Quantcast
Jump to content
Guest јагодафилмоловац

К-поп и забава за EX-YU/ K-pop i zabava za EX-YU

Recommended Posts

Spoiler

Kim Go Eun je prvenstveno glumica, miljenica i kritike i publike. Neka od njezinih najzapaženiji ostvarenja bili su film “Eungyo” (Muza) i serija “Goblin”, koju ste imali prilike gledati ovdje na našoj stranici.

No, tko bi znao da je ova glumica i vrlo dobra pjevačica. Poslušajte ju u ovoj baladi, u pratnji sad nam već prilično poznatog skladatelj Jung Jae Ila na gitari.

Spoiler

Divna balada IU, u pratnji skladatelja i pijaniste Jung Jae Ila sa glazbene emisije “Tvoja pjesma”. Ova glazbena emisija ima kao zadatak otkriti publici proces stvaranja skladbi i priče iza pjesama, a svake emisije imamo priliku upoznati drugog skladatelja.

• Like 1

Na ovo sam naisao pre neki dan, bas mi se svidelo. :wub:

I evo ga 'The Rose' sa novom pesmom ^_^

• Like 1

@Mio-super zvuče, znaš li imali prevod za The Call?

• Like 1

Spoiler

Park Bom, članica sada već bivše legendarne grupe 2NE1, izdala je pjesmu sa svojom prijateljicom i članicom iste grupe, Sandarom Park, priželjkujući opet proljeće u svom srcu. Naime, Park Bom je dugo i prekomjerno u korejskoj javnosti bila kažnjavana zbog navodne konzumacije droge. Najpoznatiji “škandal” ticao se uvezenih lijekova protiv hiperaktivnosti (ADHD-a), koji izgleda za korejsku javnost znače javnu sramotu. Eh…

Poslušajte ispod, a za one koji znaju nešto engleskog, uključite slobodno riječi. Pjesma s njima dobiva novu dimenziju.

• Love 1

Spoiler

I dok BLACKPINK žare i pale svojim novim hitom “Ubijmo ovu ljubav”, a YouTube je zablokirao u prvih par sati nakon objavljivanja pjesme, čini se da je to nekim američkim producentima ipak zasmetalo.

Naime, američki MTV je zabranio ovaj spot zbog, ni manje, ni više, nego kršenja prometnih pravila. Da, dobro ste čuli - prometnih pravila. To jest, Rose, vozeći auto uplakana, nema zavezan pojas.

Istu je sudbinu prethodno doživio i PSY kojem je video zabranjen zbog “uništavanja javnih dobara” - šutnuo je u videu nogom prometni čunj. Na ovu provokaciju PSY je odgovorio: “Znate, ironično je što je baš taj čunj u mojem privatnom vlasništvu, nije nikakvo javno dobro.”

• Like 1

10 minutes ago, hobi said:

@Mio-super zvuče, znaš li imali prevod za The Call?

Mislis za citave epizode?! Ne znam... vidim da na ovim sajtovima koje ja posecujem nema a ni na MDL niko ne zna. xD :sweatingbullets:

• Thanks 1