Jump to content

К-поп и забава за EX-YU/ K-pop i zabava za EX-YU


Recommended Posts

@Adnann Ja bas trazim tu pesmu iz Goblin-a. (pevac(grupa?) se zove Michael Learns to Rock, voleo sam njegovu pesmu iz Healer-a) Nije jos izasla, izgleda...

Ovih dana nesto puno vrtim ove dve novije pesme od Sechskies, 'Couple' i 'Three Words'. :wub: A tu je i Park Hyo Shin, i njegova prelepa pesma 'Breath', kao i 'Home'. Ponavljam se i sa Blackpink 'Stay', 'Playing With Fire'. Vrtim jedno te isto vec nekoliko dana... zapeo. LOL

A za XIA, nisam cuo novi njegov OST, ali stvarno sto ne otpeva pesmu u nekoj od serija koje ja gledam... msm bas izabra onu koju ja ne gledam. Obozavam njegov glas ali sam nesto lenj da je poslusam. eh Nije mu nesto bila ona iz 'Lucky Romance', dok iz 'Six Flying Dragons', prelepa pesma... bas isla za drugi par u seriji. Pogadja pravo u srce. 

 

:wub: Han Soo Ji, prelep glas. Meni se ucinilo da je ona pevala jednu pesmu za Moon Lovers OST, ja se obradovao, kad ono neko drugi... slicni glasovi. 

 

Lasse Lindh, jos jedan lep... drugaciji glas koji mi se bas svidja. Vidim da nema puno OST-a. Njega vise pamtim iz Angel Eyes i one lepe pesme 'Run to You'. 'Bublegum' nisam pogledao do kraja... prve dve epizode, nesto tako i ostavio, jer mi nije nesto bila, ali sam cuo njegovu pesmu i svidela mi se. Hteo sam se vratiti zbog LDW, ali eto ipak nisam... mozda jednog dana... ah

ahh kad sav vec brbljao o XIA (bonus+ Han Jisang)... da podelim ovo :phew:

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@Mio- rijetko kada sam cuo neki dobar OST za seriju koja nije popularna,veoma rijetki slucajevi,uglavom i zvijezde odaberu da pjevaju OST za popularne serije.Ima stvarno dosta pjevaca koji svake godine izbace makar po 3 do 4 odlicna OST za vise serija,ali tesko se sve to moze upratiti pored svih obaveza u RL ali se kanim stici.

Kad si vec spomenuo  Bublegum,svidio mi se plot serije pravo kada imas prijateljstvo od djetinjsta pa da odraslih osoba pa se kasnije zaljube,ali sam i ja nekako na pola serije napustio,jednostavno nije imala ono nesto u sebi da me zadrzi dalje.

over and out

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, hobi said:

 

Kliknem i trazi mi da se log-ujem. 
Jesi li na ovaj mislila:

 

Ja iskreno cekam da izadje pesma od Michael Learns to Rock, ako nisam glas pomesao. (vise lici na Lasse Lindh... izgleda da nije MLTR. XD) :lol: Msm da je bilo jos nekoliko dobrih pesama u prve dve epizode... :sweatingbullets:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@Mio- ni meni neće:( Ne, to je Stay with me, pjevaju Punch i Chanyeol iz EXO. Već sam ga stavila, ali ga je YT obrisao. Prevele su cure iz KBT-a. Ide ovako:

Ostani uz mene

Kad zatvorim oči

Pred sobom vidim te oči

Moje me srce stalno boljelo

Pa sam htjela sve zaboraviti

Ako je ovo san, probudite me iz njega

Molim vas

Jesi li ti stvarno moja sudbina?

Ja padam na tebe

 

Poput sudbine, ja padam

Ali ti me dozivaš

Ne mogu pobjeći, molim te, zagrli me

Jesi li ti nit moje sudbine?

Jesam li tebe čekao?

Zašto mi srce gubi nadu?

(Ostani uz mene)

Jesi li ondje, duboko u mom srcu?

(Ostani uz mene)

Jesi li istina skrivena u meni?

 

Kad zatvorim oči

Pred sobom vidim te oči

Moje me srce stalno boljelo

Pa sam htjela sve zaboraviti

Ako je ovo san, probudite me iz njega

Molim vas

Jesi li ti stvarno moja sudbina?

Počinjem te voljeti

( Počinjem te voljeti )

 

Srce mi kuca jače, još te uvijek promatram

I ponestaje mi dah

Još uvijek pazim na tebe, izdaleka

Zašto se ovako ponašam?

Za razliku od prvog našeg susreta,

Ovo vrijeme sudbine prolazi polako

Moje srce je žurilo prema tebi

I počelo udarati jače

Posljednji tračak svjetlosti bio je ugašen

Ali zbog tebe moje oči ponovno vide svjetlost

Kao da sam te volio oduvijek

Kao da me nešto vuče

 

Kad zatvorim oči

Pred sobom vidim te oči

Moje me srce stalno boljelo

Pa sam htjela sve zaboraviti

Ako je ovo san, probudite me iz njega

( To nije san )

Molim vas

Jesi li ti stvarno moja sudbina?

( Da nisi ti možda moja sudbina? )

Počinjem te voljeti

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@hobi Znas sta volim. :) Svidja mi se pesma... prvi put je slusam!  :wub: Ova nova pesmica od Jessice je isto dobra. Nisam nesto bio voleo njenu proslu, ali ova mi bas prija.

SS301, msm da su mi njihove prosle dve pesme koje su izbacili vise legle nego ova, ali ajde poslusao sam je samo jednom... mozda je zavolim posle vise slusanja.

Danas BIGBANG izbacuje dve nove pesme i citav MADE album! :w00t:

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..