Jump to content

К-поп и забава за EX-YU/ K-pop i zabava za EX-YU


Recommended Posts


id="watch-headline-title" style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; overflow: hidden; white-space: nowrap; word-wrap: normal; text-overflow: ellipsis; font-family: arial, sans-serif;"True love - Fumiya Fuji & Kimura Takuya

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Heh ni ja nisam znala, da Kimura muzicar nije ni los :D Svida mi se, tako da hvala @orhideja

@aida platila bi da te vidim izmedu =)) bila bi rock kombinacija
Moj J band je ARASHI no big suprise there :-\" Ne prode dan bez njih.
Moze i B'Zs, Hony L Days i OFF/ON (ovo ti svi duo), RADWIMPS, NICO, ponekad i KAT-TUN (vise se mi svidali kad Akanishi bio sa njima). Volim i Monkey majik ali samo pjevaju na japanskem i u istini iz Kanade. Tih bandova sad najvise slusam ali ima i drugih jer rada pravim promjenu. I tvoja lista bandova?

Link to comment
Share on other sites


id="watch-headline-title" style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; overflow: hidden; word-wrap: normal; text-overflow: ellipsis;" id="watch-headline-title" style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; line-height: normal; overflow: hidden; white-space: nowrap; word-wrap: normal; text-overflow: ellipsis; font-family: arial, sans-serif;"X Japan - Endless Rain (Piano & Violin) id="watch-headline-title" style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; overflow: hidden; word-wrap: normal; text-overflow: ellipsis;"


Link to comment
Share on other sites

id="watch-headline-title" style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; line-height: normal; overflow: hidden; white-space: nowrap; word-wrap: normal; text-overflow: ellipsis; font-family: arial, sans-serif;"X JAPAN - Say anything 

Link to comment
Share on other sites

 Kao i uvek neponovljiva muzička urednica @hobi, trebalo bi i tebe izmisliti da te nema!!! 
@aida bilo je to sinoć japansko muzičko veče by orhideja, dok si ti pisala o X Japanu, tražeći neke japanske balade kao ona što nam je lexi postavila otkrijem X Japan i vidim da tu ima nekih instrumentala i da neki od tih muzičara više nisu u životu a i grupa izgleda rasformirana. Japanska muzika kad je u tišim tonovima nije loša. Moram jednom pogledati ove tvoje bendove da li ima neka balada od njih.

Link to comment
Share on other sites

Naša MGJ je bila odlična i  u Cinderella's Sister, sviđa mi se respekt od svih njenih glumačkih partnera prema njoj. Drama koja će mi ostati isto u pamćenju, a o NG da i ne spominjem Jonkija i Moni, fantastični su. Podjednako mi drage obe drame i glumci. id="watch-headline-title" style="margin: 10px 0px; padding: 0px 0px 8px; border: 0px; outline: 0px; font-weight: 400; font-size: 26px; font-family: 'Open Sans', 'Helvetica Neue', Arial, sans-serif; vertical-align: baseline; line-height: 1.4em; color: rgb(63, 63, 64); text-shadow: white 1px 1px 0px;"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..