Quantcast
Jump to content

К-поп и забава за EX-YU/ K-pop i zabava za EX-YU

Recommended Posts

• Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@hobi danas dolazim i pitam se ko li je ova nova lepotica i članica na forumu kad ono tvoj novi izgled . Hvala što me podseti na njegovu prvu dramu koju sam gledala izgleda od te drame patim od second

Prenosim s YT kanala Ichigo1403                

• 3 weeks later...

Our Song je  zabavan šou gdje se mlade zvijezde uparuju s veteranima naslijepo, samo prema glasu. Nastupa Xu Weizhou iz drame Heroin kojeg sam prepoznala tek u drugoj epizodi kad je začešljao šiške:D

Zatim je tu dobro poznati Xiao Zhan, koji je drag i iskren momak lijepog glasa. Nisam se mogla odlučiti koju izvedbu da vam stavim jer su stvarno dobre.

Spoiler

Evo plejliste  pa birajte

Ovu obavezno gledajte do kraja!:lol:

Spoiler

Zadnju epizodu nisu preveli, pa ne znam tko je pobijedio. :criesariver:

• Like 2
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Poceo sam seriju 'Nabi, My Stepdarling' :D Opening pesma im je :wub:

A jos slusam 'Mr Queen' OST. Stvarno dobra drama... svidja mi se, sto su sve vreme, drzali humor, cak i u malo ozbiljnijim trenucima i epizodama. Odradili su to veoma dobro!! A dalje... muzika, gluma, prica, sporedni likovi... sve mi je bilo dobro! Nisam imao momenata gde mi je bilo dosadno... sve pohvale!! Mozda mala zamerka je to kako su zavrsili pricu o Bong Hwan-u. Fali mi tu nesto... iskreno. Ali to je taj jedan deo... kao celina, veoma dobra drama. 

:hooray2:

• Like 2
21 hours ago, Mio- said:

Mozda mala zamerka je to kako su zavrsili pricu o Bong Hwan-u. Fali mi tu nesto... iskreno. Ali to je taj jedan deo... kao celina, veoma dobra drama. 

:hooray2:

Slažem se, meni je isto nešto na kraju nedostajalo zato sam i mijenjala ocjenu tri puta između 9,5 i 10 jer me nešto kopka i ne da mi mira taj kraj.... ali opet s druge strane, serija mi je tako dobro došla i do zadnje epizode-dvije nije mi imala zamjerke pa i zaslužuje 10 :approves:

• Like 1
  • Love 1

Također se slažem, kao da nisu znali što bi s njim. Mene je zbunilo što je onaj negativac Han i dalje prisutan, a znamo da je od prvog Hana napravio eunuha. Ali opraštam im jer su me podsjetili zašto sam počela gledati k drame. I od mene 10. Recimo da znam nekoga tko bi želio pogledati prvu k dramu, ova je odličan izbor.:yay:

Već smo ranije govorili da kineski šou uglavnom nema engl. titlove ili ne prevedu do kraja. Ali postoji još jedna nezgodna stvar. Naprasno odrežu dio nastupa, ili čak cijeli, a titlovi i dalje idu kao da pjevaju. I sve se poremeti. Tako su sredili Singer i Super Vocal:crazily:Ja onda ubrzam direktno na pjesmu i basta.

Ima stvarno zanimljivih stvari. Evo poslušajte kako zvuči tibetanski regge rap.

• Like 1
  • Love 1