade kako si znala :D
A ja sam u velikim problemima Ana zbog tebe,a ova pjesma ce sve da objasni :P



Sto se tice IOIL,slažem se sa tobom da bi zavrsetak mogao biti slican Beautiful Mind.
Link to comment
Share on other sites

@orhideja vec je 5 epizoda prikazano,bice jos 3 epizode do kraja septembra,onda ide pauza pa ponovo u zimu 8 epizoda,znaci bice ukupno 16 epizoda.
Ja svaku epizodu sebi skinem,odgledam i snimim na hard disk.
Evo ti dva linka za online gledanje,pa izaberi koji ti je bolji i brze se ucitava za gledanje.

http://watchtvseries.to/serie/outlander
http://watchserieshd.eu/category/outlander

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..