Jump to content

К-поп и забава за EX-YU/ K-pop i zabava za EX-YU


Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@adnanado pa kucas ko singrica
 Gledala i tu verziju... davale se u isto vreme na razlicitim kanalima    =))     =))

Ajoj sto meni ne ostavi pricu o Seranoovimaaaaaaa

Najbolja porodicna serija ikada snimljena, bukvalno je za celu porodicu, odnosno za uzrast od 6 do 90 i vise. Imam je celu snimljenu i cesto je po ne znam koji put zajedno gledamo......

http://youtu.be/Gy8fSu_C7NE


Vrh nad vrhovima

Link to comment
Share on other sites

@lexiesanja kako da ne,veoma draga serija samo je nisam odgledao do kraja,prestala se pikazivati a stvarno je bila odlicna serija.Imam osjecaj da smo mi svi ovdje veliki dio zivota preveli ispred malih ekrana,cim znamo sve ove serije :D

Link to comment
Share on other sites

@adnanado to sam htela pre neki dan da vas pitam, da li ste primetili koliko svi mi imamo slicnih interesovanja, istih stvari koje nam se dopadaj, koje zelimo a podelimo, da naucimo.?

Evo upravo sam o tome razmisljala kada si postavio komentar. Ma kazem ja imas ti one moci..... garant....

@aida a kako se ne bih secala, takode Beverli Hills...

Link to comment
Share on other sites

@anagard Subina je čudna stvar ili možda moje moći,ko bi ga znao :D ,Beverli Hills takodje klasika,svaki pokusaj remake slabo je prosao.
@aida bas je vjecno trajala,nikad joj nije bilo kraja =)) ,The Tribe imala ukupno 260 epizoda,nema sanse da su se sve prikazale kod nas.
@lexiesanja naravno da smo zakon drustvo :)


Link to comment
Share on other sites

Sta prvo... @adnanado   evo ovako Mucke....legende.....I danas se kidam od smeha na njih... Smolvil gledala dok nisu otisli u .....Crtac ekstra ali ipak moj izbor je

            



pobedi me ako mozes.........

@lexiesanja nasla jos, sutra ti pustam... jos bolje i lepse i tako on...ah ...gubim se...


Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..