Jump to content

К-поп и забава за EX-YU/ K-pop i zabava za EX-YU


Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@aida meni bi ona bila ljepa ako ne bi imala tako napusenih usta u Autumn Tale.
Ona pjeva ovu pjesmu?
Znam, da onaj koji je igrao Gongmina u Faith pjeva za QIHM a za nju ne.

Link to comment
Share on other sites

Meni su sve te glumice nekako lijepe na svoj način tako da ni jednu ne mogu izdvojiti...još...bolje znam koje mi se ne sviđaju
;)
Drago mi je što sam pogledala Full House, zabavila sam se i opustila

Novi projekt

http://www.youtube.com/watch?v=uXLZp-8cXy0

Link to comment
Share on other sites

@aida ja sam mislila, da mozda to ona pjeva.
Ovu pjeva kralj Gongim za Kraljicu InHyun hehe :)

http://www.youtube.com/watch?v=5Ciqvu3emSc

@hobi svaka je po svoje simpaticna, imas pravo. Ako dobro glumi nije ni vazno, da je plastik fantastik.

Link to comment
Share on other sites

@aida Song Hye Kyo  da ona je čuvena kod njih, a poznate su , Sung Yuri, Park Ming Young, Kim So Eun, Lee Min Jung, Shin Min Ah, Lee Yoo Won, Kim Hee Sun, Kim So Yun, So Yi Hyun, posebne su mi Kim Tae Hee,  Han Ga In,  Shin Min Ah, Han Hyo Joo, Park Shin Hye, Choi Ji Woo, Lee Boo Young, Jin Se-Yeon, gledala sam i dve starije glumice iz drame Five Fingers/ Chae Si Ra i Cha Hwa-Yeon/. Neki pojam lepote, kod njih isto predstavljaju velike oči kao što ima Shin Min Ah. 

Link to comment
Share on other sites

Ne razumem kako jim je ljepa Kim Tae Hee, Shin Min Ah i Park Min Young. Sve tri vrjede kao neke top ljepote a meni su sve... meh. Sve tri su mi previse plastice i jos jedne od njih nisu neke dobre glumice.

Link to comment
Share on other sites


Shin Min Ah im je jedna od prvih glumica. Kao što hobi već reče svaka od njih ima neku svoju posebnu lepotu i šarm. Druga stvar je ako je ono što mi vidimo samo šminka. Nisam dodala i Ha Ji Won, meni je simpa Ha Ga In, kao i Han Ji Min,  Lee Jun Ki je imao veliku želju da bude u nekom projektu s njom ali je odustala u poslednjem trenutku od Aranga. Iz drame Thorn Birds imamo isto dve glumice Han Hye Jin i Kim Min Jung.

Link to comment
Share on other sites

Meni su simpatice Han Ga In, Kim Hee Sun, Park Shin Hye, Moon Chae Won, Ha Ji Won. Jedino se mi Han Ga In ne svidja previse kao glumica.

@aida mislis reci, da imajo savrsenog kozmeticara :)

Link to comment
Share on other sites

@orhideja   mislim da si u pravu, bez obzira na drugačiji ten,  kozmetika igra presudnu ulogu jer često su našminkane tako  da imaju porculansku put, čak u nekoliko drama reklamiraju čuvenu BB kremu. Drago mi je da smo se dotakle te teme jer već duže o tome razmišljam. Primijetila sam da su se glumice u godinama podvrgle botoksu, ako ništa drugo onda barem na čelu. Ali mi nije jasno što je s ovim mlađima, zar se tako boje starenja? Sad sam se sjetila putopisne emisije našeg novinara Gorana Milića. U jednoj epizodi je uspoređivao Sjevernu i Južnu Koreju, a jedna južnokorejska tv voditeljica mu je rekla da žena na kojoj se vide godine nema što raditi u tome poslu.

Nego da se vratim na ljepotice, neke znam, neke pri put vidim i dalje ne mogu reći da mi je neka najljepša jer sve imaju neke svoje kvalitete. Nego ja u taj poredak ljepotica ne bih stavila one dve Parkice, Park Shin Hye i Park Min Young. Previše mi liče na djevojčice. One jesu  i popularne i simpatične,   i slatke, pa bi ih možda tako kategorizirala.

Link to comment
Share on other sites

Park Shin Hye me nije odusevila u seriji YB ali mi je u TOHeaven bila jako lepa. Nisam neki njen fan, u YB mi je valjda smetala njena kratka kosa, bolje joj stoji duga kosa. Ja  nisam mogla verovati ,kada sam gledala Five Fingers kako one dve starije glumice izgledaju pogotovo  Cha Hwa Yeon koja je rodena 1960 a  Chae Si Ra je 1968. Onako prijatno su me iznenadile svojom glumom, a i uloge su im valjda odgovarale.  Od tih starijih glumica uvek me odusevi Jeon Mi Seon  isto je iz Five fingers - jedna od omiljenih mi drama. 


http://www.hancinema.net/korean_Chae_Si-ra.phphttp://www.hancinema.net/korean_Cha_Hwa-yeon.php
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..