Jump to content

К-поп и забава за EX-YU/ K-pop i zabava za EX-YU


Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

 

eh moram da pogledam 7 i 8 epizodu,(Sta? nema 8 epizode sa LMH?? bas sad gledam XD trebala je danas da izadje...) pa onda i 'krajeve'... vidim da su izbacili 'krajeve' prvih 7 epizoda! (sa poljubcima? nadam se!) XD 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jos cekam ovu pesmu da izadje... uhhh Nadam se da ce uskoro. Bas hocu da znam ko peva, da li je ona na koju ja mislim ili ne.... a i hocu citavu pesmu!!!

Izasla je citava pesma od Shi Shi za BYS OST! YESS Hvala @hobi! Stvarno ova drama izgleda dobro... ali govorim sebi da pricekam dok zavrsi... moram... jos malo vise od mesec dana, mogu ja to! 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@Mio- a tebi hvala na ostu iz Goblina. Je li izašao koji instrumental?

34 minutes ago, Mio- said:

Stvarno ova drama izgleda dobro... ali govorim sebi da pricekam dok zavrsi... moram... jos malo vise od mesec dana, mogu ja to! 

to si i ja govorim, jučer sam bila u napasti da pogledam prvu epizodu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Spoiler

 

Dragi muzički urednici hvala na lepim baladama i novim favoritima prošle godine, budite i dalje vredni a i zaljubljeni i sretni kao parovi u ovoj pesmi :wub: vaša slušateljka V. 

A starim ljubavima ide ova pesma

Spoiler

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..