Quantcast
Jump to content

К-поп и забава за EX-YU/ K-pop i zabava za EX-YU

Recommended Posts

@puzlator Nova pesma od Ateez-a je gold :wub::wub: a i ova od SF9 mi usla u usi, iako na prvo slusanje i nije nesto bila. :lol:

a i Stray Kids nikako da me razocaraju... jednostavno su im pesme bas dobre :wub::phew:

Sa ovom pesmom... jos dosta slusam i 'latest' od GOT7, bas im je vrh! A i ovu od TXT, iako mi se nisu svideli sa debijem, ali ova me bas odusevila :w00t:

JiHoon-a isto jako puno vrtim u poslednje vreme. Pesma mi bas trenutno lezi :wub:

a i ne verujem da mi jos nije dosadila pesma od Ha Sung Woon-a, 'BLUE'. Tu ako nisam hiljadu puta preslusao :lol::w00t::lol::lol:

I jos, AOA sa ovim comeback-om krajem prosle godine... su se stvarno vratile. Posle nekoliko promasaja, za moj ukus, ovo je tako pevljivo! Jednostavno te vuce da pleses!... energicna pesma. Ima ritam! Love :P :wub:

• Like 2
  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Prenosim s YT kanala Ichigo1403                

Aw @hobi prave so ti to nedeljske melodije. Onaj globoki glas u Tears videu, taaako je dobar @Mio- haha stalkeru zans vise o Hwang Chi oppa kao ja kako je to mozno!! Ma da nevjerovatan vocal i ja

@elpida2206 Bas volim sto si pitala ovo. Idem malo da se osvrnem na proslu godinu i OST! Bilo je dobrih OST... a evo nekih od tih, po mom ukusu :phew::wub:

Ovo se vrtilo! A i serija je generalno imala dobar OST po meni :) 

Tako je pesma... da poletis. :lol::wub::wub::P

Secam se ono kad epizoda zavrsava i onda se cuje ova pesma... ahhh :tears::phew::wub:

ima nesto... iako je nisam puno slusao. xD

nastavak u sledecem postu! 
...

• Like 1
  • Thanks 1

Ovo se kod mene isto slusalo! :wub: Serija je imala puno potencijala... ali mislim da do neke mere i oni 'odmori' su unistili citavu seriju!

I ova je serija imala dobar OST. Tesko mi je izabrati koja je bolja. :phew::sweatingbullets::wub:

Ja sam presrecan sto sam cuo The Rose ovde, a imaju jos jedan ili dva OST od 2019. Nadam se da ce nastaviti... obozavam njihovu muziku!

jos jedan deo... :sweatingbullets::lol:

• Like 1
  • Thanks 1

Sad da ne idem da pola ovog posta napravim u Hotel Del Luna OST fest.... :P :wub:

Serija je imala dobar ost i to je to. 

Ova serija je imala odlican OST !!! :wub::wub:

Posto je serija zavrsila u 2019... i ovo se moze racunati ovde. :wub:

• Like 2
  • Thanks 1

Tajvanska 'The Fearless' je isto imala dobar OST

I ova iz Thai 'My Ambulance' je simpaticna pesma... iako sam dramu probao i nije mi isla :lol::phew:

Ima i ova 'Midnight' verzija sa Ice Paris-om. ^_^:phew:

Pa oduzilo se. ha ha Glede OST-a... prosla godina je bila jos jedna dobra :lol::phew::wub::wub:

• Thanks 1

Mio hvala za ostove :). Kod mene prvo primecen Jhonov glas zatim Rose i naravno ost od Lune - inace nisam jos krenula sa gledanjem te serije. Malo trenutnih favorita na nemackom jeziku

Spoiler
Veoma interesantan tekst ove pesme... nisam pronasla prevod 

Inace Thor se sa svojom suprugom i 4 dece odlucio na put oko sveta. Ima svega par svojih pesama. Njihov blog. 

KUULT - Wenn du lachst LIVE (offizielles Video)   

Clueso, Feat. Kat Frankie : Wenn du liebst (mit Text)

Philipp Poisel - Wie soll ein Mensch das ertragen

Andreas Gabalier - Amoi seg' ma uns wieder (Live)

Xavier Naidoo - Alles kann besser werden [Official Video]

Xavier Naidoo - Wo willst Du hin [Official Video]

• Like 1