Jump to content

Jin Se Yeon 진세연

RoseM

Recommended Posts

Yaygın aktörler görücüye
son bir yıl içinde aktif ve onlar bu yıl daha fazla parlaklık öğrenmek chongchuldong. Geçen yıl, ay severler - Hong Jong-Hyun tarafından "Scarlet Kalp almak mekan bulmak için yan, gökyüzünde nehirler yan çıktı. Geçerli dram taşıdılar Her grup polis ailesi "karakter" Kral da isteyerek meşgul ortasında meydana film çekmek 'seviyor ". geçtiğimiz yıldan bu yana hedef iki hafta süre içinde birleşme geciktirilir. 'Kıskançlık Enkarnasyon, ters iki yaşındaki kralı bir duman deliği duman romantik ve aynı zamanda insan trafiği Go Kyung-pyo Seo Ji Hye. Biz de törenden sonra tekrar buluşuyor. Geçen yıl Ödülü daesangseo hareket eden bir yıl sonu MBC Alınan 50 bölümlük dizisi "Prison Öfke Jinse ikinci gün bonsang ödülleri üzerinde yıl ortaya koyar. 100 de şarkıcı Seo Kang-joon ile eşleştirilmiş Film Ödülü ve Blue Dragon Film kupa için geonnenda inşa Sang üzerinde Baksodam geçen yıl Yılın Çaylağı ve En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu aldı. 

Liste halk. "Jin Se-yeon, eski dansçı Takı S ... Aetdoen bakmak 'göz alıcı'

1484567586568658.jpg

Ekseupocheu yiahyoung Haberler] Jin geçmiş Seyon tersine çevrilmesini serbest bırakıldı. 

Eski yıldızlı listesinde 16 gün yayın TVN 'yayınlanan 2017 liste' bir şovmen serbest bırakıldı olmanın tuhaf bir iş vardı. 

Jin Se-yeon tarihini invert sadece bir dansçı olduğunu. Bir stajyer olarak katıldı 15 yaşındaki sokakta Jin Se-yeon döküm ajansı Star Empire olduğunu. Ben öğrenme yolunda yürümeye dwaetdago şans için resimsel model olarak atanan üç ay stajyer Takı birim gruplarda, bir yedek dansçı olarak sahneye üzerinde durdu. 

Bu arada, Kim Min - 2012 yılında Seok TVN draması 'Shut Up Çiçek Boy Band' 2011 Mnet 'Superstar K Sezon 3 ile yaptığı ilk, o konuşma gücü katılıyor oldu. Ama asıl sürpriz, sadece bir eski şef. bir bar ppomnaen pişirme becerileri çalışır beri üretim yapan beş yıl süreyle. 

Gimahreum çok ekonomik bir haber = Yıldız Eğitim Merkezi (Star) Madde 18 grup düzenli ders öğrencilerini aldı başlatın. 

İşe alım süreci, aktör, aktris süreci, giriş sınavlarında ve üniversite pratik müzik grupları için uygulanan müzik kursları da dahil olmak üzere sinema kabul, beş ders olmak üzere toplam için şarkıcı-yeonyoung kabul süreci kalkınan vokal ve tiyatro kursları. 

eğitim kurumları, eğitim, eğlence, vokal giriş olarak, sigara içmeye devam bu yıldız bir liderdir. Bu etkinin nedeni duman dersleri, her alanda yetenekli eğitmenler vokal eğitim yoluyla-Star öncesi olasılığı ilerletmek için yardımcı olmaya odaklanmıştır. 

eski ve yeni oyunculuk Kurs direktörü ve müzik direktörü Kim Tae - Won süreci doğrudan eğitim programları ve eğitim programları chaengginda. Sonuç olarak, bu yardım her yayın, büyük yerli ajans birlikte şirket yıldızlı doğrudan antrenmanda seçmelere programı sürüyor kazananlar ve katılımcıları taburcu edildi yıldızın bir avantajdır ve alınan öğrencilerin becerilerini unearthing başlangıç . 

yıldızlar hapis Salı günü Jin Se-yeon, "tüm sen yıldız 'Tribologists, Kara kompleksler, Merhaba Venüs kireç, örneğin yaklaşık baechulhae naeteumyeo olarak Kız Günü bitkinlik, Sonsuz Woo-hyun, Mamamoo Güneş, 101 üretilen gimsohye, sıcak ikramiye bebek, profesyonel bir eğitmen ile yoğun oyunculuk ve vokal dersleri alan 7-2 ay ilk ajansları ile durumdur. 

yıldız böyle bir sistemin doğrudan sorumlu kısa film yapım süreci olarak Daehakro performansları, canlı konserler, film yönetmeni, farklılaşma ve diğer kurumların, drama ve müzikal tiyatroda sadece normal eğitimin sınırlı alan kapalı inşa ediyor. Özellikle, maliyetlerin kısa filmler ve performansları Daehakro tüm yıldızlı ödenecektir. 

Bu 18 düzenli kurslar 24 Ocak tarihine yıldızı, tarih gelip 1 Şubat vardır başlar.

20170119151042853400.jpg