Quantcast
Jump to content
јагодафилмоловац

К-поп и забава за EX-YU/ K-pop i zabava za EX-YU

Recommended Posts

Spoiler

Retrospektiva 2009.
Danas ćemo se prisetiti jednog sastava koji u suštini nije aktivan od 2010. godine. Kim Hyun-joong je verovatno njihov najpoznatiji i najkotraverzniji član. Te 2009. godine u Koreji se emitovala drama Boys Over Flowers koja je od njega napravila jednog od najpopularnijih glumaca u to vreme. Iste te godine Park Jung-min je dobio ulogu u korejskoj verziji mjuzikla Brilijantin, te su trojica preostalih članova bila primorana da nastave dalje kao podgrupa.Ta podgrupa je doprinela soundtracku serije snimivši čuveni hit Because I'm Stupid. Međutim, kada je 2010. godine istekao njihov ugovor sa DSP Media, ispostavilo se da nijedna od producentskih kuća nije želela da potpiše ugovor sa grupom, kao celinom, te nisu imali izbora nego da nastave solo. Dakle Love Like This za ovaj ponedeljak.

Spoiler

K.will se po drugi put sprema za ulogu Kvazimoda u mjuziklu Zvonar Bogorodičine crkve. Taj je mjuzikl njegov prvi mjuzikl i pre dve godine je za tu ulogu dobio nagradu za najboljeg početnika. Što se ove pesme tiče, možemo reći da liči na K.willa.

• Like 1

Spoiler

kako bi lepo bilo imati ovako urednog sina kao

1.41 Xiumin oduševio me svojim redom i urednošću:heart:

• Like 1

@Vanilia Bas je uredan i vidi se da voli da odrzava mesto u kome se nalazi. ^^ Evo bas sam ga gledao u novoj epizodi te emisije (nova sezona), on se pojavio u sestoj epizodi i pri dolasku, video da je dnevna soba i kuhinja u neredu i odmah se uhvatio da to sredi. A Loco cim ga video kako sredjiva odmah se i on prikljucio. I toliko ga je zanimao usisivac, da odmah cim se probudio sledeceg jutra, morao je da ga upali i malo usisava. ha ha :D

Probaj i novu sezonu, kad budes mogla~ :D Pored njega, mislim da ce te Loco iznenaditi. Mene jeste... :lol::lol::wub:

• Like 1

Loco deluje kao mirna osoba. Iznenadio me sa maskom za lice. Mnoge stvari prvi put vidim. Xiumin je u sedmoj demonstrirao i kako se pere posude, kazu bolji je od mnogih domacica. Bas iznenadjuje cim je stigao on nesto radi jednostavno jace je od njega ne trpi nered i haos. Smesno mi kako se oni boje leptirice. Danijel sa svojim zele medvedicima prosto fascinirana sam da on to jede i uz spagete kao i ostalu hranu. Niko od njih zapravo ne izgleda kao njihova poslovna osoba. Glumac iz WKikija je jednako komican i ovde.

• Like 1

Spoiler

Retrospektiva 2009.
KARA - grč.χαρά - radost. Projekat DPS Media producentske kuće, pompezno najavljen 2007. godine, ali nažalost, bio je pucanj u prazno. Njihov debi nije baš najbolje prošao. Onda je jedna članica napustila grupu, došle dve nove i te 2009. nakon što su "zaigrale zadnjice" u videu za pesmu Mister, stvari su se značajno promenile. Pažnja javnosti je privučena. Ostalo je istorija. Slušamo japansku verziju pesme.

• Like 1

Spoiler

Retrospektiva 2009.
Sve je počelo 2008. godine kada je JYP Entertainment strogom selekcijom oformio 11-točlanu grupu One Day. Odlukom menadžmenta grupa je podeljena u dve: hip-hop sastav 2PM od sedam članova i četvoročlani sastav 2AM orjentisan na pop balade. Interesantno je da su obe grupe još uvek aktivne i da su njihovi članovi ostvarili prilično uspešne glumačke karijere. Većinu njih imali smo prilike da vidimo ne samo u sporednim, veći i u glavnim, zapaženim ulogama u serijama i filmovima, kako na korejskoj, tako i na japanskoj, kineskoj i tajvanskoj sceni.
Godina 2009. bila je verovatno stresna godina za 2PM. Samo što su završili snimanje svog prvog studijskog albuma, u javnost su procureli neki (čak četiri godine stari), privatni postovi njihovog tadašnjeg lidera Jaebeoma. Naime, dok je još kao tinejdžer bio na obuci u JYPE, budući da je došao iz SAD, on je na svom privatnom nalogu kritikovao stanje stvari u Koreji. Neko je hakovao taj nalog, izvukao iz konteksta ono što je momak pisao i objavio to javno. Naravno, ni ne sumnjate da se nakon hajke koja je nastala u javnosti Jaebeom povukao i napustio bend vrativši se u SAD i izvinjavajući se svima kao da je počinio kakav ozbiljan zločin. Tako je 2PM sveden na ono što je i danas. Momcima služi na čast što su zaradu od prvog albuma podelili i sa njim. Slušamo pesmu Again and Again koja je bila njihov drugi singl i našla se i na spomenutom albumu.