Jump to content

К-поп и забава за EX-YU/ K-pop i zabava za EX-YU


Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sve favorit do favorita ove zadnje. Ta japanska nije loša vredelo bi gledati iako glumac nije nešto izgledan jel? Poznata mi nešto ta glumica. 

 

Park Hyo Shin kako mu ta nova pesma leži BTomorrow :heart: već je drugi dan slušam. 

Idem uraditi kviz u prošlom kvizu sam bila najmlađi princ izgleda bi i Sanji isto rekli :D

 

Hobi jel i tebi omiljeni 4 princ sa glavnom glumicom ili neka druga varijanta? Po postovima bih rekla 4 princ. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Spoiler
Like Baek Ah, you tend to be on the quieter side. However, not being loud all the time means you observe people and are more sensitive to their needs. You can be described as having an artist's soul, so to speak. That's why you and Baek Ah are so compatible – you guys are both talented in the ways you can read other people and attend to their needs. Loyalty is another important quality for you both, meaning that you guys share the same values.

 

 
 
 

13 takve bih u pravom životu trebale birati dame. :P

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Vanilia ne bih se tako izrazila, da je favorit.  podrazumjeva  se da budu skupa, pa nema nekog iznenađenja ili potrebe da navijam za 4. princa. IU sam gledala ranije i ok je, napredovala je, ali mi je kineska glumica baš ostala u sjećanju

http://mydramalist.com/people/1448-liu-cecilia

trenutno mi je najsimpatičniji 14. princ, ali ja sam tek na 4. epizodi :)

 

Link to comment
Share on other sites

Učinilo mi se zbog muzičkih postova njih dvoje zajedno, a nikako ne može se ona uporediti sa Ceciliom ipak žena ima dosta rada iza sebe. IU je odlična kao muzička predstavnica. 

14 a da glumi ca Ji Soo.  

Hong Jong Hyun  koliko mi je njegov lik drag u Moonlight toliko ga ne volim u SH. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Vanilia said:

Učinilo mi se zbog muzičkih postova njih dvoje zajedno, a nikako ne može se ona uporediti sa Ceciliom ipak žena ima dosta rada iza sebe. IU je odlična kao muzička predstavnica. 

14 a da glumi ca Ji Soo.  

Hong Jong Hyun  koliko mi je njegov lik drag u Moonlight toliko ga ne volim u SH. 

tog šminkera sad prvi put gledam...svako malo mijenja naušnice  i podebljava oči:lol:

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@hobi:w00t: šminkera super si ga opisala :vicx: 

Spoiler

da nečuju sad je najpopularniji, ok dete stvarno izgleda  savršeno, podsetio me sa tom šminkom na Pirata sa Kariba JD ha ha, ne sviđa mi se s toliko šminke a bila bi interesantna njegova ljubavna priča sa onom zloća princezom moram priznati. Odlican je u svakoj od ove dve uloge, bilo bi dobro da ga vidimo i u nekoj akciji a ne ova nasa  dvojica  omiljenih sve akcije preuzela sa hjw nonom ha ha 

Kad stici vidim na 159 ste dosta odlicnih stvari postovali, moram to danas poslusati. 

@Mio dobrodošlica 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@Mio u pravu si ima lep glas, nama takvi glasovi se najviše svide. Alex moj omiljeni glas od njih. Nekih godinu dana već ne slušam ali uz našu urednicu Hobi ponovo počinjem slušati njihovu muziku. Ako želiš možeš nam napisati koliko dugo slušaš njihovu muziku, kako si uopšte pronašao korejsku muziku, koje su ti omiljene grupe. Da li možda slušaš i plave momke Cnblue iz Busana  sve najbolje kao i uvek jel :D

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@Vanilia Slusam vec nekoliko meseci Lo.ude i Bolbbalgan4. :) A sto se tice K-Pop, pa prvo sam slucajno naisao na jednu K-Dramu (Pinocchio), pogledao da vidim kakva je i ostalo je istorija. (evo me vec skoro 2 god. u ovome 'svetu' :D) haha Preko OST-a sam usao i u K-Pop. BIGBANG, Beast i EXO si tri grupe koje su me uvele u ovaj svet... Omiljene grupe: pored ove tri navedene, BTS, BTOB, VIXX, KNK, Monsta X, GFRIEND, SISTAR, Oh My Girl, SNSD... to su samo neke. :P 

HOMME obozavam, kao i December. Retko kada me ove dve grupe razocaraju sa muzikom... ma nikada. Imaju dobre balade! :wub:

MFBTY je jos jedna od grupa koja bas ima dobru muziku. Lucky J takodje... Jessi ubija sa glasom :heart:

Od solo izvodjaca: Ailee, Eric Nam, Taeyeon (SNSD), Zion.T, Hyuna... 

Sad da ne pisem do sutra... zaustavicu se. Ali da jos dodam, slusam CNBLUE (jako su mi dragi, imaju dobru muziku!), kao i ostale grupe iz FNC kompanije, za FTISLAND sam vise obratio paznje kad su imali comeback ove godine i iskreno imaju dostaaa dobrih starijih pesama koje mi bas pasu. XD N.Flying je jos jedan dobar bend... cekam da se vrate, nadam se da ce uskoro. AOA is LOVE. :lol: A nova grupa 'SF9' mi je nekako trenutno najdraza, posto ih pratim od 'd.o.b' survival show-a i bas su mi prirasli srcu... ma zelim im sve najbolje. :wub:

Nekako sad kad citam ovaj post... samo mi jos vise izvodjaca i grupa padaju na pamet koje gotivim... znas, imam dosta grupa gde volim, ali bas puno, po koju pesmu. Nemam vremena iskreno da ih sve pratim... ali dobro tu sam da ih podrzim kad imaju comeback. :D

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..