Jump to content

К-поп и забава за EX-YU/ K-pop i zabava za EX-YU


Recommended Posts

Kako si krenuo dogovoricemo se da te zovemo Hepiendovac  =)) =))  i mene je Gabi jedno vreme odusevljavala svojom glumom, sad sam se setila i jedne stare drame gde je devojka bila rudarka, a setila sam se i Rozalinde sa Thalijom o kojoj si verovatno cuo jer je i muzicarka

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Meni je ova sa Thalijom i Colungom bila prekomicna.
id="watch-headline-title" class="yt" style="margin: 0px 0px 5px; padding: 0px; border: 0px; color: rgb(34, 34, 34); font-weight: normal; overflow: hidden; white-space: nowrap; word-wrap: normal; text-overflow: ellipsis; font-family: arial, sans-serif;"Maria La Del Barrio- Thalia

Link to comment
Share on other sites

Evo i ja da vam se pridruzim. Zaboravili ste da pomenete prvu spansku seriju na ovim prostorima, u stvari ne spansku vec meksicku (veeeelika razlika) Rosa Salwahe.... kidanje  od serije ako mene pitate. Pa potom Kasandra, cije ime mozete malo malo pa cuti.

Potom Esmeralda, gde moram priznati jos mi je ostala navika da nekog ko je priucen lekar kazem da je dobio ekspres diplomu kod nje...Bilo je i dobrih meksickih serija..

Dobra stvar je da naucih poprilicno spanski. Na JT ukoliko neka serija nema engleski i spanski moze da posluzi. Portugaki i brazilski su toliko melodicni, pevajuci jeziki. Brazilske serije su bile vrh. @adnanado a devojke... nema se sta reci.

Pored engleskog koga sam sama naucila jer sam mrzela da pevam nesto sto ne razumem tu su ruski, po nesto italijanskog i svi jezici juge, sa tim da makedonski obozavam i razumem kao srpski.

Link to comment
Share on other sites

Narode, komenar koji sledi  apsolutno nema  nikakvih politickih konotacija.

Pazite ovo, 4. oktobar, revolucionarna euforija, jos svi u soku, Kostunica gostuje na RTS- u, uzivo odgovara na pitanja...
Javlja se baka u program..
Ja bih da Vam cestitam na pobedi i da pitam hoce li se nastaviti emitovanje serije Lilijana!!!!!!!!
Njegova faca    :D 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..