Jump to content

К-поп и забава за EX-YU/ K-pop i zabava za EX-YU


Recommended Posts

SUPER JUNIOR
 

Spoiler

 

Prenosim od KBZ

SUPER JUNIOR-i NAM SE VRAĆAJU

22. februara Leetuk iz ,,Super Junior-a" je najavio povratak svoje grupe u jednoj južnokorejskoj muzičkoj emisiji.
,,Planiramo povratak pri kraju godine. Oni koji imaju neke ideje za nas, mogu da nas kontaktiraju."
Ova grupa je poslednji put bila aktivna 2015. godine kada su promovisali svoj 8. album pod nazivom ,,Devil".

Mi jedva čekamo njihove nove pesme, a vi?

16832318_790265414459747_903065562042226

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@hobi Bas gledam Gumiho trenutno. Serija ima bas dobar OST... obe pesme OBOZAVAM!:lol::wub: 

[druga pesma 'Fox Rain'] Negde mi zenski glas bio poznat... setio sam se u epizodi gde je Mi Ho citala pricu o Maloj sireni... Lee Sun Hee, ona je nedavno pevala OST za LOTBS! :wub: Obe pesme, kao i njen glas, bas pogadjaju u srce. Prelepo... Tuzno... ta tuga se moze osetiti u njenom glasu. :tears::wub: 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Obe ove pesme koje su izasle danas od DAY6 i BTOB. Previse dobre! :wub::wub::wub:

Sto se tice DAY6, od kada sam cuo njihov album 'Daydream' veliki sam fan. Ni ne pamtim kad su izbacili neku losu pesmu. haha :wub:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..