Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

Što ću kad volim da ga bockam, pogotovu, kad se tako ušuti jedno vrijeme, pa se uplašim da nam je jedino muško na forumu netragom nestalo.  Nije mi jasno, da se pojave novi, ostave dva tri posta i netragom nestanu. Zar se uplaše?   Pa nismo mi strašni. O:-)
Dobro, možda samo malo... >:)

Link to comment
Share on other sites

Mili moji, RL je previše ozbiljan i previše težak, da bi bez doze svakodnevnog smijeha, normalan čovjek izdržao, bez nekih težih posljedica po svoju psihu. Zato,  samo opušteno....


Ado, dušo, jesi li vidio kako leti perje, kad se pile čerupa? Hm?
>:) >:) >:)
 Ali, nakon toga, svi uživaju u njemu, zar ne? B-)

Link to comment
Share on other sites

Deifnitivno ovaj nas forum nebi bio ovo što jest bez nase šale i ludih ideja.
@draaagana aj što perije leti,nego je za prste polizat kada zavšiš sa njim :D
Izgleda ja sam jedino dovoljno hrabar da ostanem na forumu,vidi se ko je pravo muško :P

I da ne zaboravim,Ana Bajram Serif Mubarek Olsun,puno zdravlja,sreće i rahatluka tebi i tvojima :)

Link to comment
Share on other sites

@Mitzi.D. draga, nemoj mi umrijeti, tko će onda sa mnom rešetati Adu...Mogao bi se previše opustiti, a onda zlo...
 Što se tiče opservacija, ja sam samo objektivna. Ako si gledala Tal- Tala U Empress Ki, onda shvaćaš da je pravo muško i u suknji i sa kosom do pola leđa. Jednostavno ima ono nešto. GMN to nema, bar ne u mojim očima. Gledam ga u WGM i ni tamo mi nije baš po volji. Sada je stigao novi par u WGM i u njemu je Song Jae Rim i mislim da će on biti totalno lud. Toliko je otvoren i ne glumi lažnu stidljivost, jednostavno mi i on ima ono nešto što me je na prvu privuklo. Ako imaš vremena pogledaj ga malo. 

Link to comment
Share on other sites

Znaš da sam mislila da je TalTal bar deset godina mlađi od GMN... Kad si mi rekla da su isto godište, skoro sam se prevrnula... Zar ne izgleda bar desetak godina mlađe, priznaj? A tek glas što ima....Dođe mi da se prevrnem na leđa i sve četiri dignem u zrak.....Mmmmm....Le prrrrr.....Le mjuuuu

Link to comment
Share on other sites

Pridružujem se čestitkama svima koji slave
:)

adnanado pogledala sam 8 epizoda outlandera i jako sam zadovoljna, serija ima sve što je potrebno za kvalitetan proizvod
=D> hvala na preporuci. Jesam li dobro shvatila da će biti 10 epizoda pa onda pauza do siječnja?

Link to comment
Share on other sites

@hobi Nema na cemu,serija je stvarno odlicna ali nazalost sa 8 epizodom krece pauza pa se tek u aprilu slijedece godine nastavlja serija.Rekli su prvo da se u januaru nastavlja sezona ali zbog cega su prebacili na aprila nije mi jasno.Ali je makar 2 sezona sigurna,mada treba puno cekati u medju sezoni ali ko ceka taj i doceka :D

Ana ja nikom ništa ne praštam :P

Link to comment
Share on other sites

@Mitzi.D. ma nemoj The chaser si isto gledala.... aj si poslednje vreme u krvolocnih filmih. Ali nije meni za govorit kako sam i sama vec odgledala film :D Nema sta jos jedan film dobre prodkcije jel? Ovdje me i igralska zasedba nekoliko bolje uvjerila.
 I da mozes se veselit Kuroshitsuji-a :-bd 

Link to comment
Share on other sites

adnanado
strpljen, spašen....sreća da imamo druge serije za gledanje do druge sezone outlandera
:)

ranije smo malo raspravljali o utjecaju medija na doživljaj ljepote
pronašla sam jedan video na tu temu.... a ni pjesma nije loša
http://www.magazin.ba/video/ona-je-prelijepa-a-bit-cete-uzasnuti-kad-vidite-sta-su-joj-uradili-video-53328.html

nova drama....a jesu se pretrgli sa sinopsisom
http://mydramalist.com/11398-night-in-apgujeong

Link to comment
Share on other sites

sinoć me soompi stalno izbacivao , rad na serveru kaže
 @adnanado naišla sam na knjigu Outlander, odnosno Tuđinka na hrv. u izdanju Algoritma, pa ako hoćeš, ili još netko iz grupe, mogu poslati na mejl. Samo je prva knjiga prevedena , ostale su na eng.

Sjetila sam se one tvoje sovice
http://www.boredpanda.com/camouflage-owl-photography/


:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..