Jump to content

К-поп и забава за EX-YU/ K-pop i zabava za EX-YU


Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Nisam naletila na tu epizodu ali sam vidjela da ih znaju spominjati komičari/zabavljači u Americi i Britaniji. Ali imam osjećaj da ih dosta njih sad sluša i podržava jer kad su već ušli u američko tržište neka budu i dalje prisutni pa možda to i drugim korejskim izvođačima olakša inače, što se mog osobnog mišljenja tiče, smatram da im je kvaliteta albuma malo otpala u zadnje vrijeme. Nekako dobivam osjećaj da im je sve to dosadilo ali dobro zarađuju pa moraju nastaviti ali mislim da bi većina njih priželjkivala neki odmor na duže vrijeme.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@puzlator da jednom kad se sva ta mašinerija pokrene, teško je držati tempo, pogotovo ako su menedžeri usmjereni na profit. To su sve mladi ljudi i nadam se da će poslušati svoju poruku: da ljubav prema sebi stave na prvo mjesto i tako izdrže pritisak slave.

Tko je bio najpopularniji korejski bend prije njih? Big Bang?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, hobi said:

Tko je bio najpopularniji korejski bend prije njih? Big Bang?

Mislim da je, iako je bilo teorija o namještanju informacija o prodaji za Big Bang ali oni su bili prvi koji su dobili neku MTV-jevu nagradu i mislim da su imali dosta internacionalnih fanova iz različitih zemalja. Prije njih sam većinom viđala da su azijski fanovi i tu i tamo grupice iz Latinske Amerike a ostalo je sve bilo raspršeno. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..