Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

Znate, mladiću, rekli ste da imate velikih problema, onda bi red bio obaviti kompletan pregled. Ne morate se bojati, imam tople ruke  ;)  Eto, vidite, nije ništa strašno.Hmmm...:-/ Ne morate se stidjeti, pa svi smo različiti..:-?
Znate, dragi moj, nije to tako veliki problem. Mada Vam ne mogu reći da će se stanje popraviti s vremenom..

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro doktorice,koji je to ne tako veliki problem,moram znati detaljnu prognozu da bi se mogao krenuti u rjesavanje tog ne tako velikog problema :D
A upravu ste,ruke su vam baš tople,čim ste me dotakli sva sitdljivost je nestala u trenu >:) Mora da imate zlatne ruke :P
Ja se najmjerno nisam htio brijati,jer sam cuo price da doktorica voli vukodlake =))

Link to comment
Share on other sites

Iskreno, ni jedan se pacijent još nije požalio na moje...ruke... :P
 A što se tiče brijanja, pa određene zone volim izbrijane, neugodno je kad ti dlake stalno zapinju...Ali stvarno volim da je muško -muško, ali ne u smislu majmuna, nego onako, seksi maljavo...
 Ali, samo se vi opustite...Sestro, molim Vas, donesite mi onaj mikrometar, bojim se da je centimetar preveliki...

Link to comment
Share on other sites

Ma ja sam uvijek u dobrom rapolozenju,ne znam zbog cega ste svi mislili drugacije,jednostavno nisam imao vremena za forum ali sada sam nasao.
Kada god dodjem na nas forum lijepo se ismijem,a smijeha i sale nikada na odmet ili viška.
Ali hvala u svakom slucaju na svemu :)


Sestro nemoj te se zavaravati,vi ste kljuc u rjesavanju mog "malog" problema,pitaj te doktoricu,ona ce sve lijepo da objasni zbog cega =))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..