Quantcast
Jump to content
јагодафилмоловац

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU

Recommended Posts

@Mio- vidi zbilja:lol::lol: Bome Australija je napredna zemlja:lol: Možda ima veze i to što su Australci uglavnom potomci Europljana, pa vole ESC

• LOL 2

Bilo bi stvarno zanimljivije da stignu i neki drugi kontinenti. Nego toliko dobrih vokala i bendova ima Koreja ne znam da li bi se lako dogovorili ko bi ih predstavljao.

• Like 2

@Vanilia možda da izvlače kuglice kao u Immortal Songs 2

zamisli da dođe Bada pa da pjeva na leđima kako to već ima običaj:lol:

• LOL 1

Nećemo biti nerealni Evropa ima dobrih vokala nismo  sve čuli, ali jedno je sigurno nekim korejskim glasovima bi se Evropljani oduševili.

Idem pogledati gde su stigli sa The Nokdu Flower isplatili se to gledati.

• Like 2

Presrecan sam sto je Holandija pobedila. Zasluzena pobeda i moj favorit :wub::wub::wub: Do samog kraja bilo neizvesno... srce mi tuklo 200 na sat. :tears::lol: hahaha Ali kad su proglasili njega za pobednika... ejj srece :lol::wub::wub: Sve cestitke Duncan-u! :w00t::wub:

• Like 1
  • Love 2

Čestitke i od mene, u par minuta i meni se juče baš ta pesma najviše svidela. Simpatična pesma a simpatičan i izvođač. Ako sam dobro razumela zadnja pobeda im bila 1975 godine...

• Like 2

Iznenađenje je bilo kad su rekli da je Njemačka dobila 0 bodova od publike - meni je bilo neugodno za njih :lol:

Madonna me razočarala - prvo mi je bilo nelagodno gledat ono njezino flertovanje s gey voditeljem :crazy: a onda ono njezino loše pjevanje i na kraju pjevanja ponavljanje jedne te iste rečenice nekoliko minuta. Mislim da su je pretplatili za taj nastup.

• Like 1
  • LOL 2

Tako mi je drago da je prevladao zdrav razum ovog puta. Nizozemska je bila i moj favorit.:)

@puzlator kad sam vidjela Madonnu, ugasila sam tv i mirne duše otišla spavati:lol:

Rekoh si, onako ću od vas saznati tko je pobjednik;)

• Like 1
  • LOL 2

@puzlator@hobi e što volim žene sa stavom  :D. Kud smo kao mlađi morali slušati dan- noć o Madoni ima li nešto da nismo čuli :phew: nisam je gledala ni sinoć a šta da kažem nostalgija je to /isčekivanje da se ona pojavi za neke/ da opet budeš mlađi :lol:

Pre finala odslušala sam par pesama. A kad sam videla listu izvođača videla sam da zadnjih par pesama treba poslušati jer su tu bili Italija, Španija i još po neka dobra pesma. Ono najbolje za kraj.

He is Psychometric

Spoiler

Posle prve epizode sve je dosta zanimljivije.

Novi show Love me actually niko da mi spomene.

• Like 3

Pozdrav, eto mene s odmora od k drama.:) Gledala sam ruske sitkome Kuhinja i Hotel Eleon, (možda vam je poznat zbog srpskog glumca Miloša Bikovića) i mogu reći da me ruski humor ugodno iznenadio. Nego, nisam uopće u toku, što se gleda, a što preporućuje? Navraća li itko još?:(

Akcijski filmovi i drame

• Like 1

@hobi Ja ponekad jos svratim da vidim ima li koga. :P Gledao sam Kuhinju, nekoliko epizoda, kad su prikazivali na prva tv jos pre godinu dana (cini mi se) i da, ima zanimljiv humor. :) 

Ja preporucujem Thai dramu 'Boy for Rent', jos malo pa ce kraj, a ovo je drama za brzo gledanje tj. bolje da su sve epizode 'out' pre nego sto pocnes gledati. *trebao sam cekati ha ha ha *

'Angel's Last Mission: Love' je danas zavrsila, iako serija sa problemima, mogu reci da je glavni par bio vrh i definitivno vredno gledanja zbog njih dvoje. MyungSoo ide gluma, sada, od Miss Hammurabi sve bolji a Shin Hye Sun je toliko izrazajna... obozavam je ovde :wub:

Poceo sam pre neki dan (napokon!!!) gledati 'Touch Your Heart' i sve sto mogu da kazem je... Boze al' su slatki!! :wub::wub::wub: Ovih prvi devet epizoda je uzivanje!!!

• Like 1

@Mio-Primljeno na znanje:P Drago mi je da nisi izgubio entuzijazam:wub: Jedino što pratim je kineska bromance drama The Untamed, čekam da se snimi do kraja.

• Love 1