Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

Ja sam mislio na to da se gospodin Savrseni nalazi u vašem okruzenju  samo ga vi jos uvijek niste primijetile ali nisam ni ja daleko od vas,pa eto vam prilike :D
Mitzi ja bi prije rekao da si ti Audrey Hepburn a ne Grejs Ke :)>-
A sto se tice ove tuzbe za plagijati,pa nije ni on sam smislio scenarij nego je na osnovu webtoon “Dr. Jekyll is Mr. Hyde.” pretvorio u dramu.
http://www.soompi.com/2015/01/21/from-hyde-jekyll-me-to-cheese-in-the-trap-webtoon-inspired-k-dramas/

P.S. Mitzi eto sada kad si me spomenula bacio sam ti lol i odo ja :P Ti i tvoji nadamci za mene,no comment :D


Link to comment
Share on other sites

Hvala na odgovoru Mitzi pretpostavila sam da je jezik barijera a i nije lako sa nepoznatim sarađivati, sad je on otputovao a žena mu u Sarajevu 
Hemija na sve strane ovde još će biti neke svadbe vidim samo mlada da pristane  <:-P

Link to comment
Share on other sites

Digla se zbrka zato pošto se seije pokazuju na isti dan,da nije tako nebi nista komentarisao.Ali svake godine neka serija bude optuzena za plagijat i vec sam iscekivao nesto ovako.Da serija nije popularna nebi progovorio.
Naravno da cu te sa njom usporediti,znam i ja sta tebi paše :D
Ja hocu glavnu ulogu Dragana >:)

Link to comment
Share on other sites

Mani se MItzi takvih scenarija,daj mi kakvu rom-com,gdje se vas dvije borite za mene :D
Odgledao sam mozda 4 filma max sa ove liste,ali nisu stavili Admiral,Pirate,PapreBoy ili kako se vec zvao film,uglavom dosta filmova na ovoj listi su znar koji ja ne gledam i vjerovatno necu ni gledati.
A koliko je Healer popularan govori dovoljno podatak da 14 epizoda na Dramabeans ima preko 1300 komentara,mislim da je jedino Alien bio tu negdje sa oko 1000 po epizodi.Serija je ludo popularna i to najvise zbog Ji Chang-wook jer covjek glumi za sve pare,njegova gluma u 14 epizodi je vrh.

Link to comment
Share on other sites

Sanja ili Ado nek mi ponovo kažu za viki one programe što prikrivaju adresu, ubacila sam Hola ali mi ne dozvoljava gledati Healer na viki, kako kod vas da li možete gledati sa tim programima, da li se jedan zvao firewall  :-/

Link to comment
Share on other sites

Ma ako će Dragana biti scenarista očekujte nešto još luđe od Full House ili Fated...  =))ž

Ja filmadžija @-) još manje filmova nego on pogledala a naravno najveći utisak Secretly, greatly i Confession of Murder, juče konačno u dva dana odgledala novi film RKenshin lepi pejzaži ali previše krvi na sve strane, valjda volim one čiste borbe s mačevima više ali i za mene koja nisam ljubitelj takvih filmova solidan film. Takvi filmovi Ado bez obzira na tematiku ne treba da se propuste jer kao na filmu tako i u životu smena gorkog i slatkog 
Hobi ima dobar ukus za filmove a Anagard za one romantične vidim bio lep onaj njen film što je jednom preporučila 
class="entry-title" style="font-weight: inherit; border: 0px; font-family: Georgia, 'Times New Roman', serif; font-size: 2.4rem; margin: 0px 0px 0.133em; outline: 0px; padding: 0px; vertical-align: baseline; clear: none; color: rgb(51, 51, 51); line-height: 1.3; background-color: rgb(255, 255, 255);"

Link to comment
Share on other sites

@orhidjea ja sam ti vec preporucio Zenmate,dodatak za browser koju ukljucis ili iskljucis po potrebi kada ti treba za neku seriju.Meni npr kada gledam Healer,dozvoljeno je u njemackoj,ja lijepo stavim da mi je IP adresa u Frankfurtu pomocu tog programa i gledam na viki :D.Jednostavan za koristenje,praktican i lako se instalira ili brise kada ti ne treba.
Mitzi mozel ovako,ja se borim za tebe,ja neki milioner,ti obicna djevojka a Dragana moja zla majka koja hoce da se ozenim Sanjom,koja izgleda kao dobrica ali je ustvari kopija moje majke.Imas likove,sada samo razradi pricu :D

Link to comment
Share on other sites

Hvala junior idem isprobati a vi smišljajte scenario mada čim nema Dragane mora da je drama već napisana do kraja
Siroti JS s toliko masnica, tek prva epizoda, obećava drama.... samo da su mu stavili neku novu partnerku
Inače lik iz H bi potpuno odgovarao i LJK ali kad je JCW mlađi i atraktivniji publici, dobar skop glumaca kao što Mitzi juče reče negde mi se čini da je PMJ nekako krupnija od Healera ili mi se to ponegde tako čini 

Link to comment
Share on other sites

Orhideja filmove kao sto su RKenshin ja ne propustam,to sam odgledao cim je izasao dobar snima,vec sam negdje napisao najdrazi Japanski film i jedna od drazih trilogija.A pomocu tog programa mozes gledati serija na dramafever,soompitv i viki bez problema,samo stavis da ti je IP adresa u New York i uzivaj :D
Sta je smijesno Mitzi,plot je odlican samo razradi pricu :P

Link to comment
Share on other sites

Pohvaljujem program Z, isproban već za v i df i radi normalno samo meni nije nudio gradove već države za promenu. Hvala 1.000 puta  :)

