Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

It's okay, That's Love mi je super, pogotovu što volim Jo In Sunga, taman mi je za tu ulogu ( čitaj presladak), a Gong Hyo In mi je posebno draga još iz  The Greatest Love. Par su urnebesno sladak i urnebesno lud. Savršeni su. Točno dobiješ onaj osjećaj da nekako pripadaju jedno drugom na mnogim razinama. Baš su " kliknuli "  od samog početka.  K'o što Mitzi kaže: u svakom od nas čuči po neki luđak.

Link to comment
Share on other sites

Isto godište, ne mogu vjerovati, djeluje bar deset godina mlađi od Nam Goong Mina. Definitivno, definitivno sam za Tal Tala, ti slobodno zadrži Goong Mina.
:x  :x  
Mogu ti reći da mi je glumačka ekipa u TOTL stvarno odlična. Tog glumca,sa Tourettovim sindromom nisam do sad gledala , ali gluma mu je za čistu 10. Imala sam prilike upoznati čovjeka s tom bolešću i moram ti priznati da je odlično odglumio napadaj. Znači scene su mu tako autentične, da sam se pitala nema li glumac stvarno taj sindrom, koliko je dobar.

Link to comment
Share on other sites

Vidim da ste se raspisale u vezi Tal Tal,pa evo vam jedan intervju sa njim http://www.arirang.co.kr/TV2/Star_Focus.asp?F_KEY=2082&sys_lang=Eng&page=1
@draaagana dali si slucajno cula za show Running Man,koji glumi sa Tourettovim sindromom jel u tom show i super je popularan,u Koreji je poznat pod nazivom Žirafa.
Sve vas pozdravljam :)

Link to comment
Share on other sites

Čula sam za Running Man, ali jednostavno nisam imala vremena da pogledam o čemu se radi.  Dobro da imam vremena uopće da jedem i spavam, jer imam toliko posla u zadnje vrijeme, da nemam dovoljno sati u danu, kako bih sve odradila. Moram priznati da sam i u silnom zaostatku sa prijevodima....jednostavno ne stignem. Uskoro počinje i nova školska godina, pa i kćeri pomažem sa pripremama za prvi razred...Što ću, kad  ne mogu odbiti.Znaš kolika mi je frka kad WGM nisam gledala bar tri tjedna.

Link to comment
Share on other sites

Aha, upalilo moje cvrcanje! @Mitzi.D lepo te cuti i videti ovde! Kakav sam pogled dobila od ovih finiiiih kolega kada sam se rascepala od smeha na tvoju konstataciju o dr teskobici   =))  =))   Ovu dramu verovali ili ne, ne zelim da gledam dok se emituje. Cuvam je za maraton kada se zavrsi, suvise sam, pa suvise nekako sve kada je ona u pitanju i stvarno me neizvesnost do emitovanja sledece suvise frustrira tako da sam je stavila na hold posle seste epizode....Nikada ali nikada nisam videla ovakvu hemiju, magnet.....

Tal tal ...pravi muskarac. Potpuno je u pravu @draaagana kada je poodavno opisujuci njega rekla da je pravi muskarac, tiha voda breg roni.... Kada sam ga  prvi put videla i cula :D  pomislila sam jb  mrtva sam, opet padoh na koreanca! Ovaj drugi, ne znam ime, nije ostavio neki utisak na mene.....dok se nije nasmejao  :\">  e ne da je frajer.... Ali ipak, tal tal tal....

Umalo da zaboravim, hvala @adnanado za intervju.

Mozda sam se prejako izrazila kada sam rekla da sam se razocarala gledajuci Fated @orhideja  Ko moze da se razocara u ovakav glumacki perfomans. Vise me je dotukla ta melodrama koja je previse trajala i koja ostaje cak i kada oni budu zajedno. Sa tom bolescu nema sale, kao sto Gun rece i u pravu je. Kako Yangovi glume to je za Oskara ili koja je vec najpriznatija glumacka svetska nagrada. Dva profesionalca koja daju toliko sebe da je njihova emocija prepoznata u svakom delu sveta. To je umetnost!

Link to comment
Share on other sites

Što se tiče tjeskobice, pa Bože moj, netko je nevin i u tridesetima , a netko nije ni sa 14. Mada svi mi imamo neke svoje strahove i traume koje vučemo iz djetinjstva. Netko je više a netko manje osjetljiv. Nego primijetiste li kako ju je Jo In Sung odmah izliječio (Čudo jedno) pa ga sad spopada u svakom trenutku  ;)  Dobar doktor za seksualne tjeskobe, što kažete...javlja li se još tko na tretman kod njega?

