Jump to content

К-поп и забава за EX-YU/ K-pop i zabava za EX-YU


Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

BTS i Mamamoo :wub::wub: Blackpink mi i nije nesto, ovaj comeback... prosle pesme su im bile bolje. xD kao ova...

 

 

i ova

 

a i ova moze da prodje

 

One druge mi i nisu nesto... posebno ove novije... Ove dve (a i trecu) bas volim da slusam i vrtim kad slusam muziku, ne dosade. ^^

 

Nekoliko pesama od novijih sto slusam...

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

 

Sta?! Vise ne mozes deliti video snimke kao pre... ?! eh :/ Bas steta :sweatingbullets::( aha MOZES. Nesto se onda moj komp gubi hahaha

 

 

I prelepa pesma iz 'Angel's Last Mission: Love' serije... (ima ih jos dobrih :D

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Cao @hobi:P:D pa ni meni nije radilo prvi put, kad sam kliknuo 'refresh' i osvezio stranicu onda mi proradilo i pokaze se slika videa. Sad da li je to bio problem do njih ili mozda moj komp nesto zezao nez... probaj, pa vidi radi li.

 

 

Evo radi i dalje. :D Vidi kad kopiras link, ako nece, onda refreshuj pa ponovo kopiraj taj link... valjda ce da radi. :) ^_^

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Izvedbe Fake Love na kraju prošle godine su mi bile odlične. Demo verzija mi se isto sviđa

 

 

Ovu su verziju i fanovi produžili - šteta što neće biti na nekom albumu jer mi je ušla u uho i ona

Spoiler

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Ne slušam NCT jer jer mi nekako njihove pjesme ne odgovaraju tako da sam se iznenadila kad sam čula ovu pjesmu. Ali koliko sam shvatila ova grupa ima članove samo mlađe od 19-20 godina tako da se stalno mijenjaju

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..