Mitzi da li ti nekad usisavaš ili nosiš na izduvavanje tvoje kućište, mm je tim opsednut svaka tri meseca nosi komp kod rođaka što ima kompresor da se to izduva a prašine na sve strane i naravno radi bolje ne pregrejava se i to. Mislim da su programi kao Z samo jedan dodatak kompu kao ad blok i slično. Ako budeš probala očekujemo utiske 

Link to comment
Share on other sites

Drustvo na brzino trebam vase nasvjet/priporuke. Mislim da od panike da ne razocaram imam popuni blackout. Ovo je gostim kroz vikend korejski vecer as kolegicama koje na pocetku zanimanja za korejsko sceno. Bila jim je (jedina drama kojo gledale) Faith pocetak, onda neki filmovi. Najvise vole komedije i nekako na taki vecer neke tezke dramaticne stvari itako ne ide. Znaci sa moje top liste vec sam izbacila sve pripuruke ^#(^  i nekako nezelim nesta sto nije bilo provjerjeno i tako ostala bez dobre ideje. Komedija, najbolje rom-com i obavezan sretani konac (koliko to vec korejcima u filmima uspje). Prosim i hvala vam vec u naprjed!

Ah jos nesto, dobila sam kimchi  cak i soju ali treba mi jos nesto za desert, sjeti se ko sta osim sladoleda jim jos za desert?

@orhideja i japanski filmovi, znas da sad ne sjetim ni jednog rom-coma sa happy endom koj nebi bio vezan uz dramo. Ti? Biloko, da se sjeti? Vecer ce biti korejski pa nije tako vazno ali me sad ipak nervira kako se ne mogu sjetit.


Link to comment
Share on other sites

Orhideja nema na cemu,jedostavan program a omogucava gledanje serija sa svih navedeih stranica.
Mitzi ja gledam na Viki serija radi komentara da se malo smijem i to samo Healer od serija koje pratim,sve ostale gledam na stranica koje imaju epizode u jednom komadu.A ja se tebi nebi nikada smijao u lice kao sto bi ti meni :(
Meni se svidja Rkenishin zbog toga sto ima sve u sebi,akcije,drame,rom subplot a Death Noth,radije bi odgledao anime nego film.A Royal Battle mozda nekad odgledam,nije mi na prio listi.
@lexiesanja sa Mariage No Dating ne moze pogrijesiti,sigurno ce se oduseviti tom rom-com.A sto se tice japanske,ja ti preporucujem Rich Man,Poor Woman dramu,meni je bila odlicna.
Filmovi My P.S. Partner,Spellbound,Plan Man,Classic nije rom-com ali se isplati odgledati
Japanski Cyborg She,

Link to comment
Share on other sites

Mitzi ma da možeš i sama isto ako ti je komp blizu radijatora nama se na jednom starijem modelu dešavalo da se leti pregrejava pa smo morali jednu stranicu ukloniti sa kućišta, bolje je radio a i prašina opet bolje ulazila ali ako bar u dve nedelje usisaš malo dosta pomaže a generalno usisavanje sa kompresorom još bolje, inače za obični usisivač iznese se na terasu kućište da ne bude po sobi prašine pčelica si ti 

Link to comment
Share on other sites

@Mitzi.D. baklava korejcima svaki dan na mizi ;) Pretty romance cuje se odlicno! Love 911  odgledale prosli put, neznas koliko se izsmejale =))
@adnanado ja govorila o filmovima drame nekako necemo uspjeti u jednom veceru ali cu kolegicama poredovati tvoje pripuruke ako bi koja zeljela odgledat i dramo


Link to comment
Share on other sites

Jedan od glavnih razloga za kvar racunara ili laptopa je pregrijavanje,sto cesto dovodi do kvara graficke kartice ili maticne ploce.U slucaju kvara graficke nije veliki problem ali kada fsuje maticna bolje kupiti novi racunara ili paptop jer se ne isplati davati pare za novu graficku.Kao sto je rekal Orhideja najbolje je kompresorom ispuhatu svu prasinu ili otvoriti racunar,lapoto i ocistiit ga lijepo iznutra pazljivo.Ako ko od vas koristi Chrom kao browser nek ga izbaci iz upotrebe jer pojede sav RAM racunara i usporo ga maksimalno,koristiit Firefox ili Operu,ako imate McBook onda safatri :D
@lexiesanja filmovi dodati takodje.

Link to comment
Share on other sites

Meni je bila omiljena Opera zbog Chroma je godinama ne koristim a izgleda će biti poželjno jer i moj aser lap već star par godina mada kaže mi mm da se može osigurati i tako star lap i onda si siguran do mile volje gledati... 

Sanja a ovo A Moment Of Love,  A Millionaire's First LoveAkai ItoCrazy Little Thing Called LoveDaddy Long LegsHanamizuki -May your love bloom a hundred year-In Case of LoveKimi ni TodokeKyou, Koi wo Hajimemasu a samo sam htela preporučiti zadnji film daj ti njima neku komičnu japansku dramu od šest ili osam epizoda pa gledate u dva dana biće im možda interesantnije ako ste sve filmove iscrpile  :)

Link to comment
Share on other sites

@orhideja ma i ja sam vec tako razmisljala. Nekako drame ipak imajo tisto nesto posebno sta u filmu nikad nece biti... ma dobro razmislit cu i o drmah pa da sam spremna sa nekimi predlozi pa moze one onda same izbrat sta zele.

Hvala,hvala i jos jednom hvala za predloze... cak moj mozak poceo radit uz vase predloge ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..