Jump to content

К-поп и забава за EX-YU/ K-pop i zabava za EX-YU

Recommended Posts

• Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tako lepa pesma preporuka od članice @lexisanje pre koju godinu.   Ost iz japanske drame Last Friends. Inače kad odlučiš gledati japanske drame ako ti budu odgovarale imamo pr

novost

Spoiler

Čoi Min-huan iz FTIslanda pozdravio je svoje fanove i zahvalio im u skorašnjem Instagram postu za svu podršku u proteklih deset godina i rekao im da je posle duge strepnje rešio da podeli sa njima svoja osećanja i najavi venčanje sa svojom devojkom Jul-hi, nekadašnjom članicom grupe "LABOUM" koja ga je, kako sam kaže, uvek podržavala i stajala uz njega kroz mnoge izazove. Zahvalio je i članovima svoje porodice

Spoiler

26165265_495997820800654_701835116166706

• Like 1

@Mio- je li to isto što i Introverted Boss? Još nisam gledala. Da, ima lijep glas.

Sotus

Spoiler

Pogledala sam tu famoznu dramu i mogu ti reći da me ugodno iznenadila.:) Sviđa mi se što ima sporednih likova, radnja se odvija postupno i nemam odmah osjećaj da gledam bl. Glavni par je jako simpatično i suptilno prikazao zaljubljenost.:wub: Jedino mi je Arhritova dernjava išla na živce.:wacko: Jezik je težak za uši, liči na mješavinu tajvanskog i indijskog, a tek pismo:blink:...sami crvići:D Vidim da fanovi već luduju za drugom sezonom, tek su izašle 4 epizode,  a rejting je 9. Gledaš li?

• Like 2

@hobi Ista je. ^_^:lol::sweatingbullets: Serija je onako... ako imas vremena probaj. Dosta njih je imalo problema sa prvih nekoliko epizoda, a ja sam vise imao problema sa epizodama posle. lol 

SOTUS

Spoiler

Pa dobro, Kongpob ga je bas izazivao... ha ha ha :lol::lol: Nije bez razloga jedna od omiljenih drama BL fanova. :tongue: ^__^ 
Sto se tice jezika, i meni je bio cudan kad sam prvi put krenuo gledati... sada mi toliko i nesmeta ali ne mogu reci da ga nesto bas volim. Kad pogledam vijetnamski, ovaj je jos dobar... pre koji mesec sam pogledao jednu njihovu web-dramu i jezik je... ja nzm kako ga izgovaraju. Bas cudan...

Nisam ni imao u planu da gledam drugu sezonu. Kad je bilo objavljeno da ce 'bittersweet', autorica knjige isto raditi na drugoj sezoni, rekao sam sebi kad zavrsi... mozda. //Ja ipak ne bih da se 'Puppy Honey 2' ponovo desi... ta serija je unistila sve sto je prva sezona dobro uradila. lol xD// Meni je prva sezona bila dovoljna, sve su lepo prikazali i ne treba mi vise, a i citam malo komentare, izgleda da se ljudima nesto i ne svidja druga sezona... 

• Like 1