Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts


id="watch-headline-title" class="yt" style="margin: 0px 0px 10px; padding: 0px; border: 0px; color: rgb(34, 34, 34); font-weight: normal; line-height: normal; overflow: hidden; font-family: arial, sans-serif; background: rgb(255, 255, 255);"[MV] Paradise Ranch - DaJi & DongJoo

id="watch-headline-title" class="yt" style="margin: 0px 0px 10px; padding: 0px; border: 0px; color: rgb(34, 34, 34); font-weight: normal; line-height: normal; overflow: hidden; font-family: arial, sans-serif; background: rgb(255, 255, 255);"You're Beautiful MV: You Got Me

o toj drami se govori kao YAB i glumi JGSuk s PSHye 
a ovo si možda već gledala BOF - Boys befor flowers
Link to comment
Share on other sites

Vanilia,od sveg sam gledala Alisu i You're Beautiful ,i da , naravno BOF...Alisa, mene je ta drama zbunila. Na kraju nisam bila sigurna volili ga il ne. Stvarno.

Svidja mi se Bad guy...sexy i zlocesti, razumes...  =P~   Pa, videcu da negde uguram u moj spisak ranije. Koji sada vec deluje smesno!

Link to comment
Share on other sites

id="watch-headline-title" class="yt" style="margin: 0px 0px 10px; padding: 0px; border: 0px; color: rgb(34, 34, 34); font-weight: normal; line-height: normal; overflow: hidden; font-family: arial, sans-serif; background: rgb(255, 255, 255);"[MV]Who Are You? -Shi On & Hyung Joon ||Only You||


Glumac o kojem si pitala Kim Jae Wook - KJW  meni već neko vreme u najlepšim glumcima, pišem ti dvojna imena jer imam naviku pisati skraćenice pa ćeš kroz koji mesec već sve bolje razumeti što se toga tiče 

Link to comment
Share on other sites

Ako toliko volis vampire,ima ova serija,ne znam dali si gledala ali kazu da je odlicna.Imaju dvije sezone,svi se nadaju da ce nekad i treba da izadje.
http://asianwiki.com/Vampire_Prosecutor_%28Korean_Drama%29
http://asianwiki.com/Vampire_Prosecutor_2
Ako ti se svidja Bad Guy onda ce ti se sigurno svidjeti Bad Guys,što ih je više to bolje :D
http://mydramalist.com/9916-bad-guys

Link to comment
Share on other sites

Bad guy dobro si opisala jedino joj slična ti je ova drama sa takvim likom prebiće me neki što je opet spominjem ali kad su je odgledali nije ni njima bilo lako, ovo ti je moja treća drama zbog koje sam nastavila gledati drame. Polako znam da imamo puno toga što bi pogledali ali da ne lutaš ove su ti savršene drame
A Love to Kill


id="watch-headline-title" class="yt" style="margin: 0px 0px 10px; padding: 0px; border: 0px; color: rgb(34, 34, 34); font-weight: normal; line-height: normal; overflow: hidden; font-family: arial, sans-serif; background: rgb(255, 255, 255);"Miss Ripley MV


ovde ti glumi Lee Daa Hee što ima i dobru komediju My Girl a ovde glumi sa Park Yochunom koji je isto dobar glumac i član bb grupe  id="watch-headline-title" class="yt" style="margin: 0px 0px 10px; padding: 0px; border: 0px; color: rgb(34, 34, 34); font-weight: normal; line-height: normal; overflow: hidden; font-family: arial, sans-serif; background: rgb(255, 255, 255);"Scent of a Woman MV - Statue


ovde glumi Kim Sun Ah sa Lee Dong Wookom - pazi da se ne zaljubiš 
Link to comment
Share on other sites

Ekstra! I ja cu da se multipliciram, pa mozda cemo nas dve tri i stici sve da pogledamo i saberemo utiske.
8-}

Mnogo mi se dopada muzika u Love to kill, jel to glavna tema?

Sto se zaljubljivanja tice, mislim da mi treba jedan takav stvaran. Ovako ce moje licnosti da se potuku! Ozbiljno!
:D

Link to comment
Share on other sites

To je neopisiva muzika a glas od Lee Soo Young nedavno sam postavila i ovo eto pred spavanje možeš slušati a ja bi to danima slušala ma naježim se od toga osta kao i osta iz filma Classic id="watch-headline-title" class="yt" style="margin: 0px 0px 10px; padding: 0px; border: 0px; border-image-source: initial; border-image-slice: initial; border-image-width: initial; border-image-outset: initial; border-image-repeat: initial; color: rgb(34, 34, 34); font-weight: normal; overflow: hidden; font-family: arial, sans-serif; background-image: initial; background-attachment: initial; background-color: rgb(255, 255, 255); background-size: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; background-position: initial; background-repeat: initial;"The Sound of Rain with Piano (A Love To Kill OST)



isto glumac Raian iz ALTKill ne izgleda nešto posebno više je sve oduševio lik koji je glumio i kako je glumio s obzirom da se on bavi muzikom ima svoju grupu, glumi za 10 plus 
Link to comment
Share on other sites

Ona je vec dugo vremena u mom srcu ali dzabe sve to kada ja nisam u njenom,a sa svakim danom moja nada da se neko cudo desi je sve manja i mislim da treba da stavim tacku na ovu "one sided love" i oslobodim svoje srce ove patnje i bola :D

Link to comment
Share on other sites

Recicu ti sta je meni moja baka rekla kad sam je pitala zasto se udala za dedu: Bio je uporan!
Drage dame misterija je resena!
A momak! Ti obrati paznju!  :D

Devojke, sta vi zaista znate da se nalazi u srcu naseg muskarca ovde?
Ja cu da mu verujem. Sladji mi je tako.  :x

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..