Jump to content

К-поп и забава за EX-YU/ K-pop i zabava za EX-YU


Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@adnanado rado ali nje tako lose ako nastavis sa 2. djelom se kraj promjeni :D nemoj ga baciti na stranu samo zbog toga. Sta zbiva sa izborom muzike vracamose na americka tla? Kdje su godine kad slusala barbie girl, vec kdje one kad se igrala sa barbi lutkama

Link to comment
Share on other sites

@orhideja  Jedan film koji je ostavio ogroman utisak na mene, moglo bi se cak reci da mi je pomogao da promenim neke stvari u svom zivotu.. Sam film pokrenuo je lavinu kritika kako pozitivnih, tako i negativnih, debatovalo se o njemu...itd..Ja sam ga jednostavno dozivela kao film o lepoti zivota.. Pri tome, osnovna tema je eutanazija.

         


Link to comment
Share on other sites

Eutanazija je jedna velika tema danas i jos dugo vremena ce da bude,jer uvijek ce se postvaljat isto pitanje:Ko sam ja ili ti da ima pravo da odluci kad neciji zivot prestaje.Iako zivot takvih ljudi nije zivot,ali mi toj osobi nismo dali zivot nego neko drugi i zbog toga samog mi nemamo pravo uzet taj zivot,iako svi rade sa najboljom namjerom.jer biti prikovan za krevet cijeli zivot je nesto nezamislivo ali samo lezanje vodi ka stvarenju velikih zdravstevnih problema koje ce kad tad voditi ka smrti te osobe.A jesmo nasli temu da pricamo na forumu :D

Link to comment
Share on other sites

@anagard obozavala  Reply 1994! Znas sta... zaboravila kazat, imam nevjerovatne prijatelje za bozic sam dobila tamagochi. Kad gledala ovo dramo, neznam ako se sjecate igrali se sa tom igrackom, ja kod mala sam jo imala ali je sad nisam mogla pronaci, naravno kad Lexi nesto pozeli a nema, jos vise ako so to meni dragi uspomeni :(( U glavnom sad imam specialni tamagochi uvozen iz azije, hvala e bayu i mom prijateljima koji podnose moje drama ludosti :D

Link to comment
Share on other sites

@adnanado gupost i moj tamagochi jos uvjek ziv... nakon ga resetirala prije 2 dana ;))

@anagard kad bi jih tako lako dobili na nasu stranu. Ovaj glupi PSY upropastio sve sanse, ja vam kazem! Bez zamere njegovim fanovima. Reakcija svih kad kim spominjes K od koreje: ''o-o- oppa gangnam syle!?'' 8-|  duh... ima toliko boljih i vise stvari!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..