Link to comment
Share on other sites

Ahhahaha doslo mi da pevam, kada sam videla da ste se raspisali... Falili ste mi drustvo....

@Mitzi.D. i @draaagana  Samo jedno cu reci ...ahhh i tata bi sine....na takvo lecenje.... :D  O:-)   :\">

Odlepila sam potpuno za My Secret hotel... gledam ja juce raw naravno kao i svaki zaludenik kome je to slamka spasa u uzasno losem danu, duga prica sa jedva srecnim krajem,  elem, odnese mi njihova hemija sve brige. Uhvatim sebe, kako skipujem samo tako, trazeci scene njih dvoje...Pale ekran! Ko je radio muziku za ovu dramu je genijalac...I odista je ova Tvn sezona rom coma sa odlicnom muzikom! Sta da vam jos kazem, toliko sam se zanela da sam u jednom trenutku ili vise njih, potpuno zaboravila da je ovo drama sa ubistvom gde bi kao trebala da se zapitam ko li je mozda roknuo onog, nikako da mu upamtim ime.....

Link to comment
Share on other sites

Večeras još jedna doza. Ti bokca, postat ću ovisnik....zamislite mene kako bauljam naokolo tražeći Tal-Tala   @-)  Ne znam da li pratite Dicovery of Love, vrlo dopadljiva rom-kom, pogledajte ako imate vremenaJa ovih dana dišem na škrge, ubi me astma...susjedi odlučili da me se riješe, na vrlo suptilan način (kao da su čitali Agathu Christie) Uzgajaju ambroziju u neograničenim količinama. Ja k'o manijak svako proljeće čupkam svaki i najmanji izdanak te biljke iz svog dvorišta voćnjaka i vrta, ali u susjedstvu su cijele plantaže.Najgore mi je što ne mogu da spavam noću. Spavam sjedeći.  Koma....

Link to comment
Share on other sites

Još mi se ništa ne kreće gledati, baš sam u nedoumici koju od tih početi ili čekati novi dramski talas.
Nije ti lako dragaaana, meni je nešto s proljeća smetalo ovih godina ne, ali uvek čujem za neke nove alergije koje se javljaju ovih godina. 

Link to comment
Share on other sites

Mozda bacim oko na My Secret Hotel ali dosta mi je vise serija ove godine gdje se bivsi vracaju jedno drugom.Secret Hotel i Discovery of Love imaju istu radnju ali bi Secret Hotel nekad odgledao zbog ubistva i doze misterije u seriji.
Ana bez razmisljanja kreni sa gledanjem Joseon Gunman,ima sve akciju,romatiku,saguke i naravno Lee Joon Gi koji je rodjen za ovakve drame :D


P.S. koga varam,vjerovatno cu odgledati i Discovery of Love kad tad :P,samo dok prodju serije sa ovakom temom.

Link to comment
Share on other sites

Da su par i u real life tesko,ona se zabavlja sa onim glumce sto je bio glavni glumac u Nine Times Time Travel a sada u The Three Musketeer.
Nisam gledao taj film a svidja mi se opis radnje u filmu.
A sto se tice P.Bom napustila je Show jer je iz USA uvozila neke lijekove koje je pila zbog depresije ili cega vec ali ti su lijekovi zabranjeni u Koreji pa je zbog toga izbio skanda.Sto je najsmijesnije,to se sve desilo prije 4 godine,i tada kada se sve to desilo lijepo je rekla zbog cega je to uradila i ljudima je bilo jasno nema kod nas tako nesto pa je uvozila iz USA i pustili je na miru.Ali sada se neko nasao pametan pa sve to iznio u javnost sto je nju emocionalno izmorilo,znas kako su kriticni svi u Koreji i zbog toga je napusila show i otisla na turneju sa grupom.
Nakon sto je ona napustila show za njom su jos dvije cimerice iz njezine sobe,svaka u razmaku od par sedmica.Prije par danas jos jedan ukucanin je najavio da napusta show,pa cemo da vidimo ste ce se dalje desiti,ocekuje ulazak novih clanova ili gasenje show,ali sto se tice gasenja cisto sumnjam,jer je internacionalono nevjerovatno popularan.
Bas sam se malo raspricao :D

Link to comment
Share on other sites

Nikad mi bilo draže videti tvoj post, ali uvek se smejem Gunovim grimasama kako mu samo uspeva svaki put
Gledala JGunman do 13 i sad nikako odlučiti dalje, kako Mitzi voli reći nije za umreti drama ali ima dosta dobrih kadrova, gluma odlična, ambijent, više je ozbiljna nego komična ili romantična, bilo bi mi žao da ne pogledam sve epizode do kraja. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..