Jump to content

К-поп и забава за EX-YU/ K-pop i zabava za EX-YU


Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

 

Spoiler

Pisali smo već o južnokorejskoj grupi G.O.D, puštali smo i njihovu pesmu Road (Put). Nama jednu od najdražih pesama te grupe.
Danas smo poželeli da vam skrenemo pažnju na jednu posebnu epizodu emisije Begin Again korejske TV mreže JTBC u kojoj su se našli Sohyang, Suhyun, Henry, Seunghwan i Crush. U izvođenju pesme Road grupe G.O.D. nije učestvovao samo Crush. Zato što su ga savladala osećanja, te nije mogao da peva, a na kraju se i rasplakao. Šta ga je to rasplakalo? Pa kad 4 fenomenalna vokala izvode pesmu u kojoj se pisac teksta pita da li je put kojim ide pravi, da li je predodređen sudbinom ili nije, zašto njime ide kad ne zna hoće li ga on odvesti u ispunjenje snova i da li će čak i ako mu se snovi ostvare biti srećan, pretpostavljamo da je moguće da vas osećanja savladaju. I ja sam se sve vreme ježila dok sam ih slušala. Kako je Crush kasnije objasnio, u trenutku se, iako tu među njima, osetio sasvim samim na svetu i prvi put sebi postavio ta ista pitanja.
2764.png

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..