Jump to content

К-поп и забава за EX-YU/ K-pop i zabava za EX-YU


Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

 

Navillera donela nekoliko lepih pesama :lol::wub::wub:

 

 

JaeHwan me prijatno iznenadio sa ovom pesmom! :heart4:

 

Ja i dalje cekam da cujem Gawin i Aye zajedno da otpevaju ovu pesmu! U 18.-toj epizodi su se mogli cuti njihovi glasovi... zajedno. Ne znam da li da ocekujem ili je ovo bio spoj njihove dve izvedbe... ali tacno sam se najezio cuvsi ih zajedno.... PRELEPO! Voleo bih da stvarno izadje zajednicka pesma!! :heart:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ah da, bilo je sinoć. Došla sam na glasovanje. Zanimljivo je kako su dvije pjesme na francuskom tijesno vodile da bi ih na kraju Italija pomela.

Velika Britanija nula bodova? Baš nitko? Izgleda da Europa ima nešto ozbiljno protiv trube

Da se malo nasmijemo

P.S Danas mi kasno pali lampica. Kužim zašto je UK u ignore modu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Meni je bilo par dobrih nastupa ali najviše me iznenadilo koliko mi je ušla u uho Ukrajina jer sam se čudila što je to prošlo u finale da bi mi na kraju u finalu bili među dražima :sweatingbullets: mislim da ima taj neki hipnotizirajući čar i baš ti ostane u glavi cijeli nastup. Što se tiče pobjednika - Italija nije loša ali mi nije za pobjedu (draža mi je bila Finska što se tiče benda i pjesme). Možda su pobijedili zbog nastupa i to što su mladi i zgodni, ali neka raznolikosti na Euroviziji jer odavno nije pobijedio bend i taj žanr teško prolazi kod masovne publike tako da svaka čast. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@puzlator valjda postoji nepisano pravilo da nakon normalne pjesme pobjeđuje manje normalna. Mislim da bi se bend mogao proslaviti u domovini i šire, mladi su. Meni su oduvijek Talijani bili među favoritima na Euroviziji, pa mi je drago zbog njih iako ne pratim taj žanr. Sviđa mi se što se natjecanje odmaknulo od sjevera, praktički će nam biti u susjedstvu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pratio sam Euroviziju iako nisam bio u iscekivanju kao 2019. :lol:

 

Bilo mi je stvarno zao Britanca, da je stvarno dobio jednu veliku nulu. Bas bas mi ga bilo zao :tears:

Bravo za pobednike! Ja ne volim taj tip muzike, ali na drugo slusanje pesma i nije toliko losa... 

Moj favorit je bila Francuska, ali gledajuci ko je pobedio 2019, moj favorit, nije se moglo opet desiti... imaju pesme slican tempo tako da ne ide da slicne pesme pobede jedna posle druge. XD

Bilo je jos tu pesama... Island jako simpaticni, a Ukrajina top! Tacno te hiponotise pesma. Jako mi se svidela. Rusija, onaj refren top, a sve drugo bezveze. Spanija... volim! Svicarska, da je ples bio manje drven, tacno bi bila jedna od favorita, i pored politickih sranja i pozadine! Ne mozes Euroviziju bez politike. LOL Da, i Belgija, moj tip pesme... tacno su bili drugaciji. Kao i Portugal!

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@Mio- da Francuska je išla na homage Edith Piaf i skoro im je uspjelo. Meni je bolja od Švicarske.

A Britanac to nije zaslužio, sasvim je OK nastup i pjesma. Pa da mu čak ni Irska nije mogla dati 1 bod?

Podsjeti me, što je bilo 2019.?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@hobiProšle godine je bilo zbog COVID-a odgođeno. 

 

Ja sam se isto začudila za Englesku jer mi je ova pjesma čak bila možda i njihova najbolja što su poslali u zadnjih 6-7 godina. Očekivala sam da će dobiti bar neke bodove ali me nije začudilo da su na dnu ljestvice jer, koliko sam primjetila, zemlje koje idu izravno u finale su dosta često zadnje na ljestvici. Katkad mi se i čini da ih ne briga što šalju jer eto, ionako su u finalu pa mogu eksperimetnirati i što upali. Evo, ove godine me Njemačka "začudila"  i još ruka koja pokazuje srednji prst, što je na kraju i bio biser cijele te pjesme :huh: 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@puzlator vidi mene zaboravne. Da Njemačka je bila drska, kao ja ne mrzim la la la ali evo vam svima prst i za to im je netko dao bod. Englez se barem potrudio da nas razveseli, a nije lako pjevati i drmati se u kožnoj košulji

 

A vi ste se pitali što ćemo ovdje pisati:piggydance:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..